Глобальні оголошення!



Мужчина - золоті руки

Re: Мужчина-золоті руки

Повідомлення pan_kotskyy » 19 лютого 2011, 12:18

все вміє, робить без попередження, поки не буде задоволений результатом, якось до 5 ранку встановлював шафу в спальні, бо нема чого на завтра переносити, а я тааак спати хотіла. Щось пробити чи просверлити - нема питань, лампи вкрутити, настроїти пульти на світло, поставити вебкамери надворі, щоб можна було відслідковувати хто ходить :) кльово, я задоволена! :o
деколи аж мушу відмовляти щоб не робив, якось захтів велику полицю над ліжком, така собі висяча антресоль, я була дуже проти, то переконувала щось з місяць що не тре.
єдиний мінусь, зробив діло і пішов займатись іншим справами, а паяльник як стояв на кріселку (вистигав) так там і забутий навічно... те ж про викрутки, і т.д.
але то дрібниці, головне, що вміє і я впевнена, що як щось треба зробити, то обов'язков зробить, нехай через півроку але згадає і зробить :dance:
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Re: Мужчина-золоті руки

Повідомлення Marta » 19 лютого 2011, 12:20

А я можу з впевненістю сказати- в мого чоловіка таки золоті руки! :kiss girl:
В мене таке враження, що він вміє все.
По дому- то все, ремонти може сам зробити, з електрикою на "ти", з механізмами різними також,
от малій і подругам зробив санки дерев"яні, просто сів і зробив, вперше у житті, фото можу викласти ;-) ,
потім йому було довго ті санки затирати, то він взяв і зробив апарат, що те можна набагато легше і швидше зробити (я знаю, як то називається, але шось повилітало з голови)...
дома в нього (в батьків) повно речей, що він сам зробив- корзинки всякі, підставки, стіл на кухні, декор світильника,
та всього не перерахуєш,
кулінар також неперевершений- вміє набагато більше, ніж я, вміє тісто сам робити, вареники ліпити, піцу,
та все...
Він з дитинства такий.
Тато в нього такий, і він в нього вдався. :heart:
Так що я кожного дня дивуюсь і впевнююсь, що руки в нього просто золоті! :kiss girl:
Marta Офлайн


 

Re: Мужчина-золоті руки

Повідомлення TanenRom » 19 лютого 2011, 13:48

мій чоловік може і вдома поприбирати (до речі краще за мене), і пилюку повитирати (в нього на неї алергія), і ванну помити, і лампочку вкрутити, і розетку чи кран з ремонтувати, тобто по дому може все...
але він у мене, ще дуже творча людина, романтична :)
як добре мати такого чоловіка 2 в 1 - умілець на всі руки + романтик!!!
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Re: Мужчина-золоті руки

Повідомлення Перлинка » 19 лютого 2011, 14:19

Мій також все вміє,і полагодити і причепити і прибити.Але іноді мені не подобається як він робить шось я називаю це "на дротиках або ізолєнті",тобто на соплях не добротно,мене від цього аж теліпає.
Ну і рідко коли має бажання сам робити чоловічу роботу по дому,йому завжди добре як є і нічого не мішає.Треба капати і просити.Є такі речі ,що прошу вже 6 років,ремонт з того часу недороблений,навіть соромно сказати,і при чужих людях і при мамі своїй вже соромила,нічого не діє.Вже було зібрались знову робити ремонт(наймати майстрів,бо якби самі ,то б три роки жили на стройці),але вирішили преїджати,то я вже змирилась і терплю як є.
Але зараз,коли я вагітна,як треба пилососить ,миє підлогу,витирає порохи,миє ванну .Стірку завжди розвішує тільки він.Тільки справа в тому ,що може в когось чоловік весь день на роботі,а мій не весь день, на роботі він проводить взагалі дуже мало часу,зараз у відпустці.Але всеодно я йому дуже вдячна і ціную все що робить,бо знаю,що бувають такі мурло,що мають можливість допомогти,але всеодно того не роблять,бо то тіпа не чоловіча робота,при тому що жінка також на роботу ходить і діти на ній ,а іноді ще й яка господарка.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Мужчина-золоті руки

Повідомлення Oksana » 20 лютого 2011, 14:59

і в мого чоловіка золоті руки :oops: І по дому і полагодити, і щось там своє придумати, і зробити :) Все вміє і все може :aaaaa:
Зображення
[Зображення
Oksana Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 653
З нами з: 26 листопада 2009, 20:00
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 387 раз.
Подякували: 679 раз.

Re: Мужчина-золоті руки

Повідомлення мешканка » 20 лютого 2011, 17:42

Золоті руки-то точно. Теж багато чого вміє, а, як не вміє-пробує, вчиться. Правда, дуже педантичний в тому, що робить і мене це часом аж злить, коли те. що можна було зробити за 15 хвилин-розтягується на годину. Правда, таки робить добротньо і надійно і в цьому-великий плюс.
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Мужчина-золоті руки

Повідомлення happymami » 20 лютого 2011, 17:48

mala-karta написав:нічо не вміє, нічо не пробує.
Чогось допроситися - то треба півдня просити.
Чи півроку :head:

ггг. то нашо ти його вдома тримаєш? Чи є може якась інша коисть ;-) ;-) ;-) :hhh: :oops:
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Мужчина - золоті руки

Повідомлення happymami » 19 листопада 2011, 04:04

А я вже вмію пралку підключати :dance: . А ще - виявляти де в хаті коротить розетка чи ше який дріт :grin: . А ще вмію скручувати дитячу парту :grin: . І навіть знаю, що за допомогою викрутки та ключа це робиться разів в чотири швидше, ніж без них
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Мужчина - золоті руки

Повідомлення Перлинка » 22 листопада 2011, 23:48

happymami написав:А я вже вмію пралку підключати :dance: . А ще - виявляти де в хаті коротить розетка чи ше який дріт :grin: . А ще вмію скручувати дитячу парту :grin: . І навіть знаю, що за допомогою викрутки та ключа це робиться разів в чотири швидше, ніж без них

а ти свого нашо тримаєш?
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Мужчина - золоті руки

Повідомлення happymami » 23 листопада 2011, 00:13

Перлинка написав:а ти свого нашо тримаєш?

чиатй в моєму інтерв'ю - шоб дітей вчив :grin: :grin: :grin:
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Поперед.Далі

Повернутись до Поговоримо про чоловіків



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron