Глобальні оголошення!



Друзі чоловіка - ваші друзі?

Друзі чоловіка - ваші друзі?

Повідомлення happymami » 21 лютого 2011, 20:30

Як ви ставитеся до колєг свого чоловіка?
От буває так, що ви собі спланували вихідні, і тут раптом в суботу зранку дзвонить кращий друг і прость шафу посунути, чи тещу завезти в село, чи жінку з роддому забрати, тощо... Ненадовго... а скільки часу те недовго триває, то вже залежить від погоди, настрою чоловіка, кількості дзвінків, які ви зробили йому за той час, тощо...
Або ви з роботи ледве ноги приволокли, в хаті пусто, холодно і голодно, дзвонить чоловік "Я зустрів старого друга, затримаюся"...
Або ви прийшли з роботи, а на кухні вже сидить компанія... І ви халат зав'язуєте і до плити...

Як у вас стосунки з друзями чоловіка? Можете вигнати, коли хочете побути наодинці? Чи догоджаєте? Довіряєте їм? Любите?
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Друзі чоловіка - твої друзі?

Повідомлення Marta » 22 лютого 2011, 03:41

Їх не так багато є...
Якщо він з ними бачиться, то переважно ходить кудись, а є один друг спокійний, який приходить до нас, і я теж люблю з ними випити пивка і поговорити про те про се.... :beer:
Marta Офлайн


 

Re: Друзі чоловіка - твої друзі?

Повідомлення Enigma » 22 лютого 2011, 10:34

happymami написав:Як ви ставитеся до колєг свого чоловіка?
От буває так, що ви собі спланували вихідні, і тут раптом в суботу зранку дзвонить кращий друг і прость шафу посунути, чи тещу завезти в село, чи жінку з роддому забрати, тощо... Ненадовго... а скільки часу те недовго триває, то вже залежить від погоди, настрою чоловіка, кількості дзвінків, які ви зробили йому за той час, тощо...
Або ви з роботи ледве ноги приволокли, в хаті пусто, холодно і голодно, дзвонить чоловік "Я зустрів старого друга, затримаюся"...
Або ви прийшли з роботи, а на кухні вже сидить компанія... І ви халат зав'язуєте і до плити...

Як у вас стосунки з друзями чоловіка? Можете вигнати, коли хочете побути наодинці? Чи догоджаєте? Довіряєте їм? Любите?


У нас з чоловіком так склалося, що всі його друзі - мої друзі, всі мої - його. Ми швидко подружилися з друзями один одного і постійно всюди разом ходимо. Ще не було такої ситуації, щоб чоловік поміняв вихідний, який ми мали провести разом на друзів. Ми можемо запросити їх до нас або піти до них. Моя подружка вчора мені взагалі сказала, що ревнує свого чоловіка до своїх друзів, бо він весь вільний час проводить з ними :scare: Каже, що їй здається, що йому з нею не цікаво. Це вже проблема... :hz:
Enigma Офлайн


 

Re: Друзі чоловіка - твої друзі?

Повідомлення Sawwku » 22 лютого 2011, 19:55

і унас всі друзі спільні. якщо має бути п"янка, то ми разом вирішуємо, де, коли і зким. ну а якщо вже чоловіку доводиться "затриматися" на роботі, то він випиває 3 по 100 і летить додому (короче, довше години не затримується)
Sawwku Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1560
З нами з: 18 січня 2011, 11:07
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 837 раз.
Подякували: 912 раз.
Діти: маленьке сонечко Анютка
01,01,2011

Re: Друзі чоловіка - твої друзі?

Повідомлення flower » 22 лютого 2011, 22:57

У мене таж ситуація всі його друзі мої друзі, бо мої подружки найліпші всі в Штатах полишалися, часом чаю попити і поговорити то нема і з ким. А з нашими спільними друзями бачимось але не дуже часто, бо в всіх сімї і діти, завжди перед тим домовляємось де і коли і в кого здибаємось :) Дуже рідко вони збираються без жінок на якусь пянку проте таке буває... ну й нехай, я якби мала тут своїх подружок, то тоже би устроювала час від часу якісь дівчачі вечори. Адже в них є теми які нам нецікаво слухати, а в нас які їм нецікаві.
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Друзі чоловіка - твої друзі?

Повідомлення Ira » 22 лютого 2011, 23:48

В мого чоловіка в Тернополі не так вже й багато друзів, усі з роботи. Стосунки в мене з ними хороші, приятельські. Друзями все ж їх назвати не можу, бо під цим словом розумію справді дуже близьких людей. Ходими до них в гості, вони до нас, тож приятелюємо сім"ями.
Після роботи чоловік може зайти з другом чи співробітником на бокал пива і затриматись на годинку. В цьому я нічого поганого не бачу. А от у вихідні суто зі мною чи зустрічаємось сім"ями.
Ira Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 564
З нами з: 06 січня 2010, 15:02
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 326 раз.
Подякували: 390 раз.

Re: Друзі чоловіка - ваші друзі?

Повідомлення Marichka » 29 березня 2011, 16:01

В мого чоловіка друзів мало,та й не тут,де ми зараз живемо.Тому,я радію,коли до нас приходять гості.Розумію

також,що є зустрічі чисто чоловічі,так як і чисто мої:))) Посидить трошки з моїми коліжанками і йде в іншу кімнату.

В основному,друзі чоловіка-мої друзі,тепер ми дружимо сімями.
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Друзі чоловіка - ваші друзі?

Повідомлення Liza » 28 квітня 2011, 13:14

в мого чоловіка є хороші друзі. двоє з них - наші куми: вони в нас куми і мій чоловік в них кум (кум кумові кум (с) Natalinda).
буває, що хтось із них просить в мого кухханого допомоги для себе чи для тещі (було таке діло) - допомагає. я ставлюся до того нормально, бо люблю їх і поважаю. але досі камнем на душі лежить спогад про випадок, коли мій кухханий пішов до друга (ще майбутнього кума) допомагати вішати плазмовий ТВ з новими меблями - і забув піти зі мною на лекцію mari із партнерських пологів. для мене то був чи не найгірший день за всю вагітність! я весь день проплакала (підозрювала, що він забуде про це, бо зранку ні слова не згадав про лекцію, йдучи на роботу). варила борщ, котрий одразу і скис. на друга я не образилася, лише на мого чоловіка - просто випадок згадала майже до теми.
інших випадків, які навела happymami, в нас не бувало.
до нас не часто хтось приходить, щоб прийшлося виганяти.
а є в нас один друг, з яким я вітаюся, нє, то він зі мною вітається так - цьомчик в щоку і обнімчик :oops: деколи собі думаю, що то не дуже скромно, але стараюся абстрагуватися від тих думок і якось пропустити повз особливу увагу :P
мама-спецназ
Liza Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1259
З нами з: 18 листопада 2009, 18:30
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 3424 раз.
Подякували: 893 раз.
Діти: Святослав (06.09.2009),
Дарина (20.03.2012),
Ждан (22.11.13).

Re: Друзі чоловіка - ваші друзі?

Повідомлення Sawwku » 28 квітня 2011, 13:43

Liza написав:а є в нас один друг, з яким я вітаюся, нє, то він зі мною вітається так - цьомчик в щоку і обнімчик

ми так обоє вітаємося з нашими близькими друзями. правда, з хлопцями він не цілується і не обнімається :? , а я чмокаю всіх :oops:
Sawwku Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1560
З нами з: 18 січня 2011, 11:07
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 837 раз.
Подякували: 912 раз.
Діти: маленьке сонечко Анютка
01,01,2011

Re: Друзі чоловіка - ваші друзі?

Повідомлення Shalimar » 28 квітня 2011, 14:13

happymami написав:Як ви ставитеся до колєг свого чоловіка?

(смешное слово - "колєга", "колежанка" в смысле друг, товарищ)
Всех колег я искусно ретировала :lol:
happymami написав:От буває так, що ви собі спланували вихідні, і тут раптом в суботу зранку дзвонить кращий друг і прость шафу посунути, чи тещу завезти в село, чи жінку з роддому забрати, тощо...
Ну, виды помощи бывают разные... Срочное-несрочное.. Если выходные спланированы, а кому-то шкафы двигать - досвидос, а жену с роддома - это дело важное. И не обязательно, чтоб именно лепший друг помощи просил
happymami написав:Або ви з роботи ледве ноги приволокли, в хаті пусто, холодно і голодно, дзвонить чоловік "Я зустрів старого друга, затримаюся"...
Не вижу в этом ничего такого.. Пусто-холодно-голодно - ситуация маловероятная, но исправимая. А Старый Друг - это святое
happymami написав:Або ви прийшли з роботи, а на кухні вже сидить компанія... І ви халат зав'язуєте і до плити...
Пфффф....
Про халат - это шутка такая? ))
К плите не стану. Так заведено, гости приходят не с пустыми руками. Ну и муж может что-то на скорую руку сообразить. Закуска и "до чаю" есть всегда.
happymami написав:Як у вас стосунки з друзями чоловіка?
а если серьезно, то все друзья-товарищи мужа остались в прошлом - в детстве. Не женились и детьми не обзавелись. Живут в другом городе. Общих интересов не осталось. Пути разошлись. Всё редкое общение - через интернет ))
Только с одним, действительно Настоящим Другом - поддерживаем отношения, он стал Нашим кумом.
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Далі

Повернутись до Поговоримо про чоловіків



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 6 гостей