Глобальні оголошення!



Вдарив раз - вдарить знову?

Вдарив раз - вдарить знову?

Повідомлення krapk@ » 03 жовтня 2011, 09:41

Дуже печальну історію розповіла моя подруга вчора. Каже що робити? А що я скажу. З таким в житті не зустрічалася. Та і її чоловік ніби це зробив вперше і то по п'яні. Хоча, я би точно не терпіла. Але то я. Я взагалі не терпелива до насильства. А вона каже двоє діток і все таке.
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Повідомлення Alisa » 03 жовтня 2011, 09:51

Хай живе з чоловіком, але більше не провокує.
Зображення
Alisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1510
З нами з: 13 квітня 2010, 12:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1395 раз.
Подякували: 1354 раз.
Діти: синуля

Re: Вдарив раз - вдарить знову?

Повідомлення flower » 03 жовтня 2011, 10:12

по п"яні чоловіків краще не чіпати. в кожного своя реакція.... краще висказати все на другий день, коли їм і без того важко :grin:
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Вдарив раз - вдарить знову?

Повідомлення krapk@ » 03 жовтня 2011, 10:16

ага я теж кажу, щоб дала проспатися, тоді читала моралі. Кажу-завтра буде як шовковий. Але вона каже, що в нього тепер часто нервові крики, щось там на роботі. Але все таки обманюватися не треба. Чоловік як хижак-почув раз запах крові, може напасти знову. Чи то я перебільшую?
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Вдарив раз - вдарить знову?

Повідомлення flower » 03 жовтня 2011, 10:52

Ну я незнаю, якщо він того ніколи не робив, то робити і не буде, значить вона таки його добре дістала. В мене побитів небуло, але шарпанина раз була, і я зрозуміла шо то я дурна бо чіпаю пяного, тепер завжди все шо маю сказати висказую зранку :x :evil: і результат пречудовий :grin: почуття провини, вимолення пробачення і т.д доречі можна тим вдало користатись в свою вигоду ;-) наприклад те шо просилося зробити місяцями робиться в секунді :tipok:
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Вдарив раз - вдарить знову?

Повідомлення happymami » 03 жовтня 2011, 11:25

Якшо двоє діток, значить живуть вже не один рік разом. Раз раніше такого не було, значить дійсно добряче на роботі шось дістає, а ще й вона мабуть гаркнула не так. Хоча, якшо вона така емоційна, то їй же буде гірше тримати всю злість в собі аж до наступного ранку... Але виходу іншого всеодно не бачу, як жити далі з ним. Це не привід до розлучення. Адже є діти. Та й не факт, що таке ще повториться. Раз проблеми на рооті, то старатися максимально вдома давати йому відпочити і розуміти і оточити спокоєм та увагою. шоб він бачив, шо їй не байдужі його проблеми. А то він приходить додому, а там продовжується мозгокомпастування. Я би й сама на його місці влупила, шоб спокійно в хаті було.
Просто дійсно - не провокувати. Але й не залишатися осторонь його стану душі. Адже то ж її чоловік. Єдиний. Рідний. Не лізти в душу, але показати, шо їй не байдуже, шо з ним коїться. думаю, шо йому й самому мало б бути гидко за свій вчинок. Якшо він, канєшно, вопше пам'ятає шо таке втворив
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Вдарив раз - вдарить знову?

Повідомлення Anyri » 03 жовтня 2011, 11:43

krapk@ написав:Дуже печальну історію розповіла моя подруга вчора. Каже що робити? А що я скажу. З таким в житті не зустрічалася. Та і її чоловік ніби це зробив вперше і то по п'яні. Хоча, я би точно не терпіла. Але то я. Я взагалі не терпелива до насильства. А вона каже двоє діток і все таке.

Я б порадила їй звернутись до психолога або хоч в інеті знайти людей які допоможуть розібратись в даній ситуації.
Розібратись, чи не є вона співзалежна (созависимая).
Підтримка друзів і родини дуже важлива в такій ситуації, що б вона не вирішила.
Anyri Офлайн


 

Re: Вдарив раз - вдарить знову?

Повідомлення Anyri » 03 жовтня 2011, 11:49

flower написав:до речі можна тим вдало користатись в свою вигоду, наприклад те шо просилося зробити місяцями робиться в секунді

Тупиковий шлях.
Далі все йтиме по наростаючій.
Варто працювати з собою і ставити себе так, щоб більше про таке навіть подумати не смів, а не те щоб зробити і "вимолювати прощення" хатньою роботою.
Почитайте про відносини Валерії з колишнім чоловіком або інші подібні історії.
Anyri Офлайн


 

Re: Вдарив раз - вдарить знову?

Повідомлення Olysa » 03 жовтня 2011, 12:03

Не чіпаи його коли пяний це добре, але якщо він піде зразу спати.Бувають такі чоловіки які коли випють то самі шукають поводу щоб посваритись.
Olysa Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 162
З нами з: 10 травня 2010, 11:53
Звідки: Тернопіль)
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 41 раз.
Подякували: 124 раз.
Діти: Дві донечки

Re: Вдарив раз - вдарить знову?

Повідомлення flower » 03 жовтня 2011, 12:07

Anyri написав:
flower написав:до речі можна тим вдало користатись в свою вигоду, наприклад те шо просилося зробити місяцями робиться в секунді

Тупиковий шлях.
Далі все йтиме по наростаючій.
Варто працювати з собою і ставити себе так, щоб більше про таке навіть подумати не смів, а не те щоб зробити і "вимолювати прощення" хатньою роботою.
Почитайте про відносини Валерії з колишнім чоловіком або інші подібні історії.


В мене чоловік рідко пє, тому і рідко "вимолює прощення", але якшо вже таке стається то я тим користуюсь ;-)
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Далі

Повернутись до Поговоримо про чоловіків



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей

cron