Глобальні оголошення!



Друзі чоловіка - ваші друзі?

Re: Друзі чоловіка - ваші друзі?

Повідомлення Virchik » 21 грудня 2012, 16:57

Аналогічно, у мого немає друзів, які приходять додому чи він кудись ходить (він у мене не п"є, а цей час краще щось у гаражі буде крутити придумувати).
Зображення

Зображення
Virchik Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 446
З нами з: 30 травня 2012, 10:06
Дякував (ла): 169 раз.
Подякували: 272 раз.
Діти: доця Анастасія

Re: Друзі чоловіка - ваші друзі?

Повідомлення Marichka » 21 грудня 2012, 17:06

У мого теж немає аж таких друзів.Я його найближчий друг,а він-мій.
По навчанні чи роботі-то дружимо сім"ями і я не маю нічого проти проведення з ними спільного часу
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Друзі чоловіка - ваші друзі?

Повідомлення TaniaPicaSSo » 21 грудня 2012, 18:10

Коли ми тільки зустрічалися то було по-одному. Майже всюди ходили разом, чоловік брав мене із собою всюди, де сам ходив. В мене з всіма його друзями зразу склалися хороші відносини, мене типу як "прийняли" за свою, і я зрештою любила лазити всюди з чоловіком, навіть по суто чоловічих компаніях. Мене навіть хвалили інші чоловіки за те, що я, так би мовити, не "напряжна", ніколи не ставала між чоловіком та його друзями і ще й сама з ними дружила. Але так завжди бути не могло :hi: .
Все почало змінюватись, коли ми стали жити окремо. Тоді виявилось, що "друзів" у нас набагато більше, ніж ми думали. Багато було охочих погостювати :beer: , а то й напроситися заночувати. Багато знайомих стали сприймати нас, як "є хата, куди можна завжди піти". А так як я не дуже люблю частих гостей, а тим більше непроханих, і тим більше явних любителів халяви, то довелося то все поступово присікати. Одне діло на нейтральній території, і зовсім інша справа в мене вдома. :impossible:
До слова, чоловіку це теж не дуже подобалось, але він, бачите, вихований, і йому незручно людей виганяти чи відмовляти в гостинності. Добре, що мені зручно. Так для деяких я одразу стала :mamba: Але для мене дім є дуже особистим місцем, і страшно не люблю, коли він перетворюється на прохідний двір.
Так от, з часом все стало змінюватись. По-перше, друзів-знайомих з часом стало менше, по-друге, я привчила всіх, що наш дім не є місцем зустрічей. На нейтральній території - будь ласка, а в себе вдома я тусовок не хочу. Є, звісно, 2-3 близьких друга у чоловіка, яким "можна" приходити до нас, але і то вже всі давно зрозуміли, що то нечасто і ненадовго :hi:
А з появою дитини, то мало хто взагалі хоче тепер до нас приходити :ha: Майже всі чоловікові друзі-колєги неодружені, а навіть серед одружених дітей немає ні в кого. А це дуже відчутно розводить людей різними дорогами. Різні інтереси та пріоритети. Може колись, коли вони будуть мати дружин та дітей, ми будемо дружити сім'ями, а поки вони думають, що з нами вже не дуже цікаво, так як кудись з нами піти складно, а до себе ми дуже кличемо :hi: .
А щоб чоловік поміняв наші плани на зустріч із другом, то такого бути в нас не може. Він може з кимось кудись піти, якщо у нас немає спільних планів. В таких питаннях взагалі, дуже важливо жінці наперед визначити свою позицію, бо вже як складеться, так і буде. Щось змінювати потім буде дуже важко. Знаю багато ще дуже молодих сімей, де чоловік сам по собі, має свої плани, свої друзі, компанії, і сам вирішує, куди і з ким йому іти, і часто не на користь дружини і дитини. І жінка з дитиною йде в неділю гуляти в парк на качельки, а чоловік з друзями на пиво :impossible: І я не думаю, що в них колись щось зміниться в кращу сторону.
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Друзі чоловіка - ваші друзі?

Повідомлення taranjka » 21 грудня 2012, 20:31

діти - фільтр друзів))))
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Друзі чоловіка - ваші друзі?

Повідомлення TaniaPicaSSo » 21 грудня 2012, 22:13

taranjka Швидше перевірка на дружбу.
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Друзі чоловіка - ваші друзі?

Повідомлення Dribchuk » 21 грудня 2012, 22:28

TaniaPicaSSo написав:Коли ми тільки зустрічалися то було по-одному. Майже всюди ходили разом, чоловік брав мене із собою всюди, де сам ходив. В мене з всіма його друзями зразу склалися хороші відносини, мене типу як "прийняли" за свою, і я зрештою любила лазити всюди з чоловіком, навіть по суто чоловічих компаніях. Мене навіть хвалили інші чоловіки за те, що я, так би мовити, не "напряжна", ніколи не ставала між чоловіком та його друзями і ще й сама з ними дружила. Але так завжди бути не могло .Все почало змінюватись, коли ми стали жити окремо. Тоді виявилось, що "друзів" у нас набагато більше, ніж ми думали. Багато було охочих погостювати , а то й напроситися заночувати. Багато знайомих стали сприймати нас, як "є хата, куди можна завжди піти". А так як я не дуже люблю частих гостей, а тим більше непроханих, і тим більше явних любителів халяви, то довелося то все поступово присікати. Одне діло на нейтральній території, і зовсім інша справа в мене вдома. До слова, чоловіку це теж не дуже подобалось, але він, бачите, вихований, і йому незручно людей виганяти чи відмовляти в гостинності. Добре, що мені зручно. Так для деяких я одразу стала Але для мене дім є дуже особистим місцем, і страшно не люблю, коли він перетворюється на прохідний двір. Так от, з часом все стало змінюватись. По-перше, друзів-знайомих з часом стало менше, по-друге, я привчила всіх, що наш дім не є місцем зустрічей. На нейтральній території - будь ласка, а в себе вдома я тусовок не хочу. Є, звісно, 2-3 близьких друга у чоловіка, яким "можна" приходити до нас, але і то вже всі давно зрозуміли, що то нечасто і ненадовго А з появою дитини, то мало хто взагалі хоче тепер до нас приходити

В мене прям склалось враження що мій чоловік це твій :hi: ::Р: В нас все так і було, а тепер як хтось і приходить то швидко тікає, бо Аня проходу не дає.
Впринципі чоловік дуже віддалився від друзів відколи приїхав брат, хоча я більшість його друзів вважала класними цікавими людьми, дехто повиїзджав закордон. Тепер в нього один друг - брат, якого він ставить на перше місце і у всьому слухається. :ireful: Надіюся і це ми з часом виведемо на трохи інший рівень. Бо зараз то мене така дружба хіба що злить.
Я дуже компанійська людина і в мене купа друзів. Про мене треба було створити тему "як ваш чоловік ставиться до ваших подружок" :=): :pardon: Він доречі спочатку був дуже проти наших щомісячних дівішніків, а потім ніби змирився, хоча при нагоді все мені за то згадує. Він не любить коли мої коліжанки приходять, не спілкується з ними і з їх сімями. Мене це трохи засмучує бо мені подобається "дружити сімями", хотілося б частіше спілкуватися хоча б з тими друзями які вже сімейні, мають діточок і разом проводити час. А чоловіку навпаки цікаво як не коло мами то коло брата. :cray:
Господи дай нам глаза, которые видят в людях лучшее,
Сердце, которое будет прощать худшее,
Ум, что забывает плохое,
И душу, которая никогда не теряет веру.
Dribchuk Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1813
З нами з: 27 березня 2012, 15:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 808 раз.
Подякували: 1487 раз.
Діти: Донечка.

Re: Друзі чоловіка - ваші друзі?

Повідомлення TaniaPicaSSo » 21 грудня 2012, 22:43

Dribchuk написав: А чоловіку навпаки цікаво як не коло мами то коло брата. :cray:


Він у тебе сімейна людина :hi:
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Друзі чоловіка - ваші друзі?

Повідомлення Dribchuk » 21 грудня 2012, 23:06

TaniaPicaSSo якась трохи неправильно сімейна :crazy:
Господи дай нам глаза, которые видят в людях лучшее,
Сердце, которое будет прощать худшее,
Ум, что забывает плохое,
И душу, которая никогда не теряет веру.
Dribchuk Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1813
З нами з: 27 березня 2012, 15:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 808 раз.
Подякували: 1487 раз.
Діти: Донечка.

Re: Друзі чоловіка - ваші друзі?

Повідомлення georginochka » 22 грудня 2012, 16:18

В мого якось взагалі друзів негусто, не дуже він товариський :nea: А я чужа в цьому місті, тому і в мене близьки подружок тут немає. Тому ми живемо трохи "відлюдькувато" :crazy: Благо родичі нас навідують не так вже й рідко :)
Але якби чоловік часто ходив на пиво з друзями, чи тягав ї додому, я б не зрозуміла :nea:
Зображення
georginochka Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 476
З нами з: 02 лютого 2011, 13:59
Дякував (ла): 484 раз.
Подякували: 351 раз.
Діти: Хлопчик і дівчинка

Re: Друзі чоловіка - ваші друзі?

Повідомлення ulia » 07 лютого 2013, 17:50

треба подружитись з друзями чоловіка. і не пробувати змінити його коло друзів)))) правда? :wink:
ulia Офлайн


 

Поперед.Далі

Повернутись до Поговоримо про чоловіків



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

cron