Глобальні оголошення!



Ви можете покластися на свого чоловіка?

Ви можете покластися на свого чоловіка?

Повідомлення happymami » 19 лютого 2011, 13:04

Він вас ніколи не підводить? Може все сам без вашого втручання вирішити? Вміє швидко і правильно реагувати в потрібні моменти? Чи любить "кидати вас під танк" в самий непідходящий момент? Чи часто підставляє вас (випадково чи ні)? Чи можете довіряти повністю його "Чоловік сказав - чоловік зробив"? Чи мусите все контролювати? І сто раз перестраховуватися?
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Ви можете покластися на свого чоловіка?

Повідомлення Руженка » 19 лютого 2011, 13:23

Жінка-розумна, зробила би так: покладалася на чоловіка повністю, але сама для себе мала би підстраховуючі моменти)))))))))))
Але то не про мене :D :D :D :D Бо я завжди маю підстраховуючі моменти, але на чоловіка поки що покладатись ну ніяк не виходить)))))))) :D
Руженка Офлайн


 

Re: Ви можете покластися на свого чоловіка?

Повідомлення TanenRom » 19 лютого 2011, 13:33

ну Любочка і теми :)
треба добре подумати :head:
якщо не підводить мене пам"ять, то чоловік мене жодного разу не підводив, що обіцяв зажди виконував, "під танки" не кидав. я інколи дуже серйозно сприймаю якусь чергову проблему, а він мене заспокоює і старається розставити все по своїх місцях!!!але буває і навпаки, що при маленькій проблемі приходиться мені його заспокоювати :D
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Re: Ви можете покластися на свого чоловіка?

Повідомлення mari » 19 лютого 2011, 14:21

Мій чоловік старається завжди мені допомогти, але ще часто він каже- а це роби сама. Це так, щоб я не розслаблялась. :crazy: Але під танки ідемо разом :beer: Контролювати-ні, а нагадувати деколи треба. Якщо речі не дуже вагомі, то я часто просто не звертаю уваги . Якщо вагомі- то вступаю в довготривалу ДИСКУСІЮ
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Ви можете покластися на свого чоловіка?

Повідомлення КлубНіка » 19 лютого 2011, 14:30

У важливих моментах життя і у важливих справах не підводив ніколи. Завжди можу покластись на нього. Особливо (що найбільше мене тішить, виходячи з досвіду подруг і знайомих) це те що я повністю можу довірити свому чоловікові дитину! І небоюсь (і навіть не хвилююсь) що може щось статись не так.
В дрібницях (ну наприклад купити продукти, заплатити за квартиру і тп) бувало що підводив, бо забував. Але з ким не бувало ;-)
КлубНіка Офлайн


 

Re: Ви можете покластися на свого чоловіка?

Повідомлення krapk@ » 19 лютого 2011, 18:34

а в нас я все затягла на себе. Зразу він пробував ініціативу проявляти, але я "не довіряла" вваажала що краще мене не зробить. Тобто була і двигуном і кермом. Він то і казав потім, чого ти хоч-бери та й керуй. Короче сплужила я дівчата. Відповідно вже останні роки він міг навітьу відповідальні моменти не зробити, звичайно ніби то з поважної причини, але все ж. Але якщо чесно завдяки цьому я навчилася покладатися лиш на себе, правда то дуже важко.
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Ви можете покластися на свого чоловіка?

Повідомлення Marta » 20 лютого 2011, 01:03

krapk@ написав:а в нас я все затягла на себе. Зразу він пробував ініціативу проявляти, але я "не довіряла" вваажала що краще мене не зробить.

Мене також пориває так робити інколи, особливо спочатку так було, але нагадую собі, що так все ж не варто, то тепер навпаки, багато йому довіряю і дивлюся, що то на краще!
А ще помітила, що варто час від часу "включати дурочку"- хай відчує себе самим розумним і відчує себе Чоловіком, а я буду наївно хлопати очима, і ховатися за його спину.) ;-)
Marta Офлайн


 

Re: Ви можете покластися на свого чоловіка?

Повідомлення pan_kotskyy » 20 лютого 2011, 04:05

а мені чоловік так і каже - "не бери все на себе, дозволь тобі допомогти" :) ну тут він має на увазі не тільки себе, але й інших родичів, яких треба трохи спонукати до допомоги (ну наприклад погуляти з малим коли в мене завал з роботою-прибиранням-готуванням), а я все тягну на собі до останнього.
а на нього покластися можу і покладаюся, бо на кого інакше? і якось більше ніхто толком не викликає такої впевненості... і дійсно, дитину можу довірити впевнено тільки йому, бо ті ж бабці, якщо з ними залишати малого предзвонюють за 3 години бавлення раз 10... це реально дратує, а він каже, йди там куди треба і не переймайся. Кльооово!
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Re: Ви можете покластися на свого чоловіка?

Повідомлення Enigma » 20 лютого 2011, 11:28

happymami написав:Він вас ніколи не підводить? Може все сам без вашого втручання вирішити? Вміє швидко і правильно реагувати в потрібні моменти? Чи любить "кидати вас під танк" в самий непідходящий момент? Чи часто підставляє вас (випадково чи ні)? Чи можете довіряти повністю його "Чоловік сказав - чоловік зробив"? Чи мусите все контролювати? І сто раз перестраховуватися?


На свого чоловіка я повністю можу покластися і довіряти йому на всі 100%. Він мене жодного разу не підводив. Контролюю його тільки тоді, коли мені здається, що він склав джинси не ідеально рівно :lol: Але то я така є і дуже вдячна йому ще й за те, що він з цим мириться :oops:
Enigma Офлайн


 

Re: Ви можете покластися на свого чоловіка?

Повідомлення мешканка » 20 лютого 2011, 17:39

Думаю, що цілком можу покластись. Впевнена в ньому на всі 1000%, твердо переконана. що ніколи мене не зрадить. Звісно, бувають випадки, коли чоловік має свої "кризи" і т.д. але то все проходить, та й думаю, що то все дурниці,а от в серйозних ситуаціях-довіряю йому цілком і повністю. Все ж таки, він значно практичніший ніж я і враховує багато різних нюансів, на які б я ніколи не звернула увагу.
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Далі

Повернутись до Поговоримо про чоловіків



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron