Глобальні оголошення!



А Ви б вийшли заміж ще раз? (за свого чоловіка)

Re: А Ви б вийшли заміж ще раз?(За свого чоловіка)))

Повідомлення Lesya » 09 лютого 2011, 15:28

А я чоловіка почала мучити повтором вже після медового місяця. Я вперше в житті так відірвалася і зробила так, як хочу я. Мені мама відмовила в платті, яке сподобалось, сказала, що стільки грошей не дасть. То платив наречений, втихаря від всіх. Єдине про що жалію - це нікудишній тамада і фотки пропали майже всі - у фотографа накрився комп і все пропало. Частину відновили аж у Львові.
Зображення
Lesya Офлайн

Аватар користувача
Аптекар (провізор)
 
Повідомлень: 866
З нами з: 05 липня 2010, 19:17
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 548 раз.
Подякували: 1086 раз.
Діти: Синочок і дві лапочки дочки

Re: А Ви б вийшли заміж ще раз?(За свого чоловіка)))

Повідомлення Руженка » 10 лютого 2011, 00:17

Ludmila написав:О, Руженка, як я Вас розумію! Ми з чоловіком організовували своє весілля самостійно, тобто і фінансово, і організаційно - від замовлення прикрас (арочки з кульок і композицій на машини) до меню і музики в ресторані та солодкого (пригадую, як здивувалась адміністратор ресторану, коли ми прийшли складати меню, сказала тоді, що це вперше в її практиці, коли меню затверджують молоді, а не їх батьки). Скажу відверто - нервів пішло дуже багато, дякую своєму чоловіку, що він взяв левову частку цих клопотів на себе! Тому дуже хочеться оминути ці хвилювання і проблеми! Руженка, а Вам - кохання, розуміння, щасливого сімейного життя! І щоб МРІЯ обов'язково здійснилася!



О, це Людмила дякую за побажання!!!!!!!! Кажуть, нічого обіцяти не можна наперед, але я ОБІЦЯЮ, якщо моя мрія здійсниться, я хочу бачити тебе в ролі гості на своєму (нашому) святі!!!!!!!!!! Просто дуже щире і гарне побажання - дуже тронуло))))Ось це - Руженка, а Вам - кохання, розуміння, щасливого сімейного життя! І щоб МРІЯ обов'язково здійснилася![/quote]
:roses: Дякую!
(А на рах клопотів, то ми теж робили все самі, навіть більше я, бо весілля було в Кременці, тому все лягло на мої плечі....Тому дуже хотілось би цієї помилки не повторити))))))))
Руженка Офлайн


 

Re: А Ви б вийшли заміж ще раз?(За свого чоловіка)))

Повідомлення Руженка » 10 лютого 2011, 00:18

Ludmila написав:О, Руженка, як я Вас розумію! Ми з чоловіком організовували своє весілля самостійно, тобто і фінансово, і організаційно - від замовлення прикрас (арочки з кульок і композицій на машини) до меню і музики в ресторані та солодкого (пригадую, як здивувалась адміністратор ресторану, коли ми прийшли складати меню, сказала тоді, що це вперше в її практиці, коли меню затверджують молоді, а не їх батьки). Скажу відверто - нервів пішло дуже багато, дякую своєму чоловіку, що він взяв левову частку цих клопотів на себе! Тому дуже хочеться оминути ці хвилювання і проблеми! Руженка, а Вам - кохання, розуміння, щасливого сімейного життя! І щоб МРІЯ обов'язково здійснилася!



О, це Людмила дякую за побажання!!!!!!!! Кажуть, нічого обіцяти не можна наперед, але я ОБІЦЯЮ, якщо моя мрія здійсниться, я хочу бачити тебе в ролі гості на своєму (нашому) святі!!!!!!!!!! Просто дуже щире і гарне побажання - дуже тронуло))))Ось це - Руженка, а Вам - кохання, розуміння, щасливого сімейного життя! І щоб МРІЯ обов'язково здійснилася![/quote]
:roses: Дякую!
(А на рах клопотів, то ми теж робили все самі, навіть більше я, бо весілля було в Кременці, тому все лягло на мої плечі....Тому дуже хотілось би цієї помилки не повторити))))))))
Руженка Офлайн


 

Re: А Ви б вийшли заміж ще раз?(За свого чоловіка)))

Повідомлення Zaya » 10 лютого 2011, 00:30

хватить і одного разу

А от весільну подорож я б повторила. :D
Zaya Офлайн


 

Re: А Ви б вийшли заміж ще раз?(За свого чоловіка)))

Повідомлення Melisa » 10 лютого 2011, 00:32

Я б повторила, але:

1. Без клопотів.
2. Інше плаття.
3. Інший бар.
4. Інший тамада.
5. Інші музиканти.
6. Прілічно вдітий, а не вічно дзьобаючий соняшникове насіння клавішнік в РАГСі :mad:
7. Інший фотограф.
8. Лише б добавила кількість гостей, а декотрих взагалі зі списку викреслила б.
9. ...
Короче, мені дуже багато не сподобалось на весіллі. А виною всьому - я сама, оскільки не продумала все. :ugeek: :( :gore:
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Re: А Ви б вийшли заміж ще раз?(За свого чоловіка)))

Повідомлення Руженка » 10 лютого 2011, 00:37

От, от Неля є привід все випавити!!!!!!!!

Я теж багато чого б підправила))))))))))) вже знаю що до чого і з чим його їсти))))))) Треба робити роботу над помилками))))))))

Хочу шикарного, щасливого, безтурботного))))))))))))(Хоча весілля було шикарним, але я б зробила тепер його іншим)
Руженка Офлайн


 

Re: А Ви б вийшли заміж ще раз?(За свого чоловіка)))

Повідомлення Melisa » 10 лютого 2011, 00:39

Ну, знаєш, коли весілля зібрались робити батьки, то дітям приходиться мовчати в тряпочку.
Тому , щоб зробити все так,як я хочу, тре назбирати грошей. ;-)
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Re: А Ви б вийшли заміж ще раз?(За свого чоловіка)))

Повідомлення гра з вогнем » 10 лютого 2011, 00:42

а я мрію ще раз весілля зробити :) може якось надумаємо :)
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: А Ви б вийшли заміж ще раз?(За свого чоловіка)))

Повідомлення Руженка » 10 лютого 2011, 00:47

А платтячко я одягнула б своє)))))))))))

Зображення
Зображення
Руженка Офлайн


 

Re: А Ви б вийшли заміж ще раз?(За свого чоловіка)))

Повідомлення Руженка » 10 лютого 2011, 00:50

Nelya написав:Ну, знаєш, коли весілля зібрались робити батьки, то дітям приходиться моовчати в тряпочку.
Тому , щоб зробити все так,як я хочу, тре назбирати грошей. ;-)


Ну да........Тільки чесно кажучи кожному своє.......Я б напевне хотіла, щоб допомогли батьки перший раз.......(Вони то помогли, но, не сильно)

А зараз точно не хотіла б щоб допомагали!!!!!!
Руженка Офлайн


 

Поперед.Далі

Повернутись до Поговоримо про чоловіків



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей