Глобальні оголошення!



Вдарив раз - вдарить знову?

Re: Вдарив раз - вдарить знову?

Повідомлення pan_kotskyy » 03 жовтня 2011, 17:20

mavpusya написав:Alisa Саме так, приводом для побиття може стати недосолена страва, чи ниточка на коврі... :( :scare:

дівчата, мені це в голову ну ніяк не вкладається, якщо таким темпом, то я б мала щодня синя ходити.
А взагалі, чому таке терплять, чому? це ж жінка себе або не поважає, або вважає, що вона заслуговує на таке, або що??

Моя баба жила колись з таким, він її вагітною бив з сумним наслідком, боялася його, не раз сусіди від нього боронили. Але врешті решт його зманила друга жіночка (бо файний був), а коли той захтів повернутись баба не прийняла, бо того лиха наїлася сповна. Двох дітей сама в селі виростила, не побоялася.
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Re: Вдарив раз - вдарить знову?

Повідомлення flower » 03 жовтня 2011, 19:07

ну і історійки :omg: ніколи не думала що за те що не прибрала можна получити :crazy: навіщо ж вони далі це все терпіли???? це ж не життя....це пекло :?
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Вдарив раз - вдарить знову?

Повідомлення mavpusya » 03 жовтня 2011, 23:16

вот іменно :cry: :cry: :cry:
постійно шукає у наших чоловіків недоліки, щоби показати, що її не такий вже й поганий :cry: сумно, я цього не розумію, зовсім.... :(
Зображення
Свобода волн и злата звон - пиратский дух не побеждён! Зображення
mavpusya Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1143
З нами з: 28 листопада 2010, 18:41
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 4072 раз.
Подякували: 1627 раз.
Діти: Дівчинка

Re: Вдарив раз - вдарить знову?

Повідомлення Перлинка » 03 жовтня 2011, 23:49

Alisa написав:О, я вже чула схожу історію.
В мене був друг, в якого тато так товк маму. Там у сім*ї було реальне рабство.
Кожен день ця жінка мила вікна, витрушувала килими, виконувала всі забаганки ідіота-чоловіка, щоб не побив. Там таке в сім*ї творилося, що піпєц. Такі знущання фізичні моральні ...
В 40 років вона виглядала як бубуся 80-ти.


я тоже чула схожу історію ,але той чоловік дуже по дурному загинув,практично ще молодим ,не знаю чи мав 40 ,а дружина після того розквітла в прямому смислі слова ,бо вони були не бідні,і вона почала розпоряджатись грошима на свій розсуд,ніхто й уявити не міг що вона така модниця і красуня ,і мужичка собі кльового дуже швидко знайшла :)
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Вдарив раз - вдарить знову?

Повідомлення Yummy mummy » 04 жовтня 2011, 00:07

Особисто для мене той чоловік що підняв руку на жінку - вже не чоловік.....
Правда в житті буває по різному, може дійсно то було перший і останній раз.....
Головне щоб чоловік розумів свою провину, якщо взагалі вважає це своєю помилкою...
А порада жінці -бути стриманою ,не терплячою, а саме стриманою,особливо коли чоловік на підпитку.....
ЗображенняЗображення
Yummy mummy Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1163
З нами з: 18 січня 2011, 01:59
Нагороди: 5
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1227 раз.
Подякували: 1192 раз.
Діти: Boy and girl

Re: Вдарив раз - вдарить знову?

Повідомлення Перлинка » 04 жовтня 2011, 06:21

mavpusya написав:Дозволю собі не погодитись із Алісою.

У моєї двоюрідної сестри чоловік регулярно її товче в прямому змісті цього слова. Не зважаючи на підтримку родини і забезпеченість.


тобто ,вона абсолютно незалежна від нього ,в першу чергу матеріально?

знаєте ,я ще зустрічала випадки,коли готові терпіти всяке таке заради хорошого сексу,ну тобто такого шо вау

Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Вдарив раз - вдарить знову?

Повідомлення happymami » 04 жовтня 2011, 07:06

Жах якийсь. Я думаю, шо можуть терпіти лише жінки з низькою самооцінкою. Або котрих шось тримає. Дійсно, чи секс (хоча не уявляю, який то вау має бути, шоб я терпіла ради цього побої. Хоча... може якби я була мазахісткою :? . Може то додає гострих відчуттів...), чи небажання дітей залишати без батька, чи страх залишитися без грошей з дітьми, чи невміння бути одній (є такі жінки, котрі з дитинства звикли, шо ними хтось опікується), тощо...
Колись одного разу в розпалі самої гарячої за все моє життя сварки чоловік чи спробував сказати на свою голову, шо зараз трісне, чи шо, шо я в афекті від тих слів огризнулася хай помовчить, шоб ше часом я його не тріснула. Той спересердя, нерозумний, вирішив перевірити мене на впевненість і сказав "ну давай, трісни"... Ну я і тріснула. Банячком. Добре шо не в голову :oops: . В результаті - перелом руки в мужа... І хоч від цього боятися мене не став. Бо таки сильніший. Але зато до сих пір згадує той банячок в різних ситуаціях. Цікаво, якшо жінка вдарила раз, то знову вдарити може :grin: ?. Якшо чесно - я ні. Але в чоловіків більше злість якась афективна. Тому, якшо він на другий день не кається, падаючи на коліна, знач колись може повторити. Хоча, якшо кається, то теж ще не признак...
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Вдарив раз - вдарить знову?

Повідомлення Перлинка » 04 жовтня 2011, 08:03

я як і Аліса десятою дорогою обходила таких що люблять випити ,агресивних,ревнивих ,деспотичних,забіяк

але погоджусь,що бувають латентні,яких і не відразу розгледиш

до речі ,як я помітила ,деспотичних часто жінки люблять донестями,вони в них якусь мужність,силу вбачають чи що :?

Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Вдарив раз - вдарить знову?

Повідомлення mavpusya » 04 жовтня 2011, 10:03

та що тут скажеш, статура а-ля Аполон, лице Адоніса... тут скоріше страх залишитись самій, оскільки після пологів вже і фігура не така і зовнішність, а коло тебе така досконалість :cry:
якби не бачила синців і не чула крики в гніві, ніколи б не повірила, що це він зробив :(
Зображення
Свобода волн и злата звон - пиратский дух не побеждён! Зображення
mavpusya Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1143
З нами з: 28 листопада 2010, 18:41
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 4072 раз.
Подякували: 1627 раз.
Діти: Дівчинка

Re: Вдарив раз - вдарить знову?

Повідомлення krapk@ » 04 жовтня 2011, 14:19

Перлинка написав:
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!


то це вже якась шизофренія, інакше не назвеш. Нема приступів, то нормальна людина а є,то тікайте всі далеко. Мені ще колись моя бабуся казала. Перш ніж вийти заміж, залий півлітра горівочки в свого любимого і подивися який він. Тоді сама все зрозумієш. Який би він не був красунчик і багач та добряк на тверезу голову, та якщо він себе веде як щось останнє, набухавшись, це вже не людина, тоді сама тікай від того кохання
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Поперед.Далі

Повернутись до Поговоримо про чоловіків



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 6 гостей