Глобальні оголошення!



А я так більше не можу жити

Re: А я так більше не можу жити

Повідомлення TanichkaMuran » 28 лютого 2016, 23:53

в нас був тяжкий період коли чоловік був на роботі справді зранку до ночі, по ночах відеозйомки весіль чи інше ,в день сайти, агенція нерухомості, меблі. Тоді розумієш що означає коли його бракує вдома. Тепер поїхав до Польщі сказав що краще він приїде на тиждень але буде з нами чим працюватиме без вихідного і бачитиме нас, розуміючи що не може провести з нами час.
TanichkaMuran Офлайн


Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 63
З нами з: 22 лютого 2016, 22:02
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 16 раз.
Діти: 2 сина(1рік,3роки)

Re: А я так більше не можу жити

Повідомлення Ulkanet » 29 лютого 2016, 00:42

TanichkaMuran не обіжайся, але ти не пробувала переглянути ваші витрати??? або ті роботи так мало оплачуються або ви так багато тартите :dash:
можете мене тут закидати тапками, але заганяти чоловіка до полусметі роботами, а самі й той час купувати книжку за 900 грн чи скільки вона там коштувала??? на курси Монтесорі - гроші знайшлися??? :dash:
от тобі не шкода свого чоловіка??? не боїшся, що в Польщі знайде ліпшу дружину, яке не буде з нього тягнути остані соки? бо судячи з твоїх дописів - ти так і робиш. :sad: не страшно, що через постійні недосипання і стреси він може захворіти??? хто тоді буде спонсурувати твої забаганки???

ти не ображайся, але деколи отак "правду в морду" дуже помагає знайти свої "проколи".

я страшна феміністка, але читаючи твої дописи - мені шкода твого чоловіка, от так щиро його шкода. :sad:
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: А я так більше не можу жити

Повідомлення TanichkaMuran » 29 лютого 2016, 22:01

на курси монтессорі гроші дала мама,як за моє навчання, бо це вклад в наших дітей, це краще чим платити 3000грн в місяць за одного, а я тепер знаю як їх вчити до 6-7класу точно (принаймі математика,мова), я розглядала варіант з дом.освітою, але не знала як це реалізувати в життя,тому не шкодую про це.
А що то за книжка за 900грн?
Мій чоловік стільки працював бо не може сидіти без роботи ,відколи приїхав з Москви (там розписував церкви) і я завагітніла усе хотів щось своє тут відкрити, але мав на собі кредит (за відеотехніку, взяв маючи хорошу роботу), тяжко було фінансово тут жити і виплачувати. Все таки агенцію нерухомості відкрив,хоч вона і вважається на досить високому рівні, але дохід непостійний ,тай він має лише процент. Не хотів ніколи відмовлятись від заказів,бо у нас було пів року таких коли ніхто про нього не чув ,як лише з росії приїхав, ні копійки, помаленько люди почали взнавати що і меблі робить і відео,фото,сайти.
Звісно що мені не довподоби така самовіддача, на роботі всі його трудоголіком вважають, горить він тим що робить, і нічого я тут не зроблю.
А я соки з нього не пю, взагалі не памятаю коли останній раз собі щось просила купити.
Одну і ту саму життєву ситуацію можна по різному бачити.
Звичайно, я вдячна вам за ваші слова, оскільки завжди треба подумати чи добре я себе поводжу.
TanichkaMuran Офлайн


Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 63
З нами з: 22 лютого 2016, 22:02
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 16 раз.
Діти: 2 сина(1рік,3роки)

Re: А я так більше не можу жити

Повідомлення Ulkanet » 01 березня 2016, 02:21

людина трудоголік - тікає в роботу, тікає від того що її щось не влатовує, їй не комфортно, є якісь обставини чи події - через які вона завалює себе роботою, щоб втекти, забутися.
коли людині комфортно в сімї, коли ви живете на одній хвилі - то людина летих додому. а коли її щось не влаштовує, але вона не хоче про це сказати (бо боїться, встидається і т.д) - то людина починає завалювати себе роботами, навішує їх на себе, як пес блохів - лиш би не йти додому :sad:
коли твоя друга половина живе собі своїм світом, хобі різні, твої хобі не підтримує, твої другів не поважає, банально не підтримає тебе під час грипу, вам нема навіть про що поговорити - то про який комфорт йде мова? ясно - що ні про який :sad: хтось скандалить, а хтось тікає :sad:

ну чоловік поїхав на заробітки не від доброго життя. я не думаю, що він на всіх його роботах заробляв 1-2 тис. грн. думаю - то було значно більше.
ти не працюєш, доходу немає. але щоразу про щось мрієш. сама писала. то непосєду треда, то ровер триколісний, то велокрісло чи прицеп. думаю з побутовою технікою те саме: то тре і то тре і то і ..... ти то мрієш, але як тільки ти ту мрію озвучила - твому чоловіку молоточком в голові стукає "вже хоче що я купив то-то і то-то". ти може і не хочеш, а так мрієш - а він то розуміє, що ти хочеш. :pardon:
і почуття якоїсь вини жене його на тисячі робіт... може жив бідно, може мати важко працювала, а тато болт забив, а він то собі так запамятав - і боїться бути таким як він? хто його там знає. :sad:

ну от сама подивися навколо, є ж сімї з 2-3-4 дітьмя, і квартири знімають, і чоловіки на Україні працюють. і хватає. так не розкошують - але живуть. якщо скрута в сімї - то можна ж пожити з батьками, 1-2 роки можна потерпіти. можна поекономити. а не заганяти себе роботами.

ти ж і сама прекрасно знаєщ, що всерівно приїде на той тиждень до вас, і знов не будете його бачити - бо знов якась знайдеться робота. :cray: дітям не треба того ровера/нєпосєди/крутих цяцьо - їм треба тата. от ти памятаєш всі їграшки в своєму дитинстві? а памятаєш скільки разів з татом гралися, ходили на мулькити, виставу і т.д???

ти не думай, що я до тебе вчіпилася тут. просто я бачу що трошка не права і мушу тобі то сказати. може саме мої дурнуваті дописи врятують твою сімю :=):
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: А я так більше не можу жити

Повідомлення Marichka » 01 березня 2016, 09:48

Улянко,а що тобі?Може людей таке влаштовує!!!Скільки хоче,стільки тратить.Забезпечує чоловік-от і добре!!!Що є якась єдина правильна модель про гроші в сім"ї?!Чи в чому проблема?Я щось зовсім не розумію?
Таня Мурин ти просила якоїсь поради?Бо я не побачила аж настільки.Кожен живе,як вважає за потрібне,як йому виходить.
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: А я так більше не можу жити

Повідомлення TaniaPicaSSo » 01 березня 2016, 12:14

Marichka написав:Забезпечує чоловік-от і добре!!!Що є якась єдина правильна модель про гроші в сім"ї?!

Єдиноправильної моделі немає, але тим не менш, є певні речі, які роблять сім"ю сім"єю, а також є такі, які розділяють сім"ю. Так от одне з тих, що розділяє сім"ю це часті відлучення з дому, як от заробітки десь далеко. Звісно, різні ситуації бувають, і заробітки теж. Одна справа, що хтось їздить сезонно і збирає гроші на якусь велику покупку і всі члени сім"ї принаймні сподіваються і вірять, що це тимчасово. І інша справа, коли чоловік 10-15 років сидить в іншій країні, ну може приїздить там раз в рік на свята, а так то лиш гроші висилає, то рано чи пізно це перестає бути сім"єю. І Уляна правильно написала, що кожна дитина хоче тата, брак батьківської уваги не може пройти безслідно. І потім через роки таких заробітків чоловік стає чужим і своїй дружині, і дітям, навіть якщо його наміри були справді найблагородніші. І навіть якщо за роки розлуки ніхто з подружжя не ходив на ліво, все одно потім назад звикнутись дуже важко.
То я не про Таню Муран, то я вже просто розвиваю далі тему.
І також сім"я розвалюється, коли жінка на перший план виносить матеріальне і дуже хоче, щоб чоловік забезпечував, а все інше відходить на другий план. Знаю одну таку особисто, що казала чоловікові: "Ти мені тільки гроші давай і можеш робити, що хочеш" Під "що хочеш" розумілося, можеш випивати, не ночувати вдома, пропадати десь цілими днями і ночами, тобто більше мені нічо не треба, тільки давай гроші. В результаті він робить, що хоче, і ше й грошей не дає, бо сам не має, бо нічого не заробляє і випиває. Але проблема тут була видна із самого початку, що вже на момент створення сім"ї в людей були якісь неправильні установки, з якими далеко не заїдеш.
І ще одну таку знаю, що так хотіла вдало вийти заміж, бо так вже в неї матеріальне завжди було на першому плані, що тепер розлучена з дитиною, і він навіть до дитини не приходить і аліментів не платить.
Тому я думаю, що такого роду Улянині дописи дуже тверезо допомагають переглянути себе і якісь свої погляди, бо ж ніхто не ідеальний, чужі проблеми збоку добре видно, а свої помилки можна роками не помічати. Хоч і не мені адресовано, але вважаю, що і мені не зашкодило перечитати :rose:
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: А я так більше не можу жити

Повідомлення mariana » 01 березня 2016, 13:18

Дівчата, ні в кому не в обіду, але мені здається трохи некоректним лізти в чужу сім"ю і вчити як тратити гроші. Всі дорослі люди, кожен вибирає ту модель сім"ї, яка йому прийнятна, і кожен сам вчиться на своїм помилках.
mariana Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 841
З нами з: 12 листопада 2010, 01:31
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 335 раз.
Подякували: 637 раз.
Діти: Хлопчик

Re: А я так більше не можу жити

Повідомлення Vikibee » 01 березня 2016, 13:29

Дівчатка, але для того, щоб давати поради такого роду, потрібно добре розібратися в ситуціі, вникнути в проблему, якщо така є, не можна робити висновок про сім'ю лиш по дописах на форумі. Це як мінімум некоректно, тикати "в морду" всю правду, не знаючи, як є насправді. ІМХО.
Моя молитва лине в Небеса! Стою я перед Богом на колінах: "Дай, Отче, миру, спокою в серця... Тебе благає щиро Україна..."
Vikibee Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 561
З нами з: 04 липня 2012, 10:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 862 раз.
Подякували: 335 раз.
Діти: Дівчинка Марічка.
Синочок Гліб

Re: А я так більше не можу жити

Повідомлення pan_kotskyy » 01 березня 2016, 13:40

Кожен, хто пише на форумі, чи соцмережах, має бути готовий до того, що будуть давати поради та інше... Для цього, власне, форум і є. А якщо я не хочу зачіпати якусь тему, то не пишу про неї і все. І ніхто не допомагає жити :wink: А деколи, навпаки, хочеться якоїсь поради, а часом і не хочеться, але треба. :pardon:
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Re: А я так більше не можу жити

Повідомлення TanichkaMuran » 01 березня 2016, 14:01

Мій чоловік не хотів нас залишати , але треба виплатити кредит.
Він стільки працював не тому що у мене забаганки чи я хочу багато грошей...працював бо треба було ,бо коли щось відкриваєш треба на початку вкласти багато свого часу і сил, а крім того ще й оплачувати за оренду, платити кредити, і мати на прожиття, тай доводилося.
Тема обговорення заставила мене замислитись ,що і у нашому житті виник період коли ми були на межі ,коли просто зрозуміли що так більше жити не можемо, точніше чоловік зрозумів нарахунок себе. Як тільки вже можна було пустити роботу агенції на самотік, вирішив поїхати закордон ,щоб попрощатись з кредитами.
Я ніколи не бачила його таким виснаженим, але і зупинити його не могла, не я над ним сиділа щоб він по ночам не спав ,він сам цього хотів, бо йому було цікаво реалізувати в життя ту ідею, допомогти другові, щось створити.
Ви щось радите не знаючи ситуації. Звісно, мені було цікаво про себе почути "таке" , побачити як ця ситуація може збоку комусь здатися.
Я на форумі новенька, хочу набрати побільше повідомлень, тому і пишу на теми які наводять мене на роздуми.
TanichkaMuran Офлайн


Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 63
З нами з: 22 лютого 2016, 22:02
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 16 раз.
Діти: 2 сина(1рік,3роки)

Поперед.Далі

Повернутись до Поговоримо про чоловіків



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей