Глобальні оголошення!



Що вам дарують ваші чоловіки?

Що вам дарують ваші чоловіки?

Повідомлення TaniaPicaSSo » 13 січня 2015, 16:41

Які подарунки дарують вам ваші чоловіки? Чи обирають самі чи питаються у вас, що вам треба? Чи просто дають гроші і кажуть: "Купи собі, що хочеш"? Чи дарують щось на свята чи й просто так? Чи дарують лише матеріальне чи вміють також робити якісь нематеріальні сюрпризи? І як ви ставитесь до їхніх подарунків? Подобається, те, що вам дарують? А якщо не подобається, щось їм кажете чи вдаєте, що сподобалось?
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Що вам дарують ваші чоловіки?

Повідомлення TaniaPicaSSo » 13 січня 2015, 17:03

У мого чоловіка з подарунками трохи проблема. Стандартне "Не знаю, що тобі подарувати. Ти ж все вже маєш" :hi: . Колись давно-давно ще навіть до того, як почали зустрічатись, то подарував мені вишиту подушку (сам вишивав) і картину одну (сам малював). Потім ще раза два я його розкрутила на те, щоб він мені намалював репродукції відомих картин, які мені подобались. Він їх дуже туго малював, підниваючи, що малювати взагалі не вміє, і потім таки взагалі перестав малювати. Ну він не художник, то він просто трохи малював для себе. Але потім таки закинув ту справу. Але ті подарунки для мене так і лишились самими цінними.
Ще колись подарував футболку Pink Floyd. Таку стандартну чорну, в яких хлопці-неформали завжди ходять. Я Pink Floyd люблю, але футболок таких ніколи не носила, то віддала йому її назад, вона на нього була як раз добра :hi:
Колись приємно мене здивував, бо подарував мені обкладинку для паспорта, про яку я навіть не просила. Просто заглянула випадково на монітор, коли він сидів на одному сайті, щось розглядав. А я побачила ту обкладинку і без жодних натяків сказала, що яка гарна обкладинка. То був справжній сюрприз, коли він мені її подарував :dance:
Але так, то зазвичай він ще перед святами ниє, що не знає, що мені подарувати. Я вже якось звикла і проблеми з того не роблю. Але так щоб мені просто дали гроші і сказали купити щось самій, то я так не люблю, то все одно змушую його самому купувати і вибирати, тільки полегшую йому роботу тим, що складаю наперед список можливих подарунків, щоб він ще мав з чого вибрати :hi:
А недавно ось на це Миколая вирішив мені зробити справжній сюрприз, про який я навіть не просила. Замовив мені з якогось сайту светр. Але такий светр, що я б в житті собі такого не купила :crazy: І колір не мій (сірий), і фасон зовсім не для мене. Якісь рукава широкі, пройма широка, робить мене подібним на безформний мішок з бараболями :ha: Але дуже теплий і приємний на дотик. Я спершу не подала вигляд, що мені він не сподобався, щоб не образити. А наголосила на тому, що він дуже теплий, і сказала, що буду носити на йогу ввечері під куртку :hi: А він так ображено питає: "І тільки ввечері, і тільки під куртку?" :dash: Я тоді вже пояснюю, що фасон якийсь такий, що не дуже мені личить, що повнить мене. І що светрик такий взагалі такий не дуже нарядний :=): Тоді він вже почав погоджуватись, що таки фасон мені не дуже личить. І здивовано каже, але на дівчатах на сайті він виглядав зовсім інакше :rolf: Кажу, ну та правильно, бо вони всі худі і високі, то на них інакше дивиться :ha: Одним словом, я оцінила його старання, але попросила одяг мені більше не купувати :ha:
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Що вам дарують ваші чоловіки?

Повідомлення Mama3 » 13 січня 2015, 21:17

Мій чоловік теж не надто фантазує при виборі подарунків. Може подарувати колготи або щось з косметики, або книгу. Але частіше я вибираю, що потрібно мені, тоді кажу, що хочу і вже разом купуємо. Але останнім часом, коли з дітьми вдома, разом не має можливості вибратися, то я або по інтеренту щось замовляю, або коли вибираюся в місто, то кпую сама, а чоловік дає гроші. Інколи образливо, але це краще, аніж купить щось непотрібне чи не підходить. А так всі задоволені.
Mama3 Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 615
З нами з: 08 листопада 2013, 01:09
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1389 раз.
Подякували: 522 раз.
Діти: Два хлопчики Володя та Олежик і дівчинка Марічка

Re: Що вам дарують ваші чоловіки?

Повідомлення Natalinda » 13 січня 2015, 21:28

TaniaPicaSSo твій романтик порівняно з моїм)))))
Ми як зустрічалися то дарував мені всякі фіглі-міглі, як каже одна моя кума) І викинути школа, бо ж подарунок, і діти нема куди, бо всюди пилом припадає)
Тому в нас все ще простіше) Я просто купую і кажу - то буде рахуватися що мені на день народження))))) Знаючи його - сюрпризів я ніяк не хочу))))) шкода грошей) Але от синок вже старший стає, то я залучаю їх до вибору подарунку мамі) Цього дня народження, то показала чоловіку як виглядають хризнатеми, сказала де продають, і скільки приблизно мають коштувати, ще нагалос бажано робити що дорожче ніж така то сума не купувати, бо за його словами йому для мене нічого не шкода)))) Розказала що треба дитині сказати)))) Ну общем підготувала собі сюрприз просто по сценарію))) Може хоч невістка в майбутньому подякує, як навчу сина подарунки дарувати, хоча б квіти)
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Що вам дарують ваші чоловіки?

Повідомлення Natalinda » 13 січня 2015, 21:30

Доречі тама десь мала б бути така :confused:
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Що вам дарують ваші чоловіки?

Повідомлення Ленка » 14 січня 2015, 02:10

Мені чоловік коли ми зустрічались купляв труси і носки. Але не прості, а цікаві, різнокольорові, я взагалі люблю кольорову білизну. І от сьогодні я оділа носки які він колись мені подарував , помаранчеві, червоні, голубенькі і мишка з зупчиками спереді :hi: , там на пятці вже є дирочка, але дістала їх сьогодні щось так. І моя доня зразу їх замітила і каже до мене, а можна я їх буде потім колись носити. До цього вона жодних мої носів не проявляла ніякої уваги. Я кажу що вони з дирочкою, і я тобі куплю нові, а вона: "але ж вони такі гарненькі". :ha:
Самое главное и ценное в жизни — это семья! Сначала, в которой ты рождаешься, а затем, которую создаешь!
Ленка Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 327
З нами з: 18 листопада 2012, 00:39
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 209 раз.
Подякували: 271 раз.
Діти: Ана і Іка

Re: Що вам дарують ваші чоловіки?

Повідомлення Галина » 14 січня 2015, 09:37

В мене приблизно так як в Natalinda. Дарував як зустрічалися м’які іграшки і всякі статуетки, "бєзделушки" не знаю як то правильно по українськи назвати.
Зараз то вибираємо разом, або по нету замовляємо. Я показую приблизно що хочу, а він вже може щось додумати.
Галина Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2526
З нами з: 21 травня 2010, 19:58
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3341 раз.
Подякували: 2248 раз.
Діти: 3 дівчинки-красунечки

Re: Що вам дарують ваші чоловіки?

Повідомлення Сяна » 14 січня 2015, 10:30

мені чоловік кілька разів раніше купував парфуми (дорогі, брендові) - вибирав сам, і що дивно - усі мені дуже подобалися :love:
ще дарував срібні прикраси. раз сам вибирав, інші рази ми разом вибирали.
ще дарував техніку - телефон, планшет (все сам вибирав)
квіти - рідко, щось раз на Валентина, як з роддому забирав і на якусь річницю одруження.
ми завжди наперед узгоджували приблизно, що я хочу, а він вже купував тоді, гроші дуже не люблю отримувати на свята, але часом (на Миколая) сама собі щось купую, а чоловік тільки цукерочки-фрукти додає від себе

у мене інша проблема - що подарувати чоловіку, бо йому ніколи нічого не треба :crazy:
Щасливий той, хто щасливий у себе вдома.
Толстой Л. М.
Сяна Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1479
З нами з: 12 березня 2012, 21:04
Звідки: Тернопіль)
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1072 раз.
Подякували: 1277 раз.
Діти: донечка

Re: Що вам дарують ваші чоловіки?

Повідомлення Кокетка » 14 січня 2015, 16:09

мені за народження сина чоловік подарував золоте колечко :***: , то за другого сина я теж отримала колечко :***: )
було таке що на день народження чоловік будив поцілунком і букетом квітів.

але в основному я сама собі вибираю подарки) за місяць до дня народження)) починаю)) тож отримую по 3-4 подарунки які приурочені до д.н :=): ну і квіти :aplo: :rose:

після того як я получила пилосос на 8 березня (на зорі наших сімейних стосунків ) :cleaning: і виплакалася :cray: то чоловік не ризикує сам купувати мені подарунки)))
Люди охоче вірять тому, в чому б хотіли бачити правду.
Кокетка Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 906
З нами з: 20 березня 2013, 16:22
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 869 раз.
Подякували: 787 раз.
Діти: два синочка

Re: Що вам дарують ваші чоловіки?

Повідомлення Natalinda » 14 січня 2015, 16:48

Кокетка а колечка сам вибирав?
Мій теж подарував колечко по тому приводу, але все одно я вибирала і міряла
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Далі

Повернутись до Поговоримо про чоловіків



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron