Глобальні оголошення!



Чоловік не слухається)))

Re: чоловік не слухається)))

Повідомлення Перлинка » 22 грудня 2010, 22:13

"Ну протупив, то протупив, з ким не буває?". Мабуть, було самому за себе соромно, то тепер він в мене старається бути уважним.

Він ще й ніколи не хоче визнавати ,що протупив,навіть як реагую не так звєрски.

Каже що нічого страшного,шо то дурничка,нашо так хвилюватись.

Як в 2008 долар почав скакати і я не знала ,що робити закривати бізнес,чи працювати в мінус і скільки часу?також була вагітна на 8 міс.То він був спокійний,як удав.Казав мені
-Чого ти така жадна?Що тобі так шкода тих грошей?

Як можна бути таким байдужим,до того що нам давалось такою ціною?І попереду двоє маленьких дітей наа руках,та невідомість,можливо й злидні,бо його також могли звільнити ,так як тоді панікували всі і ніхто не знав як мудріше вчинити.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: чоловік не слухається)))

Повідомлення Apolloniya » 22 грудня 2010, 22:23

Перлинка, може я і тотально неправа, можливо, в вашому випадку це не підходить, але я зрозуміла, що чоловікові треба давати відчути себе чоловіком. Треба, щоб він набрався відповідальності і він переживав за сімейний добробут, а не ти.
Для себе не знайшла іншого способу, як перебрати його поведінку- розслабитись, повністю покластись на нього. Повідомила про це чоловіка, що то все заскладно для мене і не для того я заміж виходила, щоб його нянькою підпрацьовувати і стала чекати. Звичайно, поки він зрозумів, що я більше не буду про все на світі турбуватись, ми набили пару шишок, але тепер все вирівнялось. Він зрозумів, що крім нього, цього ніхто не зробить і взяв на себе відповідальність за наш добробут. Часом бачу, що можу щось вирішити краще за чоловіка, але намірено цього не роблю - нехай набирається досвіду і шукає виходу сам.
Apolloniya Офлайн


Стоматолог
 
Повідомлень: 312
З нами з: 11 квітня 2010, 13:12
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 225 раз.
Подякували: 489 раз.
Діти: baby boy

Re: чоловік не слухається)))

Повідомлення Oksana » 22 грудня 2010, 22:37

Перлинко, як я тебе розумію :) Мій чоловік, також має проблему забудькуватості, при чому тотальної :) І злилась, і плакала і нервувалась, нічого не помагало. А зараз найшла вихід, який влаштовує обох :) Знаєш, як сьогоднішня ситуація виглядала би в нас сьогодні? :) Тарасику, мені потрібно, щоб ти зняв гроші, стільки-то стільки-то. Нащо? Ти зніми, я потім поясню, то терміново. Дзвонить, зняв. Щось ще? Так, забіжи на пошту, і звідти передзвони, я поясню. Дзвонить, я на пошті :) Візьми конверт, запакуй в нього те-то і те-то і поклади стільки-то грошей :zybu:
Крок за кроком :zybu: Ну це коротко, щоб довго не писати :) Мені здається, що в чоловіків забудькуватість то абсолютно звичайна річ :zybu: Колись, мій чоловік їздив на навчання по роботі, і там психологи лекцію також вели, то казали, що то нормально, бо зі всього що говорить жінка, чоловік чує лише те, що гоорилось перших 20 секунд :zybu: Але я деколи і в тому сумніаюсь :zybu:
Але тут ще нюанс, головне то робити акуратно, бо ж чоловіком керуати також неправильно, тобто щоб то не виглядало так. Я так роблю в дійсно важливих ситуаціях, де дій багато і впевнена, що чоловік запутається :)
Зображення
[Зображення
Oksana Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 653
З нами з: 26 листопада 2009, 20:00
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 387 раз.
Подякували: 679 раз.

Re: чоловік не слухається)))

Повідомлення Перлинка » 22 грудня 2010, 22:43

Apolloniya написав:Перлинка, може я і тотально неправа, можливо, в вашому випадку це не підходить, але я зрозуміла, що чоловікові треба давати відчути себе чоловіком. Треба, щоб він набрався відповідальності і він переживав за сімейний добробут, а не ти.
Для себе не знайшла іншого способу, як перебрати його поведінку- розслабитись, повністю покластись на нього. Повідомила про це чоловіка, що то все заскладно для мене і не для того я заміж виходила, щоб його нянькою підпрацьовувати і стала чекати. Звичайно, поки він зрозумів, що я більше не буду про все на світі турбуватись, ми набили пару шишок, але тепер все вирівнялось. Він зрозумів, що крім нього, цього ніхто не зробить і взяв на себе відповідальність за наш добробут. Часом бачу, що можу щось вирішити краще за чоловіка, але намірено цього не роблю - нехай набирається досвіду і шукає виходу сам.

Apolloniya
Ти може всі пости у всіх темах не перечитуєш,тому й не в курсі :) .
Ну я так коротко повторюсь:
Ми як одружились,я відразу те саме сказала ,що ти вище написала.Що він чоловік,я жінка,він добуває,я пильную,піклуюсь,дбаю,лелію.
Принципово рік просиділа вдома ,займалась домашніми справами,вдома був завжди ідеальний порядок,приготовано перше друге,третє і компот.Певний період перші місяці він ще не погано заробляв,бо власник фірми,на якій він був директором запропонував йому 30% від доходу,при умові що він себто власник до справи не пхається і нічого його не обходить.Ну він приносив гроші ,не розкошували,але й не бідували.Потім власник виявився незадоволенним його роботою(видно по тих же причинах,що недовольна зараз я )і умови поміняв,дав йому якусь смішну мізерну зп.

Так от я тоді сильно в ті розклади не вникала,і як стала допитуватись ,скільки то 30% від прибутку,виявилось,що то приблизно 2000 у.е в місяць.Які він просто напросто не забирав,бо йому було не треба.Ви десь таке бачили?
А потім йому звісно ж їх ніхто й не віддав.
По перше,як можна було запустити роботу,де ти стільки заробляєш?
Як можна було навіть не цікавитись скільки ти заробляєш ,і цього не забирати?
І як можна було втратити можливість стільки заробляти?То ж на дорозі не валяється?

Так от ,а після того настала дупа,і ми дуже довго,поки я сиділа вдома і нічого не робила,а давала йому можливість відчути себе чоловіком жили мяко кажучи дуже скромно.і вже постало питання про те щоб розійтись,дітей тоді ще не було.Але я таки його кохала і вирішила взяти все в свої руки.Але виходить,що і так не добре і так зле.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: чоловік не слухається)))

Повідомлення Перлинка » 22 грудня 2010, 22:49

Oksana
Дуже мудро ти радиш,бачу вихід лиш такий.Але це якщо я сиджу вдома і нічого не роблю,то можу так би мовити дистанційно давати цу ,але якщо я сама загружена весь день ,буває таке що навіть ні поїсти ні попісяти ніколи.То не завжди так ,можу 2-3 дні працювати,а решту часу в тиждень нічого не робити.Просто в таких випадках,я не можу отак все йому розжовувати та до рота закладати.

По перше,по друге, розумію,що то все ще моя помилка,бо не можу я ніяк змиритись,що не можна на нього покластись.
Що коли ми це обговорюємо,бачу його ясні очі,розумію що все розуміє,а потім робить все навпаки,тому то кожного разу для мене несподіванка,вже 6 років майже щодня :zybu: :zybu: :zybu:
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: чоловік не слухається)))

Повідомлення Oksana » 22 грудня 2010, 22:56

Ну так...часу при цьому тре таки трохи мати, це веееелииикий мінус :gore: І деколи сама його не маю, при тому що декреті ж вроді, не загружена ж так. Але то діти встали, то годую, то на горшку, то просто не пускають, то ще щось... А тобі то взагалі :gore: Бо при двох дітках і вагітності ти ще бігаєш-працюєш...тут тобою лише захоплюватись як ти взагалі все встигаєш, враховуючи той факт, що ще й домашньої роботи ніхто не відміняв... :ugeek: А на листочку йому писати всі дії посергово, нє? Ну то якось так...але може помогло б...якби листочка не забував ;-)
Зображення
[Зображення
Oksana Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 653
З нами з: 26 листопада 2009, 20:00
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 387 раз.
Подякували: 679 раз.

Re: чоловік не слухається)))

Повідомлення Apolloniya » 22 грудня 2010, 22:57

Тоді ти вміло все взяла в руки! Молодець. Взяла і тримай. Знайди дійсно хорошу рису його характеру (переконана, таких немало) і на ній сконцентруйся. Він провтикує якісь моменти в бізнесі, зато ... .
Історії про завтики наших чоловіків існують, напевно, відколи світ. Знайди якусь золоту точку, на якій концентруватись і з такою забудьковатістю миритись.
Скажи, хай подзвонить сам тій знайомій, вибачиться, скаже, що то він помилився з грошима і виправиться найближчим часом :)
Apolloniya Офлайн


Стоматолог
 
Повідомлень: 312
З нами з: 11 квітня 2010, 13:12
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 225 раз.
Подякували: 489 раз.
Діти: baby boy

Re: чоловік не слухається)))

Повідомлення Перлинка » 22 грудня 2010, 23:05

враховуючи той факт, що ще й домашньої роботи ніхто не відміняв...

Завтра до мене прийде цьоця прибирати,може ще щось їсти зварить як встигне,час від часу викликаю її.
Діти ходять в садочок.Так шо не все так страшно,просто переваажно буває ,що або як працюю,пішла з дому ,то з ранку до вечора на весь день.Або як нічо не роблю ,то нічо -відпочиваю.Іноді буває,що пройдусь з дивана на кухню і мені стає зле, сили втрачаю ,то я тоді просто не можу нічого робити.

А на листочку йому писати всі дії посергово, нє? Ну то якось так...але може помогло б...якби листочка не забував


Я на листочку писала завдання на день ,або на ближчий період .А тепер виявляється ,що ще треба кожне завдання поетапно розтолкувати.Лиш дійсно лишається одне ,щоб не губив і читати не забував :zybu: ,треба телефонувати і нагадувати шо має прочитати.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: чоловік не слухається)))

Повідомлення Перлинка » 22 грудня 2010, 23:09

Скажи, хай подзвонить сам тій знайомій, вибачиться, скаже, що то він помилився з грошима і виправиться найближчим часом


Та я вже все владнала,написала їй з юморком.Буду завтра шукати,що їй подарувати,та передати курєром,може їй навіть приємніше буде лиш би вгадати.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: чоловік не слухається)))

Повідомлення Руженка » 22 грудня 2010, 23:14

Гг))))))))))) Прикольна тема)))))))))) Я навіть не знаю з чого почати..............

Якщо в двох словах, то моя фішка(як я зрозуміла), то заробляти гроші))))))))) :thumbsup: Так життя склалось, в 18 років батьки розійшлися, мама поїхала закордон, але "слабо кажучи неудачно", ми з сестричкою залишились вдвох.Довелося всього вчитись, де знаходеться водоканал. жек і т.п. пішла на роботу, мене гімнярку там ніхто серйозно не сприймав, але через 1.5 роки все потихеньку почало налагоджуватись. І дозволяти собі стала більше і навчання оплачувати(вчилась на заочному), себе і сестричку вдівати, годувати, відвідувати курси, навіть кожного року купувала щось з побутової техніки, або робила ремонт в одній з кімнат........ Але тут вийшла заміж.....Любов, амури - всі дела...............В чоловіка як виявилось було зовсім інше життя.... Батьки були на керівних посадах, він пізня дитина...Короче я зрозуміла, що догоджали як могли.Закінчив 2 інститути, один правда кинув, бо бачте з викладачкою посварився, нічо мама засунула в інший! І то все державна форма навчання. Мама все життя купляла все сама, тільки приносила і розставляла то по своїх місцях, а звідки то береться нікого не цікавило. Зато мамі це подобалось, вона була взахваті, що вона може це робити для своїх мужчин(чоловіка і синочка)....От і маєм...............синочок не змінився, тільки я не його мама і її роль мені ну аж ніяк не подобається.!!!!!!!! І доказувала, і посміхалася і просила, і через всякі жіночі хитрості - та де там!!!!!!!!! Боюсь, що кинусь того ровера, або таки звикну...............Але то капец.....
Руженка Офлайн


 

Поперед.Далі

Повернутись до Поговоримо про чоловіків



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей