Глобальні оголошення!



Чи можна прожити без чоловіка?

Re: Чи можна прожити без чоловіка?

Повідомлення Nymydora » 29 листопада 2010, 23:16

Alisa написав:1. Так, і тому, що мудріша, і щоб не воняло... :D Чоловіки специфічні створіння - треба брати від них те що нам треба( дітей, зарплату) і жити в своє задоволення :D

Та 100%
Я теж собі так часом говорю.
Але такий здоровий пофігізм не завжди включається :dash:
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Чи можна прожити без чоловіка?

Повідомлення Nymydora » 29 листопада 2010, 23:17

Перлинка написав:
дітей, зарплату


Мені крім того ще потрібна любов та повага ,в першу чергу.

От через це і не включаєтсья
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Чи можна прожити без чоловіка?

Повідомлення Melisa » 29 листопада 2010, 23:19

Алісо, є такі дружини, які не можуть все пропускати мимо вух. Може, це станеться раз-два. Але взагалі дуже важко стриматись і змовчати (а значить дозволяти кричати і надалі), коли на тебе весь час оруть по поводу і без. весь час невдоволення, весь час винна дружина. А як буде вона мовчати, то, як казала Нимидорка, діти (дівчатка) будуть так само поводити себе зі своїми чоловіками. А це-не добре. :???: :???: Вони повинні вміти показати себе і зробити так, щоб чоловік поважав їх. А як це зробити? Тре почати з себе, з мами. А з чого почати? Кричати? Можливо так хоч якись результат буде, це вже краще,ніж мовчати. Забратись і піти? А толку, якщо чоловік зі своїми криками літає за нею по хаті, бо йому тре виговоритись.
І всі її спроби овернути романтику закінчуються "відстань!", а коли тре поговорити, шоб вияснити проблему, через яку посваритись , то "я не хочу ні про шо гвоорити!!!"
От і спробуй будь мудрим! Коли жінка тільки те й робить, що змінюється і підлаштовується під нього, а йому все одно, він нічо не помічає і придираєтсья до найменшого.
То може варто розійтись?
Так, була нерозумна, що не побачила його характеру раніше, вірніше бачила, просто закривала на це очі. А тепер що?
От сидить, бідолаха, і думає, як зробити так, шоб було всім добре. :o :o :o
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Re: Чи можна прожити без чоловіка?

Повідомлення Alisa » 29 листопада 2010, 23:20

Перлинка написав:
дітей, зарплату


Мені крім того ще потрібна любов та повага ,в першу чергу.


Ну діти і зарплата йдуть як компенсація, коли з повагою не дуже склалося :lol:
Зображення
Alisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1510
З нами з: 13 квітня 2010, 12:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1395 раз.
Подякували: 1354 раз.
Діти: синуля

Re: Чи можна прожити без чоловіка?

Повідомлення Перлинка » 29 листопада 2010, 23:30

Ну діти і зарплата йдуть як компенсація, коли з повагою не дуже склалося :lol:



Я в такому разі дітей в охапку,а ЗП сама можу добути,зате мене ніхто щодня не принижує.Я себе люблю ,люблю діток і чекаю на нового принца.Тільки шкода що не всі жінки можуть на це зважитись.Діти однозначно страждають,якщо живуть в нелюбові,навіть в матеріально забезпеченій сімї.

Розумієш ,часто це не просто стерпіти,це загубити себе,це не життя а існування,коли нема до кого пригорнутись,нема з ким порадитись.Як його взагалі нема,то хоч живеш надією,що можеш таку людину зустріти.А як заміжня,і щось по хаті ходить,ніби по сторонам нема чого заглядати,і на краще нема надіїї.Та ще й треба йому давати час від часу,після того як він тебе спочатку з болотом змішає і думає що так має бути,бо він великий перець,заробляє багато грошей.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Чи можна прожити без чоловіка?

Повідомлення Nymydora » 29 листопада 2010, 23:50

Alisa написав:
Ну діти і зарплата йдуть як компенсація, коли з повагою не дуже склалося :lol:


ну... компенсація то не те слово трохи. БО якби ж то діти - хоп і готові. А то ж ще напахатися треба. А чим більше чоловік заробляє, тим більша у нього до себе любов і респект, тим більші вимоги до дружини.
А є екземпляри, які взагалі до розмови не серйозні теми не надаються, бо одразу ображаються або ж все-одно в результаті жінка винна.
Або ще такий варіант: звечора кричить за дурницю (ти дурна, ти не думаєш і тд), жінка в трансі, настрою ніякого і все таке. А на наступний день: Маленька, я тебе так люблю, ти така класна, а ти мене любиш?
І будь мудрий, дай план. :crazy: :crazy: :crazy:

Nelya написав:От сидить, бідолаха, і думає, як зробити так, шоб було всім добре. :o :o :o

Чогось мені здається, що так не буває. І чого мені так здається?..

ОДним словом, якась то тяжка тема в нас вийшла.
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Чи можна прожити без чоловіка?

Повідомлення Перлинка » 30 листопада 2010, 00:05

Або ще такий варіант: звечора кричить за дурницю (ти дурна, ти не думаєш і тд), жінка в трансі, настрою ніякого і все таке. А на наступний день: Маленька, я тебе так люблю, ти така класна, а ти мене любиш?


У мене колись такий кавалер був .Тепер я знаю що в нього не все в порядку з головою було,і добре що знайшла в собі сили то щастя з себе струсити.Але то був жах як він мене за той період зломав та затуркав.А все через свої власні комплекси,енергетичний вампір,який за рахунок того що понижує самооцінку інших,підвищує власну.І саме цікаве що перший приходив миритись ,повзав на колінах,писав вірші ,ноги цілував.Може в мені десь і жила мазохістка,бо якийсь час могла ті стосунки терпіти і навіть думала що кохала,але після кількох скандалів ,сцен ревнощів на рівному місці з побиттями меблів і дзеркал вона дуже швидко загнулась.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Чи можна прожити без чоловіка?

Повідомлення Nymydora » 30 листопада 2010, 00:13

А якщо це все діло вже узаконене і обдитячене?
пізно вже йти, мабуть. І мазохістка цвіте і пахне... ех :(
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Чи можна прожити без чоловіка?

Повідомлення Natalinda » 30 листопада 2010, 00:46

Ох, дівчата, стараюся я уникати всякого депресивного і дивитися і читати, але от якось клацаючи каналами з нудьги побачила польську рекламу проти насилля я так зрозуміла. Суть така була - чоловік оре на жінку всякими різними словами, та плаче заходиться, він її штовхає, вона падає, він ще й копає її лежачу, вона далі ридає. Все це на очах у приблизно 5-6-річного хлопчика, який після тої ситуації захотів пити. А мама ж на порозі кухні лежала, то синок підійшов, копнув маму собі і пішов сочку попити... Нормально, нє? Жити з таким? Та нафіг нада.
Я звичайно прихильниця твердження "очі бачили що брали", але якщо з очима були проблеми, то гріш ціна тій жінці що живе з таким чоловіком...
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Чи можна прожити без чоловіка?

Повідомлення Melisa » 30 листопада 2010, 00:52

Ой, Натка,ліпше б я не читала твого повідомлення. Мороз по шкірі. :(
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Поперед.Далі

Повернутись до Поговоримо про чоловіків



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron