Глобальні оголошення!



Мене не влаштовують стосунки з чоловіком

Мене не влаштовують стосунки з чоловіком

Повідомлення Гість » 13 серпня 2011, 16:30

Вот моя история.С мужем мы уже 4 года.Есть дочь 3 года. Мы снимаем квартиру.Из-за того, что в садик попасть сложно.дочь живет с бабаушкой в деревне.Муж странно по-моему ведет себя:утром говорит любит, вечеролм уходить пить.Либо вечером все хорошо, говорит о планах, утром все хорошо, а вечером уходит пить с "друзьями".И обвиняет только меня, что я кричу по любому поводу(что обещал,и забыл,или вообще типа не помнит такого, чтоб обещл,не слышит меня, и т.д.) Встаю он спит, ухожу на работу, он работает, прихожу с работы в 18:00-он лежит на диване, просит кино посмотреть, если не буду - обижается.Для дочи сняли хорошую квартиру. Уже 3 недели , а об уборке к нему и не подойди.К ребенку раньше ездил хоть раз в месяц, сейчас уже 2 месяца не ездит.если не кричу, он все равно обиженный, недовольный, нельзя и голоса в эмоциях повысить, обидеться(типа ору).Как только речь заходит о поездке и помощи дочери - начинаются с его стороны раздражения, обиды, говорит безразличен.вспоминает мои крики раньше.Говорит, что уйдет.Разговаривает только о еде, что полезно, что кушать хочет,после еды о том как вкусно и полезно, говорит о фильмах, космосе,новостях, но только не о семейных отношениях.Я его говорит напрягаю.ему 26 лет.Месяц обзванивали садик, сегодня в пт.сказал в понедельник ждут дочь в садике, а сам вечером пишет в смс - завтра съезжаю, уже заплатил.Как все это понимать?!Помогите! С своего взгляда.Уже сил нет все 4 года каждый день доводит меня до слез:не так прошла, не на том звуке включила телевизор,не так поставила, посмотрела, сказала и т.д. Соседи сверху(дети) бегают,- его начинает бесить, и сразу:Я не буду больше жить на этой квартире, ...съеду!При нем нельзя шуршать, шелестеть, хлопать, громко смеяться.готовить жаренное.Устала с ним жить .Но у него доброе сердце,он сам себе готовит , стирает.Мне не доверяет!Что мне делать сегодня, посоветуйте?!
Гість Офлайн


 

Re: Подскажите!!!!

Повідомлення Shalimar » 13 серпня 2011, 18:49

...... А чего-то Ты сама хочешь?
чего хочет он?
Ваши желания как-то пересекаются?

И в чем СУТЬ проблемы? ведь описанное - уже исход.
Вы с самого начала ТАК жили?
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Подскажите!!!!

Повідомлення Перлинка » 13 серпня 2011, 21:46

Гість написав:Из-за того, что в садик попасть сложно.дочь живет с бабаушкой в деревне.

Ти впевнена що лиш по цій причині?Може допомогти тобі влаштувати дитину в садок?
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Подскажите!!!!

Повідомлення oksana.tesliuk » 13 серпня 2011, 23:05

Shalimar написав:Вы с самого начала ТАК жили?

Гість написав: все 4 года каждый день доводит меня до слез:не так прошла, не на том звуке включила телевизор,не так поставила, посмотрела, сказала и т.д.


Гість написав:Но у него доброе сердце,он сам себе готовит , стирает.Мне не доверяет!

Це не добре серце, це егоїзм і цинізм, можливо ше й в купі з педантизмом, особливо якщо врахувати ще й оце:

Гість написав:К ребенку раньше ездил хоть раз в месяц, сейчас уже 2 месяца не ездит Как только речь заходит о поездке и помощи дочери - начинаются с его стороны раздражения, обиды, говорит безразличен


Я б 4!!! роки таке не терпіла. Хіба що ти віриш в те, що тобі під силу змінити цю людину.
oksana.tesliuk Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 895
З нами з: 11 лютого 2011, 23:58
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 804 раз.
Подякували: 1014 раз.
Діти: Андрій 23.11.2003
Микола 19.05.2011

Re: Подскажите!!!!

Повідомлення ЗІрка » 14 серпня 2011, 07:18

oksana.tesliuk написав:під силу змінити цю людину


а я не вірю, що взагалі людину такого віку можна змінити... фікція :(
Зображення
ЗІрка Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 969
З нами з: 27 липня 2010, 08:12
Звідки: Трембовля
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 258 раз.
Подякували: 953 раз.
Діти: хлопчик Андрусик

Re: Подскажите!!!!

Повідомлення мешканка » 14 серпня 2011, 08:23

тут 2 варіанти дій:
1. або переступити через себе, змиритись з таким ходом речей, запхати своє щастя і своє я глибоко десь і жити так, аби було добре чоловіку при цьому зберігши сім"ю і батька для дитини.
2. або поставити все на свої місця, прийняти чітку позицію, вказуючи чим саме ви не довольні і що терпіти і миритись білтьше не хочете і поставити чоловіка перед фактом, або він змінює хід речей і зберігає сім"ю, або сім"ю розвалює з усіма витікаючи з цього наслідками.
Яким шляхом готові йти ви? на які жертви готові піти? що є для вас авторитетом і які є ваші цінності в житті? Чи вистачить вам сили та вміння змінювати свого чоловіка поступово, знайти до нього підхід?чи ваш чоловік надається до змін під ваши впливом чи когось із оточуючих?
на ці питання тільки ви самі собі зможете дати відповідь
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Подскажите!!!!

Повідомлення Lesya » 14 серпня 2011, 12:08

Моєму чоловікові за місяць стукне 27, тому дещо мені знайоме. Може він не нагулявся? Я не в плані жінок, а я про свободу. Коли з роботи не треба йти додому, а можна на піцу з пацанами, пивко... чи на дискотеку, більярд, футбол... Не знаю, що він любить. А може взяти відпустку і забрати дитину додому? Це може поставити всі крапки над І - або він піде, або зрозуміє, що таке сім"я.
Готує сам - чудово. Хай їсть те разом з дитиною, якщо Ви хочете чогось іншого.
А взагалі варто сісти одне напроти одного і поговорити. Можете навіть пункти на папері написати. Мені розмова помагає.
Зображення
Lesya Офлайн

Аватар користувача
Аптекар (провізор)
 
Повідомлень: 866
З нами з: 05 липня 2010, 19:17
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 548 раз.
Подякували: 1086 раз.
Діти: Синочок і дві лапочки дочки

Re: Подскажите!!!!

Повідомлення Гість » 14 серпня 2011, 13:32

мне кажется дочь его тоже раздражает. С садиком будут проблемы у нас только одна прививка
Гість Офлайн


 

Re: Подскажите!!!!

Повідомлення krapk@ » 14 серпня 2011, 13:36

ЗІрка написав:а я не вірю, що взагалі людину такого віку можна змінити... фікція

а якщо і можна то не так кардинально
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Подскажите!!!!

Повідомлення бережаночка » 14 серпня 2011, 14:16

якщо ви дуже сильно його любите і готові до того що об вас витиратимуть ноги все життя,а дитина-вона тільки ваша,бо раз в місяць відвідати 3 річну дитину-то є подвиг-продожуйте в тому ж дусі
якщо хочете його змінити-налаштуйтесь на довгу(тривалістю не один рік)роботу,адже егоїста сім"янином зробити не так то й легко
можливо найкращим варіантом буде поставити його в такі умови=-де буде зрозуміло чи дорога йому сім"я,чи ви для нього такий собі чемодан без ручки
в будь якому випадку-мужності і мудрості вам
Зображення

мудра свекруха на скарги сина відповіла"Ти одружувався на хорошій? То хто ж тобі її зіпсував?"
бережаночка Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 299
З нами з: 20 березня 2010, 18:55
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 174 раз.
Подякували: 269 раз.
Діти: precious pearl-baby girl

Далі

Повернутись до Поговоримо про чоловіків



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей