Глобальні оголошення!



Боюся що чоловік піде до іншої

Re: Боюся що чоловік піде до іншої

Повідомлення Marichka » 22 липня 2015, 09:58

Все одно від жінки багато залежить.
Читаючи такого роду книжки,в мене проблеми в стосунках з чоловіком майже зникли.Я розумію,чому він так саме так себе поводить.Не дивуюся,не нервуюся-і всім з того добре:і чоловіку,і мені,і дітям,і оточуючим...
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Боюся що чоловік піде до іншої

Повідомлення olesya1 » 07 серпня 2015, 15:27

Я не читаю специальную литературу, но точно знаю, в первую очередь не нужно себя накручивать, это самое худшее , что мы делаем, так как у нас это очень хорошо получается), придумывать не из чего, мы это умеем. В любом случае если муж захочет уйти, он уйдет и никакие тут книжки не помогут.И если вдруг у него и появится кто-то, рано или поздно всё равно вы об этом узнаете, к примеру, мой муж совсем не умеет врать и если что-то не так, я легко могу его раскусить, стоит просто внимательнее присмотреться к поведению своего любимого.
olesya1 Офлайн


Привіт, а ось і я!
 
Повідомлень: 5
З нами з: 07 серпня 2015, 15:05
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 7 раз.

Re: Боюся що чоловік піде до іншої

Повідомлення Настя_Щастя » 01 вересня 2015, 14:26

Якщо такі страхи Вас задівають, то є якась проблема в стосунках. Ваша ціль - не дати цій проблемі перерости у щось інше, набагато неприємніше. Ні в якому разі не можна впадати у паранойю, бо то вже клініка. Як вже казали раніше за мене, без довіри любі стосунки приречені, тому перше, що потрібно Вам зробити - сісти и відверто поговорити з чоловіком, поділитися з ним своїми думками. Не треба думати, що якщо він - чоловік, то йому не зрозуміти наших, дівочих, переживань. По собі знаю, що коли шось таке в голову лізе нехороше, можу зі своім чоловіком поспілкуватись недовго на цю тему і страх минає.
Робіть висновки та не кидайте свої відносини напризволяще! Хай щастить!
Діти - це життя!
Настя_Щастя Офлайн

Аватар користувача
Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 12
З нами з: 01 вересня 2015, 12:48
Звідки: Тернопіль, живу у Дніпропетровську.
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 9 раз.
Діти: Хлопчик Вадим - 5 років

Поперед.

Повернутись до Поговоримо про чоловіків



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron