Глобальні оголошення!



Мужчина - золоті руки

Re: Мужчина - золоті руки

Повідомлення mari » 05 січня 2013, 14:19

Мій чоловік- не так багато аж вміє робити по домашньому господарству, але класно вміє організувати те що треба, хоч і нагадати треба багато разів:) Багато чого сам робив.
Ось який тепер в нас балкон.
Зображення
і літом
Зображення
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Мужчина - золоті руки

Повідомлення flash-ka » 05 січня 2013, 14:30

у мого золота голова і голосовий апарат, а що-до рук, то скоріше у мене..... часом (дуже рідко) робить щось, то світиться від радості як малятко :confused: :crazy: бо ж зробив сам....фігня, що з п'ятого разу вийшло....
Не жаліюсь, бо весело....а як треба, то я сама зроблю. :=):
Зображення
flash-ka Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1391
З нами з: 10 липня 2012, 12:49
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1125 раз.
Подякували: 1186 раз.
Діти: донечка Вікторія

Re: Мужчина - золоті руки

Повідомлення mari » 05 січня 2013, 14:34

Голосовий апарат- як працює? По мовах любові, історій і притч, чи хрипло наспівує Сінатру?
Мій дорогоцінний певно так виснажує свій голосовий апарат на роботі, що вдома чи по телефону сильної активності не побачиш.

Я зацінувала в свій словничок цю назву- ГОЛОСОВИЙ апарат, а що, дуже робоча перспектива з цим... :yes:
Я ним працюю на всі 80, бачте 20- пишу вам без голосу :ha:
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Мужчина - золоті руки

Повідомлення flower » 05 січня 2013, 14:39

mari балкон у вас суперовий і вид з балкону чудовий! то чоловік організовував роботу? мій теж ремонтів не робить, наймає людей. але цвяха прибити чи шось зремонтувати як поламалося може.
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Мужчина - золоті руки

Повідомлення nelly » 05 січня 2013, 14:41

балкон класний, а ще певно там є місце для такого столика як в поїзді щоб пити чай :dreams: і милуватися озером
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Мужчина - золоті руки

Повідомлення mari » 05 січня 2013, 14:47

Поки що столика ще не має, балкон вузький, але плануємо що буде і буде складатись- так на стіну і розкладатись. Але ми і так п"ємо чай, романтично! І милуємось чаєм і озером і нами:)
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Мужчина - золоті руки

Повідомлення Marichka » 09 січня 2013, 14:17

Мій чоловік не має задатків чи таланту до різної фізичної роботи чи роботи в майстернях,але,якщо потрібно,то пробує сам.Виходить майже все,хоч більше часу потрібно,як майстрові.Сам постелив недавно ламінат в трьох кімнатах-прочитав як то робиться,купив потрібний інструмент.Так само і все пробує,як потрібно.Дякувати Богу :wink:
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Мужчина - золоті руки

Повідомлення Oksano4ka i Bogdan » 23 січня 2013, 22:29

Дівчата, мені здається, що кожний чоловік уміє все, просто цього не показує! Ось мій чоловік уміє все, особливо на кухні у нього золоті ручки. Вміє смачно приготувати їжу так, що не кожна жінка так приготує, і прибирає і піклується про мене. Як то кажуть в народі: "Невмілого руки не болять" :aplo:
Oksano4ka i Bogdan Офлайн


 

Re: Мужчина - золоті руки

Повідомлення Tania_Muran » 17 липня 2015, 22:15

Я дуже задоволена що мій чоловік все вміє, з 14 р почав працювати разом з якимись там родичами, і меблі теж в цьому віці почав робити, надійно себе поуваю з ним, стільки грошей економиться, і двері поремонтує якщо я ключом їх поломлю, і батарею тріснуту поправить і стіну знесе -пересунить, і готує добре :scare:
піцци, торти ... а я....ех...тут то і мінус що в кулінарії я гірша і йому непросто догодити(
Tania_Muran Офлайн


Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 20
З нами з: 16 липня 2015, 16:00
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 10 раз.
Діти: Два хлопчики

Re: Мужчина - золоті руки

Повідомлення angela_mommy » 17 серпня 2015, 17:18

Мені повезло, мій інженер навіть по освіті й спеціальності) так що руки дійсно золоті) Каже, як буде син, то всьому навчить)
Какое это счастье, что у меня есть дочка, красивые глаза и пухленькие щечки, веселая улыбка и звонкий детский смех и этот человечек дороже в мире всех! :-*
angela_mommy Офлайн

Аватар користувача
Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 16
З нами з: 10 серпня 2015, 08:47
Звідки: Киев
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 2 раз.
Діти: У мене донечка Іринка))

Поперед.Далі

Повернутись до Поговоримо про чоловіків



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron