Глобальні оголошення!



Чи можна прожити без чоловіка?

Re: Чи можна прожити без чоловіка?

Повідомлення Marta » 30 листопада 2010, 00:58

Я завжди говорю так- у всіх людей є свої недоліки.
У всіх.
Просто дехто може миритися з тими конкретними недоліками, а дехто не може категорично, як не старається.
Треба для себе визначити, чи ДІЙСНО цей недолік, якого не побачили, не розпізнали раніше- вагома причина для розірвання шлюбу.
Чи був цей недолік раніше, чи з"явився він поряд з вами?...
Може ваша поведінка і спричиняє цей недолік?..
Якщо ви все зважили, всі за і проти, якщо відчуваєте, що все, якщо так далі- то просто неможливо, то, звичайно, йти від такої людини.
В мене був колись такий хлопець, дійсно, як вампір, принижував не прямо, а так завуальовано, проте принижував, ігнорував навіть, ну, коротше, ще всякі коники викидав, в нас були серйозні стосунки, і дуже важко було те все розірвати, проте, коли я від плачу аж заходилась, що не могла дихати, а вночі кололо серце- вибачте, я себе в гріб вганяти не хочу. Це дійсно мазохізм якийсь тоді..
.Ми розійшлися- я зустріла свого теперішнього чоловіка, в якого теж є свої якісь "приколи", як і у всіх,( та і у мене їх предостатньо), проте ми з ним принаймні можемо миритися з тими недоліками, і жити щасливо і спокійно, підтримуючи один одного.
Marta Офлайн


 

Re: Чи можна прожити без чоловіка?

Повідомлення мешканка » 30 листопада 2010, 10:15

Думаю любого чоловіка можна стерпіти і любу сім"ю зберегти...але тут питання, а чи є що зберігати? якщо сім"я-це лиш так, на папері, або "формально"...а сім"ї, справжньої, де діти ростуть в любові і вчаться поважати і допомагати-нема, то нащо така сім"я? Щоб вирощувати моральних калік, зате з батьком? Думаю, кожного чоловіка можна стерпіти і під кожного підлаштуватись і тут все залежить від самої жінки. Що вона готова стерпіти? З чим готова змиритись? Чим пожертвувати? Бо хтось не хоче поступитись навіть на см. і розказує, який в нього партнер "теран" бо вимагає таких "жертв", а хтось дає себе потоптати і думає, що то все "во благо". Також, хочу додати, що кожна сім"я терпить важкі періоди, якісь кризи в стосунках, якісь притирки і не тільки на початку, а впродовж всього життя. До цього треба бути готовим і вміти це вирішувати, щоб не було так, що через якусь несусвітню дурницю починається війна в сім"ї. Наприклад, в мене часто буває, що просто нема бажання миритись і йти на уступки, хоча, конфлікт легко вирішується, але просто надоїло, не хочеться і т.д.
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Чи можна прожити без чоловіка?

Повідомлення happymami » 30 листопада 2010, 12:10

Ой, купа в нас всякого тута начиталася :scare: . Ну шо я вам скажу. Є різні люди, різні характери, різні ситуації. Але ми тут не зачіпали релігійної частини того всього. Кожен має нести свій хрест, пра? Тож я за те, що поки маєш сили - неси. Не маєш сили - наважуйся на гріх. Але то всьо таке. Хочу ще сказати про те, що є таке поняття, як розлучення, бо не любить він, а є таке - не любить вона. А є таке, як зрада будь з якого боку. А є - питятика. А є втручання батьків/родичів/сусідів. А є - брак грошей. Дуже багато вскяих причин є для розлучення.
Але, повторю, те, що зараз відбувається, мені не подобається. Одружилися, пожили рік і в розлучення. Це неправильно. Нема терпіння в сучасних людей. А терпіння в сім*ї треба. Десь чеерез себе переступити треба. але лише в тому випадку, якшо то переступання не з одного боку. Колись мені Мешканки чоловік сказав, шо подружжя, то самопожертва. Ой, як же я його підтримую. Але самопожертва ОБОХ. Якшо нема з двох боків такого, то мабуть тут будуть доречними слова отця Мартина, що подружжя як такого не існує. Бо один мучиться, а один самореалізовується.

А якшо зовсім по темі. То без чоловіка прожити в будь якому випадку дуже важко. навіть не маючи дітей. А особливо, якшо є хоч одна дитина. Навіть якшо зачепити тільки побутовий бік, то чоловіка в хаті треба
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Чи можна прожити без чоловіка?

Повідомлення krapk@ » 30 листопада 2010, 12:15

100000%
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Чи можна прожити без чоловіка?

Повідомлення TanenRom » 23 січня 2011, 20:50

happymami написав:Ой, купа в нас всякого тута начиталася :scare: . Ну шо я вам скажу. Є різні люди, різні характери, різні ситуації. Але ми тут не зачіпали релігійної частини того всього. Кожен має нести свій хрест, пра? Тож я за те, що поки маєш сили - неси. Не маєш сили - наважуйся на гріх. Але то всьо таке. Хочу ще сказати про те, що є таке поняття, як розлучення, бо не любить він, а є таке - не любить вона. А є таке, як зрада будь з якого боку. А є - питятика. А є втручання батьків/родичів/сусідів. А є - брак грошей. Дуже багато вскяих причин є для розлучення.
Але, повторю, те, що зараз відбувається, мені не подобається. Одружилися, пожили рік і в розлучення. Це неправильно. Нема терпіння в сучасних людей. А терпіння в сім*ї треба. Десь чеерез себе переступити треба. але лише в тому випадку, якшо то переступання не з одного боку. Колись мені Мешканки чоловік сказав, шо подружжя, то самопожертва. Ой, як же я його підтримую. Але самопожертва ОБОХ. Якшо нема з двох боків такого, то мабуть тут будуть доречними слова отця Мартина, що подружжя як такого не існує. Бо один мучиться, а один самореалізовується.

А якшо зовсім по темі. То без чоловіка прожити в будь якому випадку дуже важко. навіть не маючи дітей. А особливо, якшо є хоч одна дитина. Навіть якшо зачепити тільки побутовий бік, то чоловіка в хаті треба


підтримую тебе Люба у кожному слові!!!
над сімейними стосунками потрібно працювати кожен день, кожну хвилину, кожну секунду...
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Re: Чи можна прожити без чоловіка?

Повідомлення happymami » 21 жовтня 2011, 13:35

Без чоловіка жити хреново, от шо я скажу. Зараз наш тато приїжджає до нас лише на вихідні. І то не завжди, бо інколи і у вихідні працює, або перебуває в іншому місті. Якось мене не надто то зачіпало раніше, бо я звикла, що діти й так на мені практично весь час. Та й сили хватало всюди встигати. І от вчора я почала підхворювати. Тобто - очі сльозяться, горло пече, і страшна мігрень. Крім того, швидко втомлююся. Відповідно, ганяти між хатою, садком, школою та позашкільними закладами, куди малу вожу - для мене стало каторгою. Так і мрію, шоб хтось бодай забрав малого з садіка ввечері. Або зранку завів дітей по навчальних закладах... І коли я подумала про то, що можу зовсім захворіти з температурою і тоді значить мої діти нікуди не підуть без мене, то мене охопив якийсь не то відчай, не то жаль. ПРийшло реальне відчуття того, шо мені важко. Тільки тепер я собі в цьому змогла признатися. А як подумаю, що ще зима попереду, то лякаюся, бо не надто схоже. що найближчим часом цей улад нашого життя зміниться :crazy: .

Тому скажу такво - звичайно можна прожити і без чоловіка, і навіть без дітей, і навіть без холодильника в хаті чи пральної машинки. Але реально, аби відчувати повноту щастя від материнства чи просто від життя - чоловік потрібен і пофарбуйте мене на зелено
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Чи можна прожити без чоловіка?

Повідомлення Alisa » 21 жовтня 2011, 14:17

"Тому скажу такво - звичайно можна прожити і без чоловіка, і навіть без дітей, і навіть без холодильника в хаті чи пральної машинки"

Я б не ставила чоловіка й дітей в одну площину з пралкою й холодильником :) :lol: :lol:
Зображення
Alisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1510
З нами з: 13 квітня 2010, 12:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1395 раз.
Подякували: 1354 раз.
Діти: синуля

Re: Чи можна прожити без чоловіка?

Повідомлення happymami » 21 жовтня 2011, 15:20

Alisa написав:"Тому скажу такво - звичайно можна прожити і без чоловіка, і навіть без дітей, і навіть без холодильника в хаті чи пральної машинки"

Я б не ставила чоловіка й дітей в одну площину з пралкою й холодильником :) :lol: :lol:

ну я образно. бо знаєш, є різні люди. І якшо комусь треба тіко чоловіка чи тіко дитину, то комусь треа тіко холодильника. А загалом то для жарту написано, шоб розрядити обстановку. Може коли то читатиме хтось з незаміжніх, то вони хоч приблизно зможуть уявити всю важкість життя без мужа :oops: . Бо без холодильника також важко. Реально. Но геморойно і матеріально затратно :flag:
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Чи можна прожити без чоловіка?

Повідомлення krapk@ » 21 жовтня 2011, 15:50

є такі чоловіки з якими ще більше матеріально затратніше ні ж без них. Та і покластися на яких (типу відвести-забрати дитину) теж не можна,бо в нього своя, чоловіча робота (в мене реальний приклад через стінку живе). Та і судячи з дописів наших незареєстрованих гостей, щось чим раз тим більше стали ті чоловіки вимирати.
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Чи можна прожити без чоловіка?

Повідомлення Перлинка » 21 жовтня 2011, 16:01

krapk@

таких мяко кажучи поганих чоловіків більшість,на жаль

то просто у нас тут такий контингент підібрався

ну або мо все не розповідають
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Поперед.Далі

Повернутись до Поговоримо про чоловіків



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron