Глобальні оголошення!



Часткова мобілізація

Re: Часткова мобілізація

Повідомлення mariana » 28 березня 2015, 14:00

TYulia там було всього 2500 чоловік,як могло загинути 3000? Дівчата. та фільтруйте вже трохи ту інформацію, не можна сліпо вірити всім чуткам!
mariana Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 841
З нами з: 12 листопада 2010, 01:31
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 335 раз.
Подякували: 637 раз.
Діти: Хлопчик

Re: Часткова мобілізація

Повідомлення Ulkanet » 28 березня 2015, 14:34

Галина написав:Дівчата, а ви помітили, що забирають в основному людей культури і освіти? Серед моїх однокурсників, тих які працюють в сільських школах нікого не минули. Викладачів фізмату забрали самих молодих і неслуживших. Серед моїх знайомих то ті які в приватних установах працюють не отримали повісток. Подружки чоловіку під двері повістку просунула працівниця жеку.
В мене в дворі збираються часом безробітні (до сусіда приходять) пиячки, може і наріки, то таких не беруть чомусь. В них ні сім’ї ні постійної роботи, постійно як не під під’їздом, то на криші товчуться.


супер, всіх хто платив податки на войну і т.д. - заберуть, а далі хто буде платити, щоб їх там утримувати??? в пенсіонерів будуть забирати??? :dash:
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Часткова мобілізація

Повідомлення taranjka » 28 березня 2015, 15:24

запощу пост одного львівського мобілізованого - тут відповіді на питання які піднімались
Із циклу "чергування біля буржуйки 3"
*вчорашнє але немав можливості запостити
Медичні нюанси призову
Я-"сліпундра". Без окуляр я не бачу далі нноі кількості метрів
Медична Комісія на призивних пунктах певна фікція. Вона призвана для дуже грубого відсіювання критично хворих та немічних, яких призвали через бардак в документах, або втнаслідок набутих критичних травм та хворіб, інформація про які не була вчасно подана призовниками (будь яку зміну інформаціі призовник повинен подати протягом семи днів у військкомат).
Всіх решта, в тому числі некритичних немічних і хворих (таких як я, з обмеженим зором ) пропускають далі.
По-перше військомат має плани мобілізаціі за які отримує преміі. Не в його інтересах, враховуючи як важко збираються призовники "зарізати" на медкомісіі.
По-друге (враховуючи перше) вони вважають що уже частини та учбові центри по факту мають дивитися на стан здоровя призовників і визначати хто ГОДЄН а хто ні. (Колись ще була "додаткова фільтруюча" медкомісія на обласному призовному, але я іі в цей раз навіть не бачив.
По-третє (продовження другого). Чому саме частини?
Тому що на місцях в частинах
є багато супутніх посад та спеціальностей які не передбачають відмінного здоровя. Повар хліборіз. Автомеханік. Кладовщик. Писар. Музикант. Та купа різних посад. Усі вони роблять усе для функціонування та забезпечення бойових підрозділів.
Ось такі результати моєі черговоі дискусі з військовими.
Це і є певна відповідь усім моім знайомим, друзям та родині на питання:
"Як!?!? Тебе взяли в армію, якщо в тебе зір поганий?"
Мене призвали для захисту Батьківщини. На якій посаді, в яких військах і в якій іпотасі я знадобився Державі я незнаю.
Але те що мене не комісовують означає що десь та й знадоблюсь.
Я - раціоналіст. Я розумію що стрілець чи десантник з мене як з "гівна граната"...хоча в арміі всіляке може бути)))))
Але я готовий бути корисним там де це буде потрібно. Чи то стріляти, чи то співати))
Наразі я учень. І я старанно вчуся(чесно). Вчуся всьому що кажуть і наші і атошні інструктори. Вчуся всьому що дасть мені змогу "не всратись" єслі шо і (повторюсь) бути хоч чимось корисним.
Бо "просто так" в арміі я вже був півтора року.
І до речі рівно 20 років тому в 1995 році.
На цьому все. Чергування закінчилось. Я поів але без шапки. Сьогодні вночі тепло)

з того, кого призивають, то не думаю, що на меті винищити освіту чи культуру - їм легше вручити повістки :sad:
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Часткова мобілізація

Повідомлення westa » 28 березня 2015, 16:17

Вчора братові повістку вручили. На роботі. В понеділок в військомат. Йому ще нема 27 , виходить що на строкову службу.
З обліку він знятий за станом здоров"я ( пише - непридатний в мирний час ). Тобто в армію він непридатний , а в АТО - придатний.
Чекаємо понеділка. Мамі скажемо вже після , а то нерви і так розхитані ( тільки тата відпустили )
Зображення



Все завжди закінчується добре! Якщо все закінчилося погано, значить це ще не кінець !
westa Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 370
З нами з: 08 квітня 2012, 16:15
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 520 раз.
Подякували: 418 раз.
Діти: синочок Богданчик

Re: Часткова мобілізація

Повідомлення erinaceus » 28 березня 2015, 17:30

Ulkanet Друга хвиля мобілізації мала бути з початку квітня, але я так розумію, що почали раніше.
Галина Беруть з культури і освіти, бо всіх інших забрали вже раніше. Незабаром жінки будуть самі поля орати і діти з пробірки народжуватимуться :dash:
mariana Під Дебальцево було біля 7тис. Про це говорили самі військові. За декілька днів до перемир'я свекруха їздила в зону АТО, по всіх гарячих точках. Вони самі про це розказували. Вийшли звідти живими лиш менша половина. Казали, що поранених там так і залишали, бо просто не було можливості їх вивести. А офіційні цифри, звичайно, зовсім інші...
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Часткова мобілізація

Повідомлення Параїл Юля » 28 березня 2015, 17:41

Ось що пишуть.
"Міністерство оборони розпочало другий етап четвертої хвилі мобілізації. Про це в ефірі телекомпанії «5 канал» сказав заступник начальника управління інформаційних технологій Міноборони Сергій Галушко.
«У ці дні проводиться випуск з навчальних центрів (першого етапу) цієї хвилі мобілізованих, вони вже частково прибули на місця, частково знаходяться на етапі відправки. Ми одночасно почали другий етап четвертої хвилі. Він набагато менший за загальною кількістю людей буде – до 20 тис.», – Сказав Галушко.
Він додав, що цей етап буде більш спеціалізований і також включатиме добровольців."
Зображення
Параїл Юля Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 232
З нами з: 08 квітня 2013, 18:08
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 1
Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 133 раз.
Подякували: 242 раз.
Діти: Хлопчик Назар

Re: Часткова мобілізація

Повідомлення Marichka » 28 березня 2015, 18:45

Дівчата,але Тернопільська обл і так по мобілізації одна з останніх.Звичайно,хочеться,щоб все закінчилось.Але треба себе готувати,що на рік потрібно буде всім чоловікам послужити,як в Ізраїлі,наприклад
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Часткова мобілізація

Повідомлення Ulkanet » 28 березня 2015, 19:58

Marichka служити - то не воювати :dash: якби його забирали служити - то я б ще сама їм його привезла туда ::Р:
а так.... купи зараз йому і каску і форму по 1500 грн 2 штуки, якісь та рукави, окуляри і купу всього... до найменших дрібничок :dash: а з чого я то куплю???
а не дай Боже, йому щось там станеться і буде калікою на всьо життя :scare: він мені так всьо життя пересрав :ireful:
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Часткова мобілізація

Повідомлення mariana » 28 березня 2015, 19:59

erinaceus я вірю не офіційній статистиці, а волонтерам і військовим еспертам, такої кількості загиблих там не було і бути не могло. Почитайте Юрія Бутусова на фейсбуці. в нього багато статтей про вихід з Дебальцевого і про втрати кожного воєнного підрозділу.
mariana Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 841
З нами з: 12 листопада 2010, 01:31
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 335 раз.
Подякували: 637 раз.
Діти: Хлопчик

Re: Часткова мобілізація

Повідомлення nelly » 28 березня 2015, 23:57

а що в армії того всього не дадуть? Мій теж поїхав на 1 місяць, забезпечили повністю всім вплоть до величезного рюкзака.
Таранька мій теж каже що тих певно легше зловити що на роботі бо ті хто не працює то й годі шукати....
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Поперед.Далі

Повернутись до Поговоримо про чоловіків



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість