Глобальні оголошення!



А я так більше не можу жити

Re: А я так більше не можу жити

Повідомлення TYulia » 01 березня 2016, 14:08

Ситуації дійсно різні, треба знат особисту ту людину і сім'ю щоб якось можна було судити. На рахунок заробітків я теж категорично проти. Кілька років тому мій чоловік теж хотів їхати, вже навіть щось організаційно взгадав, то я таки всіма аргументами і плачами його від цього відмовила. Один з аргументів був таки, що наша сім'я розвалиться як він поїде.
Але в бажанні чоловіка їхати на заробітки не думаю що завжди винна жінка. Чоловіки по своїй суті (і це вважаю дуже правильним) хочуть забезпечувати свою сім'ю і свої амбіції. Переважно хто вже спробував заробляти хоч 500-1000 дол в місяць десь закордоном, той практично ніяк не може піти ту на роботу. Плюс якщо це якісь ремонти чи щось подібне, то вже людина в тому застрягає по вуха.
Десь на форумі дівчата писали про дуже корисну книжку "откровенние женствинности" чи якось так, то там однозначно написано, що заробляти гроші на сім'ю має чоловік.
А то вже як кому получається, але таки трохи правда в тому є, бо таки жінка періодично вілучується в декрети, та й ті дітки потребують довго якоїсь турботи. Але мій пунктик таки чоловік-татусь має ночувати завжди вдома, тобто робота далеко від дому неприйнятна
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: А я так більше не можу жити

Повідомлення TanichkaMuran » 01 березня 2016, 14:46

Я теж люблю ту книгу, вже 3 рік перечитую.
У мого чоловіка великі амбіції, тай я горджуся ним. Розумію що зупиняти його неправильно. В тій же книзі прочитала : краще мати 10% від 100% чоловіка чим навпаки. Це тяжко, коли чоловік "в роботі", мало часу ми разом проводимо, але він завжди такий щасливий повертається.
Одного разу "засів там в печері " (хто читав МУЖЧИНИ С МАРСА..., ЗРОЗУМІЄ), кілька днів не додзвонитись ,ні слуху про нього. Він як прийшов ввечері, я почула, пішла в спальну "надулась" типу говорити з ним не хочу, думаю "ну все, капєц тобі, слова не скажу" ,а він такий щасливий повів мене до компютера, ті червоні очі аж світяться від радості, показує мені свій шедевр. Рохповідав, що такого до нього ніхто не робив, що ніде відеоуроків не знайшов, що мусив сам додумуватись, якась інфа тілька на іноземних мовах, мучився-мучився...і зробив. ТОді це б ула перша спроба зробити віртуальний тур по квартирі. Так красиво вийшло! Я зразу всі обіди забула. Тоді я прийняла "чоловіки вони такі" , хочуть подвигів, чогось досягати.
Я теж проти заробітків. В мого чоловіка тато зажди був закордоном, але вони з мамою завжди сварились, він там не заробляв а від неї ховався. Я не хочу щоб у нас так було, але зараз мушу терпіти. Буду просити щоб це останній раз, але в нього в голові америка, бо там закони позволяють з нерухомістю крутити, сама на свою голову підкинула йому книжку Кіосакі "Богатый и бедный папа".
Бачу що він задоволений що не вказую йому що робити, що не забороняю, він задоволений що мене не треба запитувати чи можна, така та чоловіча гордість.
але є звісно те чого я не допущу, мабуть ,краще про це говорити "по жіночому"- "я без тебе не справлюсь ...бла-бла"
TanichkaMuran Офлайн


Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 63
З нами з: 22 лютого 2016, 22:02
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 16 раз.
Діти: 2 сина(1рік,3роки)

Re: А я так більше не можу жити

Повідомлення Ulkanet » 01 березня 2016, 15:19

TanichkaMuran а чому не їдеш в Польщу?? там разом жити.
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: А я так більше не можу жити

Повідомлення TanichkaMuran » 01 березня 2016, 18:26

я думала над цим , але в польщі дуже категорично відносяться до прививок, там неможливо відмовитися, тай там квартиру зняти дорого, чоловік в гуртожитку живе.
TanichkaMuran Офлайн


Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 63
З нами з: 22 лютого 2016, 22:02
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 16 раз.
Діти: 2 сина(1рік,3роки)

Re: А я так більше не можу жити

Повідомлення TattyMummy » 01 березня 2016, 23:19

Знаю декілька дуже гарних сімей, в яких чоловік змушений був поїхати закордон, стати на ноги і тоді забирав уже дружину з дітьми. Для них це був дуууже важкий період, але вони тепер разом і в тих умовах життя до яких прагнули.
Дуже важко поїхати відразу усією сім"єю (з малими дітьми) закордон. Хіба чоловік відразу буде мати високо оплачувану роботу, щоб мати змогу утримувати там всю сім"ю.
Усі люди різні, усі сім"ї різні, інколи може й варто пожертвувати тією розлукою...
Зображення
Зображення
TattyMummy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 956
З нами з: 09 лютого 2010, 22:33
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 828 раз.
Подякували: 776 раз.
Діти: Двоє синочків і заюся доця

Re: А я так більше не можу жити

Повідомлення Сніжинка » 02 березня 2016, 00:44

TanichkaMuran написав:я думала над цим , але в польщі дуже категорично відносяться до прививок, там неможливо відмовитися, тай там квартиру зняти дорого, чоловік в гуртожитку живе.

Неправда, можна відмовитися від прививок в Польщі.
Сніжинка Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 109
З нами з: 14 жовтня 2011, 22:32
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 225 раз.
Подякували: 54 раз.
Діти: дівчинка Мартуся

Re: А я так більше не можу жити

Повідомлення nelly » 04 березня 2016, 00:45

TanichkaMuran написав:Я на форумі новенька, хочу набрати побільше повідомлень, тому і пишу на теми які наводять мене на роздуми.

Ви з кимось поспорили чи як? :confused:
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: А я так більше не можу жити

Повідомлення Shtora1488 » 18 березня 2016, 17:37

nelly написав:
TanichkaMuran написав:Я на форумі новенька, хочу набрати побільше повідомлень, тому і пишу на теми які наводять мене на роздуми.

Ви з кимось поспорили чи як? :confused:

мабуть
Shtora1488 Офлайн


Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 17
З нами з: 18 березня 2016, 12:40
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 1 раз.

Поперед.

Повернутись до Поговоримо про чоловіків



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей