Глобальні оголошення!



Кульчик: неформал, чи "голубий"?

Кульчик: неформал, чи "голубий"?

Повідомлення happymami » 06 квітня 2011, 04:26

Зображення Зображення Зображення Зображення
У наш мало хто знає, що сережка із споконвіків була чоловічою прикрасою.
Якщо вірити історії, то спершу з’явились чоловічі сережки, а уже потім такі ж прикраси для жіночої половини населення. 7000 років назад кульчики появились у Азії, і вже тоді відомі античні професіонали, що виготовляли чоловічі сережки. У асирійців та єгиптян така чоловіча прикраса означала високий статус у суспільстві, а ось у римлян кульчики носили лише раби. За часів Цезаря, чоловіки носили кульчики на сосках, що вважалось символом хоробрості.
Лише у 13 столітті церква видає указ про заборону “зміни конфігурації людського тіла”. Після того сережки перестають носити знатні та віруючі люди, а от пірати та цигани не спішать знімати такі дорогі та цінні для них прикраси.
У різних верств населення сержки мали різні значення, от, наприклад, пірати вдягали кульчик, коли захоплювали новий корабель, розбійники – як протест проти церкви, а моряки – коли перетинали екватор.
Для козаків сережка мала особливе значення, кульчик у правому вусі означав, що це єдиний син у батьків; у лівому – один син у одинокої матері; у двох вухах носив кормилець та голова сім’ї.
У епоху Відродження усі забувають про заборону носити сережки, тому мода на них повертається.
Античні слов’яни теж носили кульчики. Витязі проколювали собі вухо і їх називали “сергачами”, а сам ювелірний виріб – “одинець”.
Трішки пізніше, коли люди почали носити парики, від сережок починають відмовлятись, бо самої прикраси не було видно. А із часом, коли парики стають коротшими, кульчики знову входять у моду. Найцікавішим є те, що у цей час воїни носили жіночі сережки, які їм дарували їхні пасії, як символ захисту та згадки.
http://webcommunity.org.ua/2009/10/11/cholovichi-serezhky-ontologichna-problema-vynyknenniasamovyrazhennya-chy-pidmina-ponyat/


А вам подобаються чоловіки з сережками? Ви б дозволили своєму сину проколоти вухо? Чи багато у вас знайомих кульчатками? На вашу думку, це ознака чого? Чому чоловіки одягають цю прикрасу?
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Кульчик: неформал, чи "голубий"?

Повідомлення mala-karta » 06 квітня 2011, 08:16

мені подобаються :)
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Кульчик: неформал, чи "голубий"?

Повідомлення TanenRom » 06 квітня 2011, 09:11

happymami мені подобається, чи дозволила б сину???не знаю, у мене поки сина нема :) але скоріше так ніж ні.

серед знайомих є двоє, які носять сережку в вухі, а один - о ті величезні круги - як на мене то ті круги це вже занадто,
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Re: Кульчик: неформал, чи "голубий"?

Повідомлення happymami » 06 квітня 2011, 09:20

Я теж ті круги терпіти не можу. А ще, коли якісь гирі вішають на вуха Це вже точно занадто. Але от з кульчиками чоловіки мені колись ну дуууже пожобалися, я прям мліла. може тому, що колись це було ознакою явної неформальності в не форматності? Не знаю. Але просто пісяла кіпятком)) В мене чоловік теж мав кульчик, але коли ми вже почали зустрічатися, то зняв. А зараз я рівніше дихаю до кулчикових пациків)))) Не на стільки млію, як колись, а лише зітхаю з захопленням ;-)
Сину дозволиа би. Навіть може десь і спонукала би :oops:
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Кульчик: неформал, чи "голубий"?

Повідомлення LeeLoo » 06 квітня 2011, 09:24

Meni takog kolusj v jynosti podobalusj xlop4uku z seregkamu-a zaraz ni :) suna ne majy-ne mogy skazatu-4u b dozvolula,a vot done4ci prokolola i zaraz vona vsim xvalutjsja-de v neji seregku :tipok:
LeeLoo Офлайн


 

Re: Кульчик: неформал, чи "голубий"?

Повідомлення lore1ei » 06 квітня 2011, 09:33

В чоловіка є :) Вже пару років.
Нормально відношусь, якогось особливого відношення нема.
lore1ei Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1384
З нами з: 04 січня 2010, 15:54
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1104 раз.
Подякували: 1772 раз.
Діти: Дівчинка

Re: Кульчик: неформал, чи "голубий"?

Повідомлення Перлинка » 06 квітня 2011, 11:12

Мені не подобається і ніколи не подобалось,а навіщо вони це роблять?
Взагалі не люблю коли чоловіки себе прикрашають чимось крім годинника та окулярів
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Кульчик: неформал, чи "голубий"?

Повідомлення Перлинка » 06 квітня 2011, 11:50

Я би не спонукала свого сина до таких речей ,я розумію шо в такому віці собі хочеться мало не роги вчепити,щоб виділятись з сірої маси,сама чимось подібним свого часу страждала.Але з висоти прожитих літ :grin: я це діло не вітаю.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Кульчик: неформал, чи "голубий"?

Повідомлення Sawwku » 06 квітня 2011, 13:07

я ніяк не ставлюся. просто уваги не звертаю. в знайомого одне вухо проколоте, але він від того не став гіршою людиною.
в мого чоловіка зайвих дирок нема, та й слава Богу! ото би цирк був: в дружини вуха не пробиті, а чоловік з кульчиком :lol:
Sawwku Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1560
З нами з: 18 січня 2011, 11:07
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 837 раз.
Подякували: 912 раз.
Діти: маленьке сонечко Анютка
01,01,2011

Re: Кульчик: неформал, чи "голубий"?

Повідомлення Vika » 06 квітня 2011, 13:42

певного часу тусила з такими неформально- оригінальними людьми , тому відношення до кульчиків нормальне . Точно вже не асоціюються з геями , так як навіть гопники почали вуха прокольовути . Раніше теж дуже подобалося , а зараз , як написала перлинка *з висоти прожитих літ * дивишся на то всьо по іншому . Якби син хотів носити сережки не забороняла б .
Vika Офлайн


 

Далі

Повернутись до Поговоримо про чоловіків



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron