Глобальні оголошення!



Ви в пологовому. А де в цей момент був ваш чоловік?

Re: Ви в роддомі а ваш чоловік....Де він був у цей момент?

Повідомлення katze_nata » 23 лютого 2011, 21:55

Наш татусь був присутній на пологах, перший взяв на руки малятко, він дуже допоміг мені своєю присутністю, мені здається - без нього я би не справилась) А ще мене дуже зворушили його сльози щастя на очах, коли наше малятко з"явилось на світ :)
katze_nata Офлайн


 

Re: Ви в роддомі а ваш чоловік....Де він був у цей момент?

Повідомлення Vika » 25 лютого 2011, 03:13

Марта ти не одна :) Мого взагалі в Тернополі не було , але цілу ніч , коли були схватки , не спав , так переживав . А зранку на роботу , от там і застукала його новина :hhh: Хоча , коли розказував потім , то ніяка робота ні до рук ні до голови не ішла йому .лиш думав як то до нас пошвидше :)
Vika Офлайн


 

Re: Ви в роддомі а ваш чоловік....Де він був у цей момент?

Повідомлення Перлинка » 26 лютого 2011, 12:35

Vika написав:Марта ти не одна :) Мого взагалі в Тернополі не було , але цілу ніч , коли були схватки , не спав , так переживав . А зранку на роботу , от там і застукала його новина :hhh: Хоча , коли розказував потім , то ніяка робота ні до рук ні до голови не ішла йому .лиш думав як то до нас пошвидше :)


А моєму ,мабуть,перший раз найбільше поперло,бо і в місті не було,і про схватки не знав,я йому зателефонувала вже коли все відбулось так само як і батькам.
З малим також посидів трішки в коридорі,навть як то кажуть не встиг злякатись і його вже запросили до нас з синочком в родзал на тих 2 години ,що треба там відбути після пологів.
Він не дуже хотів бути присутнім ,а я й не наполягала.Ми обоє в цьому питанні не категоричні.

Згадала ,одна жіночка(в пологовому) розповідала,що піде на роди зі своїм татом,хоча є і мама і чоловік.Оце мені було дійсно дивно.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Ви в пологовому. А де в цей момент був ваш чоловік?

Повідомлення Marichka » 29 березня 2011, 18:36

Був зі мною від початку до кінця.Молодець!!!
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Ви в пологовому. А де в цей момент був ваш чоловік?

Повідомлення irinka » 08 грудня 2011, 11:24

Мій теж був зі мною від початку до кінця :гуд: , а де ж йому ще бути? Стояти і переживати під вікнами пологового :grin:
Зображення

Навіть якщо ти янгол, то знайдуться люди, яким не подобається шелест твоїх крил
irinka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3455
З нами з: 15 листопада 2011, 11:08
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 3448 раз.
Подякували: 1929 раз.
Діти: Хлопчик)

Re: Ви в пологовому. А де в цей момент був ваш чоловік?

Повідомлення Галина » 08 грудня 2011, 11:49

Перший раз ходив кругом пологового, тоді ще не пускали чоловіків, але малу все одно перший побачив, зразу після операції йому дитину в коридор винесли.
А другий раз чекав під операційною, потів більше години лежав доцею на пузі, казав, що дуже класно було, неописуємі відчуття, казав що шукала в нього цицю, а потім заснула. Ще дитяча лікарка дивувалася, як то так дити на заснула голодна.
Казав якби родила сама, то 100% пройшов би все разом з нами, але...
Галина Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2526
З нами з: 21 травня 2010, 19:58
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3341 раз.
Подякували: 2248 раз.
Діти: 3 дівчинки-красунечки

Re: Ви в пологовому. А де в цей момент був ваш чоловік?

Повідомлення Зоряна » 02 грудня 2012, 00:25

якщо б він не був в родзалі-я б напевно не витримала,я йому дуже вдячна! Рекомендую брати з собою і навіть не думати.
Зоряна Офлайн


 

Re: Ви в пологовому. А де в цей момент був ваш чоловік?

Повідомлення flash-ka » 02 грудня 2012, 10:08

Мій ходив і всім розказував,що піде на пологи, а з нього всі сміялись і не вірили ,бо він боїться крові і всього такого...може навіть свідомість втратити.....
прийшлось до діла, то він так мужньо себе повів,що аж мене здивував... правда коли побачив малявку, то сліз були повні очі, не міг нею натішитись....
потім сидів біля нас від коли пускають,до коли виганяють... :=): мені приємно було
Зображення
flash-ka Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1391
З нами з: 10 липня 2012, 12:49
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1125 раз.
Подякували: 1186 раз.
Діти: донечка Вікторія

Re: Ви в пологовому. А де в цей момент був ваш чоловік?

Повідомлення Люся » 02 грудня 2012, 14:33

Мій також був і на схватках і на пологах. На потузі сказав мені "давай!" я і народила, а він був в шоці, що я його послухала і все так швидко відбулось)))
потім від нас не відходив і всі ночі ночував з нами в роддомі)
Люся Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 176
З нами з: 20 лютого 2012, 18:53
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) жіночі посиденьки (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 176 раз.
Подякували: 248 раз.
Діти: Донечка Катруся :)
(25.10.2011)

Re: Ви в пологовому. А де в цей момент був ваш чоловік?

Повідомлення kalina » 21 грудня 2012, 15:14

Наш татко при перших пологах був за 1300км а на других планували бути разом, але синочок не захотів чекати доки тато приїде в родом .
kalina Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 59
З нами з: 12 грудня 2012, 15:42
Дякував (ла): 11 раз.
Подякували: 43 раз.

Поперед.Далі

Повернутись до Поговоримо про чоловіків



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron