Глобальні оголошення!



Що подарувати чоловіку на свято? Ділимось ідеями

Re: Що подарувати чоловіку на свято? Ділимось ідеями

Повідомлення mariana » 01 березня 2016, 13:28

Natalinda я тебе підтримую, я теж не розумію як чоловік і жінка можуть мати різну касу, сім"я - для мене має бути все спільне!
mariana Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 841
З нами з: 12 листопада 2010, 01:31
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 335 раз.
Подякували: 637 раз.
Діти: Хлопчик

Re: Що подарувати чоловіку на свято? Ділимось ідеями

Повідомлення Ulkanet » 01 березня 2016, 14:09

Marichka написав:Може то не моя справа,але,Уляно(Ульканет),що ти вчепилась до Тані Муран?!

бо так мені захотілося, за то дивись як форум ожив :hi:
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Що подарувати чоловіку на свято? Ділимось ідеями

Повідомлення TanichkaMuran » 01 березня 2016, 14:16

знаєте , я теж хотіла колись стоврити свій форум, і думала над тим як оживити спілкування.
Спосіб який ви використовуєте спілкування вбиває ,якщо би мені не треба було набрати 50 повідомлень то я би просто не відписувала. Для чого? Ви ж пишите не для того щоб мені допомогти, в такому випадку ви би в першу чергу розібрались в ситуації , а не давали поради. Не подумайте, інше -висловлення свої думки ,вона є у кожного ,і має право на існування, поважаю особисту думку кожного. Але в даному випадку в мене відпало бажання тут ще про щось спілкуватись, принаймі особисте. Я описала історію зі свого життя, бо це мій досвід, який може когось заставити поглянути на своє життя з іншого боку,в чомусь допомогти, знаю це, бо сама люблю читати такі речі, мені допомагає.
TanichkaMuran Офлайн


Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 63
З нами з: 22 лютого 2016, 22:02
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 16 раз.
Діти: 2 сина(1рік,3роки)

Re: Що подарувати чоловіку на свято? Ділимось ідеями

Повідомлення Ulkanet » 01 березня 2016, 14:26

TanichkaMuran твоя проблема втому, що ти шукаєш тисячі причин себе виправдати. але не шукаєш можливості почати щось робити. ти мрієш і плануєш одразу щось велике і грандіозне, а ти почни з маленького.
чого зразу садок? твоїх двоє хлопців + ще одна дитинка - і вже можна займатися ментесорі. а те що тобі сказали там в школі - то ясно як Божий день - вони що дурні конкурентів собі наживати.
а чому ти до мами не підеш жити?? чоловіка і так тут нема. то чого платити тисячі за хату і мучити себе і дітей???
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Що подарувати чоловіку на свято? Ділимось ідеями

Повідомлення TanichkaMuran » 01 березня 2016, 14:33

Ну для мене садок це і є 3-5дітей. Можна сказати що з малого вже почала. Робити його на 20 дітей в мене бажання і не буде.
Я не маю до кого їхати жити. Моя мама поїхала закордон пів року тому. Вона не мала власного житла. Є бабуся в районному центрі , і я добре вже думала над тим щоб до неї переїхати. Ми вже разом жили, наші погляди несумісні нарахунок виховання дітей, харчування. Настільки що вона щодня скандалила. Тай умов там нема елементарних. І чоловік всерівно через певний час приїде ,і де тоді жити. Такої квартири як тут ми уже не знайдемо ,це був НАЙДЕШЕВШИЙ варіант з усього що могло тільки бути. Для чоловіка там роботи не буде бо це районний центр, там майже всі безробітні.
TanichkaMuran Офлайн


Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 63
З нами з: 22 лютого 2016, 22:02
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 16 раз.
Діти: 2 сина(1рік,3роки)

Re: Що подарувати чоловіку на свято? Ділимось ідеями

Повідомлення taranjka » 01 березня 2016, 15:08

Ulkanet ти якась категорична дуже :)
Я купляю мужу подарунки за його гроші :) теж мені будеш поради давати, як з трьома дітьми ще заробити на дарунок мужу? :wink:
ти звичайно оживляєш спілкування, але казати як кому витрачати кошти, і де жити - ти не думаєш що то вже "задалеко"? тим паче. плачу і скигління на життя я від Тані не побачила.
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Що подарувати чоловіку на свято? Ділимось ідеями

Повідомлення TanichkaMuran » 01 березня 2016, 15:16

Ulkanet написав:TanichkaMuran твоя проблема втому, що ти шукаєш тисячі причин себе виправдати. але не шукаєш можливості почати щось робити. ти мрієш і плануєш одразу щось велике і грандіозне, а ти почни з маленького.
чого зразу садок? твоїх двоє хлопців + ще одна дитинка - і вже можна займатися ментесорі. а те що тобі сказали там в школі - то ясно як Божий день - вони що дурні конкурентів собі наживати.
а чому ти до мами не підеш жити?? чоловіка і так тут нема. то чого платити тисячі за хату і мучити себе і дітей???


я не стараюсь себе виправдати , якщо би не треба було набрати 50 повідомлень я би навіть не відписувала ,так то справді виглядає наче я кожного разу виправдовуюсь, просто відповідати на подібне легше чим зараз сидіти якусь тему створювати.
TanichkaMuran Офлайн


Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 63
З нами з: 22 лютого 2016, 22:02
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 16 раз.
Діти: 2 сина(1рік,3роки)

Re: Що подарувати чоловіку на свято? Ділимось ідеями

Повідомлення TaniaPicaSSo » 01 березня 2016, 15:26

TanichkaMuran написав:якщо би не треба було набрати 50 повідомлень я би навіть не відписувала

В нас на форумі прийнято спілкуватись просто так, а не для того, щоб набрати певну кількість повідомлень, а потім щось продати, і більше не повертатись :rose:
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Що подарувати чоловіку на свято? Ділимось ідеями

Повідомлення Sam » 01 березня 2016, 17:09

TanichkaMuran, уже написали 58 повідомлень. Відкривайте ВП))
Sam Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 580
З нами з: 14 липня 2014, 17:08
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 717 раз.
Подякували: 562 раз.
Діти: Синочок і донечка

Re: Що подарувати чоловіку на свято? Ділимось ідеями

Повідомлення TanichkaMuran » 01 березня 2016, 18:08

я люблю спілкуватись, але писати на форумі -для мене незручний формат. Легше в живу, коли діти бігають по вулиці а не за ноги тягнуть віід компютера бо їм щось від мене треба ,вибачайте, що я так прямо, зато чесно.
TanichkaMuran Офлайн


Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 63
З нами з: 22 лютого 2016, 22:02
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 16 раз.
Діти: 2 сина(1рік,3роки)

Поперед.Далі

Повернутись до Поговоримо про чоловіків



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей