Глобальні оголошення!



Мужчина - золоті руки

Мужчина - золоті руки

Повідомлення happymami » 19 лютого 2011, 04:15

Знаю дуже багато різних чоловіків і різних сімей. І шо помітила - не у всіх чоловіків є золоті руки. Хоча здалося б.
Один батько 4-х дітей вдома лампу не міг вчепити чи кран зремонтувати. Для мене то троха незвично, бо все життя тусуючись з пластунами звикла, шо навіть дівчата собі раду дають в таких питаннях, не те шо чоловіки... Якийсь стереотип, що чоловіки мають з народження вміти колупатися в кранах, гайках, болтіках, механізмах...
От і питаюся - а ваш чоловік вміє робити ВСЬО по дому? Чи не вміє, але пробує? Чи вміє, але лінується і возмущається, коли ви шось просите? Чи не вміє і навіть не намагається спробувати?
Якшо вміє - то звідки ж він такого всякого навчився?

А ви вмієте ВСЬО? Пробуєте самі цвяхи товкти, меблі совати,крани ладнати?

Сімейне гасло від мого свекра - чоловік має вміти усе. Але не має показувати, шо він то вміє
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Мужчина-золоті руки

Повідомлення fajno » 19 лютого 2011, 04:43

нє, не вміє, але робить вигляд шо вміє :hhh: Головне, щоб до кранів не ліз - сусідів вже раз топили :crazy:
Зображення
fajno Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 323
З нами з: 28 березня 2010, 00:19
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 117 раз.
Подякували: 173 раз.
Діти: Ева

Re: Мужчина-золоті руки

Повідомлення happymami » 19 лютого 2011, 04:50

fajno написав:нє, не вміє, але робить вигляд шо вміє :hhh: Головне, щоб до кранів не ліз - сусідів вже раз топили :crazy:

ну робити вигляд, то вже файно. Хоч не цурається тої роботи :hhh: . А мій навпки робить вигляд, шо ніц не вміє. А сам і капці шиє малій і машинки паяє малому і ремонт на балконі поробив, і плитку вдома клав і кран ремонтував.
Правда, пралку до сєті підключала я. І шафи сама соваю. Вірніше в більшості дивани. Бо інколи коли нема мужиків вдома, а так припече шось міняти, то я не жду. Холєрик.
Єдине - з чим не справляюся - то коли фізисчну силу тре. Раз візочок розібрала до дротиків. Мити хтіла. Помила. А колеса назад не годна вчепити. Там механзм такий, шо тре і силу і пальці без нігтів, шоби не поломати. То сусіда кликала на поміч, бо чекати не годна була :hhh:
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Мужчина-золоті руки

Повідомлення happymami » 19 лютого 2011, 04:51

А. Правда, ножі я ношу точити до дядька на вулиці, того шо їздить по місту з точилом. Бо наші всі чоловіки забувають, шо ножі треба точити час од часу
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Мужчина-золоті руки

Повідомлення mavpusya » 19 лютого 2011, 04:54

Не вміє, але пробує, коли я вже місяць-другий сльозно прошу викликати сантехніка.
Деякі речі, типу вкрутити лампочку, чи забити цвях, можу зробити сама. Але не роблю. Бо потім усе життя робитиму чоловічі справи, а він лежатиме на дивані і клацатиме пультом канали...
Щиро заздрю жінкам, чиї чоловіки мають золоті руки...
Але не святі горшки ліплять...
Може і моєму колись позолотяться :tipok:

А про ножі то гибла тема, постійно купує нові...
Зображення
Свобода волн и злата звон - пиратский дух не побеждён! Зображення
mavpusya Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1143
З нами з: 28 листопада 2010, 18:41
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 4072 раз.
Подякували: 1627 раз.
Діти: Дівчинка

Re: Мужчина-золоті руки

Повідомлення гра з вогнем » 19 лютого 2011, 04:56

о, і в нас ножі - гибле діло :mad: тре нові...
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Мужчина-золоті руки

Повідомлення mala-karta » 19 лютого 2011, 10:09

нічо не вміє, нічо не пробує.
Чогось допроситися - то треба півдня просити.
Чи півроку :head:
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Мужчина-золоті руки

Повідомлення flower » 19 лютого 2011, 11:03

Мій тато вміє напевно все, він завжди знаходить вихід з ситуації, нераз з мусору витягне шось шо ми викинули і зремонтує. Чоловік мій тоже може все по дому зробити, але не все в нього на те є час, світильники сам чіпляв, змішувачі тоже, посудомойку встановив а там пів тумбочки треба було розібрати. Але в основному йому легше заплатити і зроблять за нього всьо шо тре, в нього є шофер який коли нема як такоїдля нього роботи різноробочий от і робить майже все то шо треба.
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Мужчина-золоті руки

Повідомлення eney » 19 лютого 2011, 11:40

в нас ситуація така, знайомились ніц не вмів, тільки на дачі бабусі помагав, їсти любив готувати
познайомились, пішли разом на роботу, спробували жити разом, почала вимагати роботи по дому, городу :D не привик а я то дівка с села, в то він тоже довгий час не вірив. послала його до батька в майстерню, помагати сімейному бізнесу так сказатя, терпів бо любить.
зіграли весілля родили дитину і коли малому пів року було я затіяла 1євроремонт своїми руками) ремонт зробили добре, і своїми 4руцями, втікли с того дому до його батьків, обстановна нервна була, тут до 1річчя сина тоже ремонт зробила, то коханий перепланіровку квартири зробив!! шоб кімната своя була) і так за 5 років крани міняє, електрикою займається..., але їсти все одно краще варить,
п с мені в кранах ритись неж подобається, тому проблем нема

а коли ниє шо він ніц не вміє, і поганий чоловік кажу:" ти краще такі гроші заробляй, шоб я майстра викликала"
О спорт, ты - мир!
Пьер де Кубертен
eney Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 970
З нами з: 18 січня 2011, 17:03
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 695 раз.
Подякували: 786 раз.
Діти: В домі заплавляють Олексій і Марк.

Re: Мужчина-золоті руки

Повідомлення КлубНіка » 19 лютого 2011, 11:56

Мій ніби і в міє, але любить дуууже гарно це приховувати :hhh: Треба дуже довго просити, щоб порухався.
А я, так як одна дитина в сімї, а мій тото дуууже хотів хлопчика, то також вмію робити багато так би мовити "чоловічої" роботи. Вмію і гвіздочов сама забити і шурупчик закрутити (навіть меблі колись з татом робила).
КлубНіка Офлайн


 

Далі

Повернутись до Поговоримо про чоловіків



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

cron