Глобальні оголошення!



А я так більше не можу жити

А я так більше не можу жити

Повідомлення Саша » 18 квітня 2011, 15:12

сказав мій чоловік і хряпнув дверима. Цікаво як? Нічого ніколи не роблячи, не бавлячись з дитиною, не допомагаючи мамі по дому (в нас власний будинок) а чоловічої руки нема, він по жизні на роботі. Так, він заробляє "непогано" як він каже, а йди знайди де будуть платити більше ніж 2 тисячі. Де працюють ваші чоловіки? Вони теж місяцями на роботі безпробудно і приносять всього 2000. Вони теж не мають коли зробити щось для вас?? Чи це лиш я так попала :cry: ?? Вмене інколи думка що він має ще одну сімю.
Саша Офлайн


 

Re: А я так більше не можу жити

Повідомлення flower » 18 квітня 2011, 15:34

Я незнаю заробітків свого чоловіка, бо вони в нього не стабільні, коли більше коли менше, мені на все хватає і коли шось треба то завжди дає стільки грошей скільки тре, рахунки за світло і газ те ж сплачує він, то ж я навіть поняття немаю скільки то ми платимо... Але таки так мій теж дома буває рідко, то по місту крутиться вертиться як ошпарений і поїсти навіть немає часу заїхати, то дальні поїздки, а я сама дома кілька днів... то ж прекрасно розумію шо таке коли треба зробити якусь чоловічу роботу а його нема постійно, або приїде замучений... Буває шо та робота його і чекає місяцями... але в основному якшо він знає шо не встигає і треба дуже шось в хаті зробити, то наймає людину яка зробить то за нього... та й так живемо... Ось зараз я вагітна і мені подружки часто розказують як їм чоловіки помагали по дому, прибирали, вікна мили чи ще шось таке, а мені про таке тільки мріяти, все самій приходиться робити, бо в чоловіка часу на таке нема, добре хоть гроші до хати приносить, то мені не так обідно...
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: А я так більше не можу жити

Повідомлення ЗІрка » 18 квітня 2011, 16:05

добре шо приносить... уяви що нема і тисячі :shock: , а деколи і півтисячі нема.
з малим правда наш тато гарно бавиться, був час сидів без роботи, то лишала на нього як десь треба бігти,
неділя - завжди сімейний день.
до роботи - то звичайно треба з налигачем: йди витрапай коврик, повісь ростомір і так далі. але чоловіки такі є - потребують прямої вказівки, надіятися шо сам догадається - то тільки себе накручувати :istereka:
Зображення
ЗІрка Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 969
З нами з: 27 липня 2010, 08:12
Звідки: Трембовля
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 258 раз.
Подякували: 953 раз.
Діти: хлопчик Андрусик

Re: А я так більше не можу жити

Повідомлення mala-karta » 18 квітня 2011, 17:18

Саша, мій чоловік приносить більше.
З малим і по дому допомагає мало, але розуміє, що не правий і виправляється.

Робота, на якій заробляється 2000 тис грн - то не та робота, на якій треба сидіти цілодобово. Це звичайна собі робота в Тернополі, як на мене.
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: А я так більше не можу жити

Повідомлення Ясная Зорька » 18 квітня 2011, 17:23

у меня нет мужа и я зарабатываю 2000-3000 грн мало но хватает
Ясная Зорька Офлайн


 

Re: А я так більше не можу жити

Повідомлення Русік » 18 квітня 2011, 17:35

В мого чоловіка був такий один період - джуе тяжкий і в фізичному, і в моральному плані: якраз народився наш син, і ми дізнались, що його брат хворий, і чоловік вирішив на час його хвороби взяти на себе його бізнес, при цьому не залишаючи роботи.
То він спав по 3-4 години, після роботи основної їхав займатись справами брата, в 8 вечора як штик вдома! - купати малого. Потмі знову їхав по справах. І так півроку.
Живемо ми самі, без бабусь-дідусів. То часом він ще на обідню перерву приїжджав додому, але не поїсти, а мене покормити, бо малий був дуже ручний - з цицьки не злазив.
Зараз трохи легше стало - з/п піднялась, бізнес відпав сам собою. Правда, роботи як було багато, так і лишилось. Працює в двох місцях. Але все встигає - після роботи затримується рідко.
То і в плані допомоги стало легше - при потребі і вечерю приготує, і малого вигуляє. Неділю в основному робить мені вихідний - забирає малого до бабусі за місто. А я живу своїм життям)
М-да, якійсь він в мене ідеальний получається)
Хоча ні! Не ідеальний! Часом носки розкидає))))

Про з/п. Був в КВН, здається, такий вислів: "Приносишь 2 тысячи рублей с трёх тысяч работ!"
Думаю, що при бажанні в Тернополі можна заробляти більше 2000 грн., при цьому не пропадаючи на роботі цілодобово. Тільки треба рішитись - і змінити ту кляту роботу на якусь менш кляту!
Дорогу осилит идущий!
Русік Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 966
З нами з: 23 лютого 2010, 17:37
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2)
Дякував (ла): 896 раз.
Подякували: 1209 раз.
Діти: Козаки Микола та Сашко + козачка Катерина

Re: А я так більше не можу жити

Повідомлення Vika » 18 квітня 2011, 18:23

Саша не всі такі як ваш . Співчуваю вам від всього серця . в такий ,здавалося б ,щасливий період життя (мав би бути щасливим) найближча людина зробила його кошмаром . залишається тільки вірити що Бог справедливий і сьогоднішніми нещастями ви вистраждаєте собі щастя в майбутньому . не опускайте рук , в житті багато поворотів і невідомо , що чекає за наступним ;-)
Vika Офлайн


 

Re: А я так більше не можу жити

Повідомлення Перлинка » 18 квітня 2011, 18:29

flower написав:Ось зараз я вагітна і мені подружки часто розказують як їм чоловіки помагали по дому, прибирали, вікна мили чи ще шось таке, а мені про таке тільки мріяти, все самій приходиться робити, бо в чоловіка часу на таке нема, добре хоть гроші до хати приносить, то мені не так обідно...

якщо мат.становище дозволяє також наймай когось помагати по дому.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: А я так більше не можу жити

Повідомлення flower » 18 квітня 2011, 20:01

Дякую! Та ніби позволяє, але шось я непривикла шоб мені хтось чужий прибирав, поки справляюсь сама, деколи важкувато але справляюсь... От незнаю може коли появиться малеча то тоді і прийдеться, бо помогти з дитиною мені нема кому, я буду присвячувати їй всю себе, незнаю чи на хватить часу на хатні справи...
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: А я так більше не можу жити

Повідомлення Радмила » 18 квітня 2011, 20:36

Так, тоді мій самий ідеальний. Працює дома. І за першою і за другою дитиною, все допомагав (варив, прав пелюшки, прасував...), і ще встигав заробити гроші. І зараз сидить за компом від зорі, і до зорі. Піти в підвал за бараболями, крани, всякі гайшки-швайки, я поняття не маю. Сам за всім слідкує. Підпихати не треба.Тощо рідко гуляєм разом чи з малими рідко гуляє.От не любить ходити на двір :? Зате вдома з ними грається. Заробляє досить нормально.
Правда так було не все. Чоловіків до хатньої роботи треба розумно стимулювати. Чим більше тиснеш, чи наїжаєш - тим більший опір. Міняєш тон і чоловік, починає сам все робити. А потім входить у звичку, і вже не має потреби підпихати.
В нас то сама більша проблема була, як раз час для дітей. І от за старшою, було важче - налагоджував бізнес. Пахав як проклятий, зараз легше.
Зображення
Зображення
Щастя є
Радмила Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1144
З нами з: 29 листопада 2009, 15:06
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 1321 раз.
Подякували: 1747 раз.
Діти: Старша донечка Менша донечка

Далі

Повернутись до Поговоримо про чоловіків



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей