Глобальні оголошення!



Ви в пологовому. А де в цей момент був ваш чоловік?

Re: Ви в пологовому. А де в цей момент був ваш чоловік?

Повідомлення Iruska_2189 » 05 березня 2013, 22:48

а наш татко чемно чекав в коридорі пологового, поки я родила :hi: . як тільки мене забрали і роддом - прибіг зразу, закупився - все те, що там треба було, тоді акушерка його і мою маму відправила додому спати, хоч ясне діло, що тоді не спав вже ніхто. мій чоловік в ту ніч обдзвонив всіх своїх друзів,бо бідолаху переповнювали емоції :clapping: Над ранком прийшов в роддом, і чекав поки я народжу, десь годину бігав з четвертого поверху на перший (це мені потім мама розказувала). я теж дуже хотіла, щоб він ішов зі мною на роди, але я бачила, що він боїться...то і не переконувала сильно :confused:
Iruska_2189 Офлайн


 

Re: Ви в пологовому. А де в цей момент був ваш чоловік?

Повідомлення Tanya_Ly » 27 березня 2013, 11:08

Наш татко на перші пологи не пішов, але коли процес затягнувся... то приїхав в 12 ночі, я і не чекала, акушерка каже
- "Там до вас чоловік прийшов, пустити?"
А я
- "який чоловік?" - зовсім вже не соображала.... та й не очікувала... настроїлась, що сама те все переживу
- "та ваш!!!" каже
аж смішно :ha: потім на другий день святкував і десь собі голову розбив трохи, (прийшов аж через день, свекруха його прикрила, казала, що роботи багато має...), то так получив від мене.... кричала до нього "дитина тільки народилася, а ти б вже собі шию викрутив!!!"
...а на другі пологи, то вже чемний був :hi: з нами потуги переносив, але на самі роди вийшов... потім почув плач донечки, забіг і давай всім надзвонювати в мене над головою ...
отака в нас історія :pardon:
Зображення
Tanya_Ly Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 60
З нами з: 23 березня 2013, 09:49
Звідки: Тернопіль (Східний)
Дякував (ла): 63 раз.
Подякували: 71 раз.
Діти: Дві принцеси ))

Re: Ви в пологовому. А де в цей момент був ваш чоловік?

Повідомлення bublegum » 27 березня 2013, 11:46

а наш татусик був увесь час з нами... :***: :+++: помагав мамусі з самого початку і по цей день :dokter: :(): :love: ....якби його не було то я ямабуть би сам ане справилась, адже чула лише його слова і тільки його окмнди і в самий відповідний момент , коли була загроза по висмоктуванню динити апаратом він мене надоумим що робити + ще й лікарка була на висоті....одним слово справились ми всі на ура))))) :dance:
bublegum Офлайн


 

Re: Ви в пологовому. А де в цей момент був ваш чоловік?

Повідомлення stella123 » 27 березня 2013, 13:15

Ми приїхали в роддом разом чоловіком і свекрухою.Потім приїхала. Виявилося, що ми частину речей забули вдома, йому прийшлося вернутися додому. Але потім мій чоловік був разом зі мною і при переймах, при потугах, і при самих пологах. Трохи йому дісталося :=): Я нігтями вп"ялася йому в руку коли мене зашивали. Але був щясливий. Потім в приймальному відділені, коли вийшов повідомити, що моя свекруха і мама стали вже бабцями, ділився враженнями з новопоступаючими і навіть переконував сумніваючих без п"яти хвилин тат бути присутніми при пологаг.Потім йому довелося поганяти по магазинах за колясочкую, ліжечком і всяким різним, бо народилася наша лялюся на 37 тижні. Ми намітили і приглянули те все але не встигли те все купити.
Зображення
Якщо зараз дуже погано, то в найблищому майбутньому буде дуже добре.
stella123 Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 268
З нами з: 20 серпня 2012, 22:59
Звідки: м. Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 199 раз.
Подякували: 124 раз.
Діти: дівчинка Полінка 23.09.2012

Re: Ви в пологовому. А де в цей момент був ваш чоловік?

Повідомлення Роксолана » 04 квітня 2013, 19:45

наш татусь був закордоном, відправив мене до дому ремонти робити( бо ми були разом, на 7 місяці я полетіла додому). Обіцяв що приїде. а коли прийшов час їхати неприїхав. Але донечка народилася здоровенька і похожа на татка.
Роксолана Офлайн


 

Re: Ви в пологовому. А де в цей момент був ваш чоловік?

Повідомлення inna6787 » 06 квітня 2013, 08:15

при перших пологах я родила сама,бо то була та епідемія свинячого грипу і нікого не пускали,всього боялися. А я родила ввечері,тому мої всі були вдома. А при других пологах наш тато був зі мною. Ото він попав був під мою гарячу руку ))) як він мене тоді витримав :dash:
inna6787 Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 331
З нами з: 01 лютого 2013, 18:06
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 409 раз.
Подякували: 180 раз.
Діти: Два хлопчики: Назарчик (21.12.2009)
Ерік (15.06.2012)

Re: Ви в пологовому. А де в цей момент був ваш чоловік?

Повідомлення TYulia » 06 квітня 2013, 08:21

наш татко був з нами весь час. Не знаю чи справилась би без нього. Спершу він вагався чи бути на пологах, але ми відбули лекції по партнерських пологах, які його остаточно переконали, що його присутність дуже потрібна. А після самих пологів, то вже всіх агітує йти на роди з дружинами. Ми народжували в пятницю, то всі вихідні татко на день був з нами:-)
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Ви в пологовому. А де в цей момент був ваш чоловік?

Повідомлення romaw23 » 08 квітня 2013, 17:05

Чоловік був постійно зі мною на схватках. Присутність чоловіка багато значить. Легше цей період пережити бо є постійно біля тебе підтримка близької тобі людини. Тільки як народжувала Шмайка попросила вийти чоловіка в коридор. Так обідно мені стало в такий відповідальний момент. Але що зробиш. Дякувати Богу що все пройшло добре.
romaw23 Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 54
З нами з: 15 грудня 2012, 03:35
Звідки: Тернопіль, romaw23@ukr.net тел. 0980019568
Нагороди: 1
Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 1 раз.
Подякували: 86 раз.

Re: Ви в пологовому. А де в цей момент був ваш чоловік?

Повідомлення ***Оля**** » 17 січня 2014, 00:31

У мене пологи були дуже швидкі.Ми приїхали у роддом, я пішла народжувати, а чоловік дежурив під дверима :ha:
***Оля**** Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 52
З нами з: 16 січня 2014, 18:53
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 10 раз.
Діти: Донечка Софійка. Два рочки

Re: Ви в пологовому. А де в цей момент був ваш чоловік?

Повідомлення Julialedi » 11 квітня 2014, 15:24

а наш татко був у сусідній палаті, лежав на ліжку і чекав коли на груди положать нашу донечку, бо мене кесерили...і мамуся була під наркозом...а потім розказував свої враження :+++:
Зображення
Зображення
Julialedi Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 98
З нами з: 19 вересня 2013, 14:10
Звідки: з файного міста ТЕРНОПІЛЬ )))
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 94 раз.
Подякували: 101 раз.
Діти: донечка Анастасійка ) і донечка Яринка)

Поперед.Далі

Повернутись до Поговоримо про чоловіків



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

cron