Глобальні оголошення!



Дружба з чоловіком

Re: Дружба з чоловіком

Повідомлення Ulkanet » 03 жовтня 2013, 19:52

чого ж не може? може і буває. звичайно що дружба чоловіка і жінки відрізняється від дружби між двома жінками. але така дружба є. :yes:

я 2,5 роки пропрацювала в суто чоловічому колективі. крім мене там кілька місяців ще працювала старша жіночка.
20 хлопців. :crazy: все залежить від того як ви себе ведете. за ті роки я нізким не спала і романів не крутила :=): . і якщо були якісь намьоки від когось - то я одразу ж відверто прямо в очі говорила "Ні. і бути нічого не може!" ну і агрументувала чого. тому до мене там відносились на певному рівні, але і не забували про те що я дівчина :ha:
і був там в мене один справжній друг. коли він просив помогти по роботі - то я допомагала йому, коли потрібно була допомога мені - то він залишався після роботи і допомагав. в мене навіть в мислях ніколи не було мати з ним шось :scare: . і він до мене ставився наче я хлопець, а не дівчина. така дружба в нас була лиш на роботі. поза межами роботи - ні. я не лізла в його сімю, він в мою. ми не дружили сімями і т.д.
тепер ми майже не бачимося, бо в мене інша робота, тай зараз я взагалі нікого не бачу бо сиділа в декреті, вийшла на роботу на 2 дні, і сижу на лікарняному з дитиною :dash: . але коли мені потрібна була допомога - то я дзвонила і питала чи зможе допомогти, він коли міг то допомагав.

А ще щось мені важко уявити дружбу з "колишнім". Може тому що в кожного те слово дружба має свій смисл???

але якщо жінка веде себе занадто відверто, веде розмови на відверті теми про "ето" - той і чоловіки себе ведуть відповідно. а є такі, що в будь якому русі чоловіка вбачають знаки уваги :ha: а фантазія домальовує кадри з романтичних фільмів. :hi: :ha:

і таких друзів/знайомих, які хочуть мати секс з одруженою жінкою, котра має сім'ю, чоловіка і двоє дітей - гнала б в шию і макогоном по голові! :ireful: :ireful: це ж наскільки треба не поважати жінку, щоб таке пропонувати, руйнувати її сімю! лише щоб задовольнити свої природні інстинкти??? :dash:
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Дружба з чоловіком

Повідомлення pan_kotskyy » 03 жовтня 2013, 20:34

олята написав:...я заміжня, а деякі думають стати моїми коханцями.

прям так і кажуть?
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Re: Дружба з чоловіком

Повідомлення олята » 03 жовтня 2013, 22:27

ага....хоча все надо\ло. спочатку тішило, а тепер хочеться втекти........закритися
олята Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 334
З нами з: 22 березня 2013, 16:31
Звідки: Львів
Нагороди: 3
багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 65 раз.
Подякували: 90 раз.
Діти: троє. Мичко, Степанко, Ромчик

Дружба з чоловіком (адмін)

Повідомлення олята » 03 жовтня 2013, 22:29

розпусно себе не веду і не думаю, хіба було колись коли було років 20....та все змінилося і інші того так і не розуміють.
олята Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 334
З нами з: 22 березня 2013, 16:31
Звідки: Львів
Нагороди: 3
багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 65 раз.
Подякували: 90 раз.
Діти: троє. Мичко, Степанко, Ромчик

Re: Дружба з чоловіком

Повідомлення sky » 03 жовтня 2013, 22:34

А я скажу що дружба між чоловіком і жінкою буває, я виросла разом, хата в хату з одним хлопцем, дружим сім'ями дотепер, хоча між нами нічого не було, і думки теж ніякої. Вчилась я також в такому вузі, де було на потоці 400 хлопців і 40 дівчат, також романів не було, щира дружба. Робота також суто чоловічий колектив, і всі вони колеги, друзі і не більше, і я для них так само
Зображення
sky Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 280
З нами з: 07 березня 2012, 11:04
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 47 раз.
Подякували: 141 раз.
Діти: дівчинка 26.06.2012

Re: Дружба з чоловіком

Повідомлення pan_kotskyy » 03 жовтня 2013, 22:36

олята написав:...та все змінилося і інші того так і не розуміють.

дивно, такі моменти або присікаються раз і назавжди ...або не присікаються :wink:
а чоловіка влаштовують такі ваші друзі ?
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Re: Дружба з чоловіком

Повідомлення олята » 03 жовтня 2013, 22:40

він не знає. він вірить в міцну чоловічу дружбу, бо друзі його
олята Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 334
З нами з: 22 березня 2013, 16:31
Звідки: Львів
Нагороди: 3
багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 65 раз.
Подякували: 90 раз.
Діти: троє. Мичко, Степанко, Ромчик

Re: Дружба з чоловіком

Повідомлення Ulkanet » 04 жовтня 2013, 00:26

олята написав:він вірить в міцну чоловічу дружбу, бо друзі його

нічо собі! :scare: :scare: :scare:
то шей його друзі???
які ж вони йому друзі, якщо вони сплять і бачать як т***ути другову жінку :scare: :scare: :scare:
женіть таких друзів в шию з власного життя і зі сім'ї. бо скоро у вас тої сім'ї не буде. і лишитесь з двома дітьми на руках і розбитим життям. і ті друзі тоже пропадуть. тільки уявіть наскільки вас зненавидить ваш чоловік якщо взнає що це триває вже роками. :scare: :cry:

боїтесь сказати чоловікові, що його друзі допускають собі лишнього, бо відчуваєте свою вину - дали чи даєте повід для цього. :sad:

не обов'язково казати чоловікові шо вони таке дозволяють. можна обмежити власне спілкування з ними. у вас двоє дітей - коли ви маєте час ще з друзями тусуватися??? має супер відмовку - діти! нема часу, нема сил, хворі діти, зуби лізуть, понос, запор і т.д. з ними не йти і до хати не пускати. :ireful: нема чоло устраювати пянки в хаті з маленькими дітьми. :ireful: :ireful:

все у ваших руках! і тільки ви можете змінити ситуацію! :rose: :rose: :rose:
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Дружба з чоловіком

Повідомлення Natalinda » 04 жовтня 2013, 10:07

Хотілося б уточнити що ви вкладаєте в слово друг? А то я щось запуталася, хоча тема прикольна вийшла, :hi: та все ж.
Як можна вважати другом людину, яка хоче з тобою переспати :crazy: а ти цього не хочеш. Друг мав би оберігати жінку від інших таких похотливих, бо ж знає що в жінки сімя.
Чи то я ханжа :confused:
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Дружба з чоловіком

Повідомлення taranjka » 04 жовтня 2013, 11:20

суцільна сантабарбара прям з усіх сторін :hi:
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Поперед.Далі

Повернутись до Поговоримо про чоловіків



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей