Глобальні оголошення!



Домашні "напівфабрикати"

Модератор: irinka

Re: Домашні "напівфабрикати"

Повідомлення Касівочка » 25 грудня 2014, 11:52

Робила цього року помідори ціленькі у своєму соці і залишилось трохи помідорного пюре, перемеленого в мясорубці. Я перелила його в силіконові формочки для кексів і заморозила, потім переклала в пакети і тепер маю майже свіженькі помідорки в заправках, рагу, в борщі, плові. А ще де є вільне місце, там понапихала маленьки ціленьких помідорок)) А взагалі дуже хочеться морозильну камеру, щоб було де розігнатись :dreams: , а то моїх 3 полички вже намертво забиті(
Касівочка Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 224
З нами з: 06 грудня 2011, 21:03
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 174 раз.
Подякували: 224 раз.
Діти: Дві доцьки

Re: Домашні "напівфабрикати"

Повідомлення Marichka » 25 грудня 2014, 16:47

В нас дуже велика морозілка,то є де ставити.Завжди маю там фрикадельки (сире перемелене м"ясо в кульках),котлети,гречаники,пільмені.Також часом варений буряк,варені голубці і готові налисники.Знаю,що і холодець так тримають,а потім розігрівають і наливають по новому.Ставлю хліб і булки,як забагато на раз.Також торти.Вареники хіба варені,бо такі мені дуже розварюються.Фрукти обовязково.
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Домашні "напівфабрикати"

Повідомлення Vanilochka » 25 грудня 2014, 17:13

Касівочка ми цього року придбали ,але всеодно мало :)))
Зображення
Vanilochka Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 142
З нами з: 10 вересня 2014, 21:17
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 60 раз.
Подякували: 59 раз.
Діти: Остапчик (16.10.14р.)

Re: Домашні "напівфабрикати"

Повідомлення Ольчик » 25 грудня 2014, 20:27

У мене морозилка - то перша помічниця. Морожу все, що можна. Вареники, пельмені (сирими, але прції не великі на два-три рази, якщо довго лежать, то розваряться), з заморожених овочів супер супчики і рагу, налисники з різними начинками морожу, і готову випічку, як після свят залишається, Гриби проварені кілька разів потім тушу, чи в супчик. ,Ну, риба, мясо, зелень, бульйон готовий кубиками о соусу. Коли мала багато сиру-творогу, то і його морозила, але він швидше на випічку. І ягідок літніх багато-багато, то ж вітаміни))))
Зображення
Ольчик Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 140
З нами з: 23 лютого 2013, 20:28
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 205 раз.
Подякували: 134 раз.
Діти: Донечка

Re: Домашні "напівфабрикати"

Повідомлення ІРЦЯ » 13 березня 2015, 12:03

напівфабрикатом то назвати важко :hi: ,але витягнула недавно з морозилки холодець. лишилось багато з дня нар. малого,то я його розморозила і наново залмла в тарілки.
думала,що не застигне але нічо застиг і на смак не змінився :aplo:
Золотое правило жизни: не переживай из-за того, чего ты не в силах изменить, прими ситуацию такой, какая она есть. Ведь мы не пытаемся изменить погоду, а просто одеваемся по погоде.
ІРЦЯ Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 317
З нами з: 10 червня 2013, 16:24
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 430 раз.
Подякували: 342 раз.
Діти: Два синочки 5р. і 1р.

Поперед.

Повернутись до Кулінарні хитрощі



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron