Глобальні оголошення!



Чоловік любить випити

Re: Чоловік любить випити.

Повідомлення mari » 27 серпня 2015, 07:52

Дуже важливо що ви тривожитесь, так і треба. Цей розлад- далеко не простий і це буде нелегко допомогти такій людині, адже до певного часу вони не рахують що у них є якісь зміни чи щось треба змінювати. Думаю , якщо все так серйозно, вам варто шукати допомоги у фахівців, там де знають з чого починати і не тратити час на різні поради і народні чи інші засоби.
Наркологи, психологи, психотерапевти, які працюють з цими темами. Наприклад у Карітасі працюють у психоневролог. працюють.

Звісно слід й дізнатись вам про співзалежність і в цьому напрямку теж трохи розвиватись.(такий статей та робіт є багато, дещо можна прочитати тут, хоч і поганий переклад.
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!


А щодо того що поставити 50 гр і він вип"є 3 рази вдома і все. Вибачте, але це смішно. Хто сказав що він буде рахувати скільки він випив?
Алкоголь- це релаксант, можливість забутись, забути, стати собою, зменшити тривогу та відчай, схильність і т.і.і..і.і.сотні причин...
Так клімат в сім"ї треба покращувати щоб він хотів бути більше вдома і більше любити його і приймати але наливати-ні.
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Чоловік любить випити.

Повідомлення taranjka » 27 серпня 2015, 10:53

catsleep вибачайте звичайно, але в иене враження, що вас турбує більше те, що він втратить роботу, а не наслідки алкоголізму для його здоровя і вашої сімї :confused:
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Чоловік любить випити.

Повідомлення Marichka » 27 серпня 2015, 14:47

Можу дати номер телефону психотерапевта узалежнених алкоголізмом,з ним вже потрібно радитись
Приймає в карітасі м.Тернопіль
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Чоловік любить випити.

Повідомлення catsleep » 28 серпня 2015, 06:16

А хіба це так погано для чоловіка як він себе реалізує на роботі? Без роботи чоловік перетворюється в ніщо. Для мене його робота - це не тільки джерело доходів, але і статус.Я дорожу. і їм , і подругами , і соц. статусом. Ну якщо він втратить роботу. як жити? та ще зараз!
А до психолога він навряд чи піде. Так, ось і поради подруг різні. І розлучитися і лікувати. навіть пропонують потайки колме капати. Пити не буде і навіть нюхати не захоче... Правда це чи ні не знаю. Але за таким принципом раніше лікували алкашів. Тільки використовували настій копитняка або мухомора.
З приводу діагнозу.А що тут гадати! Звичайно алкоголізм, якщо він бухає щодня! :cleaning:
catsleep Офлайн


Привіт, а ось і я!
 
Повідомлень: 6
З нами з: 18 серпня 2015, 13:55
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Діти: двоє

Re: Чоловік любить випити.

Повідомлення Marichka » 28 серпня 2015, 08:16

То вам потрібно піти.Він дає конкретні рекомендації,що можна робити.То я про психотерапевта узалежнених.Прийом був безкоштовний.
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Чоловік любить випити.

Повідомлення taranjka » 29 серпня 2015, 13:04

чесно кажучи не розумію, що ви хочете тут прочитати? щоб вам поспівчували і пожаліли? чи універсальну пораду, де вам нічого не треба робити і чоловік перестане пити? я так розумію, що порад вам вже багато надавали, але вам нічого не підходить :pardon: в чоловіка пробували запитати?
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Чоловік любить випити.

Повідомлення Tajga » 29 серпня 2015, 20:50

В мене теж, на жаль, склалося враження, що людиині просто конче потрібне схвалення оточуючих у використанні тих методів, які вона назвала... :sad:
Так, я теж гадаю, що починати потрібно з розмови із чоловіком. Якщо люди віруючі, можна поговорити із священником. Але по-перше, потрібно спілкуватись одне з одним, а не обговорювати чоловіка з подругами (це не варіант в будь-якій проблемі, не тільки з алкозалежністю), по-друге, вирішувати проблеми спільно, на те ви і подружжя...
Думати не боляче. Вірити не страшно. :)

Бережи, Господи, мою родину, щоб єдність і злагода панували в ній.
Tajga Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1775
З нами з: 13 грудня 2010, 16:37
Звідки: селище мирного атома :)
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2646 раз.
Подякували: 3280 раз.
Діти: Давид 19.10.2007
Тереза 7.8.2009
Лев 16.11.2011
Маргарита 8.11.13

Re: Чоловік любить випити.

Повідомлення ІРЦЯ » 29 серпня 2015, 23:11

думаю якщо чоловік почав пити значить на то була якась серйозна причина,якщо до того він був нормальний і все в вас було добре
алкоголіками(я не про вашого чоловіка) не народжуються ними стають.
можливо про ту ж причину він вам не каже-не може сказати-боіться сказати(проблеми на роботі,фінансові проблеми і т.д.)
головне говорити-говорити-говорити,по доброму і без скандалу
не факт що він відразу і все розкаже, але наливати самій вдома - не вихід
треба шукати причину :wink:
Золотое правило жизни: не переживай из-за того, чего ты не в силах изменить, прими ситуацию такой, какая она есть. Ведь мы не пытаемся изменить погоду, а просто одеваемся по погоде.
ІРЦЯ Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 317
З нами з: 10 червня 2013, 16:24
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 430 раз.
Подякували: 342 раз.
Діти: Два синочки 5р. і 1р.

Re: Чоловік любить випити.

Повідомлення Кокетка » 30 серпня 2015, 17:12

я взагалі сумніваюся, що жінка може щось змінити , якщо цього не треба чоловіку..... мій он курити ніяк не кине, хоча ми про це домовлялися ще до весілля ( і ніякими балачками того не владнати, курить... бо то так звані ритуали, до яких так сильно привик , що коли того не робить не має де себе подіти і чим замінити) - це тютюнова адикція
а то що catsleep хоче схвалення чи бодай якоїсь свіжої думки , то це не є дивно, їй важко ...
Люди охоче вірять тому, в чому б хотіли бачити правду.
Кокетка Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 906
З нами з: 20 березня 2013, 16:22
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 869 раз.
Подякували: 787 раз.
Діти: два синочка

Re: Чоловік любить випити.

Повідомлення catsleep » 31 серпня 2015, 08:39

Так, я хочу. щоб хтось мене підтримав! І що в цьому поганого? А про співзалежність я вже чула. Нісенітниця це все. Робота для психолога :aplo:
catsleep Офлайн


Привіт, а ось і я!
 
Повідомлень: 6
З нами з: 18 серпня 2015, 13:55
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Діти: двоє

Поперед.Далі

Повернутись до Поговоримо про чоловіків



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron