Глобальні оголошення!



Курси першої медичної допомоги

Модератор: Сяна

Курси першої медичної допомоги

Повідомлення Радмила » 07 квітня 2016, 21:25

У Тернополі проводиться запис на курси навчання населення по наданню першої медичної допомоги, які організовує обласний комітет Товариства Червоного Хреста.
Зараз такий час, що знання по наданню першої медичної допомоги є просто необхідними, - зазначив інструктор Андрій Гвоздецький. - Саме навчання безкоштовне, проте на джгути, бинти та інше обладнання потрібно заплатити благодійний внесок. Проте, якщо комусь дуже потрібні ці знання, але нема змоги заплатити, тоді видаватимемо свої матеріали. На навчанні тернополяни зможуть відпрацювати прийоми серцево-легеневої реанімації на манекені-тренажері, навчитися надавати домедичну допомогу в екстремальних ситуація, при наявності мінімальної кількості допоміжних засобів, навчитись рятувати людині життя при серйозних переломах, кровотечах, опіках і тощо, а також застосувати отримані навички в змодельованій ДТП під наглядом інструкторів.
12-годинний курс розрахований на три тижні. Заняття проводяться в понеділок-середу та вівторок-четвер о 16:00 та 18:00 - кому коли зручно. Після завершення курсу кожен отримує сертифікат міжнародного зразка. Довідка Записатись та дізнатися деталі щодо курсів із надання першої медичної допомоги можна за номерами телефонів: командир ЗШР Андрій Гвоздецький - 0971633760; перший заступник командира ЗШР Ірина Рондяк - 0935933702; другий заступник командира ЗШР Михайло Бандрівський - 0984666381, 0936266417.

Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Зображення
Зображення
Щастя є
Радмила Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1144
З нами з: 29 листопада 2009, 15:06
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 1321 раз.
Подякували: 1747 раз.
Діти: Старша донечка Менша донечка

Re: Курси першої медичної допомоги

Повідомлення Радмила » 07 квітня 2016, 21:27

Я зараз почала проходити ці курси, хочу сказати, що це життєво необхідно знати всім. Що робити, якщо щось попало в дихальні шляхи, при кровотечах, обпіках, укусах. Все що ви можете зробити до приїзду швидкої.
Є така нагода навчитись. :wink:
Зображення
Зображення
Щастя є
Радмила Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1144
З нами з: 29 листопада 2009, 15:06
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 1321 раз.
Подякували: 1747 раз.
Діти: Старша донечка Менша донечка

Re: Курси першої медичної допомоги

Повідомлення taranjka » 07 квітня 2016, 22:09

Радмила а де навчання? в якому районі?
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Курси першої медичної допомоги

Повідомлення Радмила » 07 квітня 2016, 22:10

В центрі, навпроти політехнічного, за баром Кафедра - Товариство червоного хреста , на першому поверсі.
Зображення
Зображення
Щастя є
Радмила Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1144
З нами з: 29 листопада 2009, 15:06
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 1321 раз.
Подякували: 1747 раз.
Діти: Старша донечка Менша донечка

Re: Курси першої медичної допомоги

Повідомлення Ameli » 07 квітня 2016, 22:23

Щиро вам вдячна за інформацію. я зараз у відпустці і є нагода піти і повчитися. але треба з’ясувати коли саме будуть набирати нову групу. але я б дужеее хотіла піти.
Я мама, а мама ніколи не буває самотньою. - К. Деньов
Ameli Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 738
З нами з: 08 квітня 2013, 23:40
Нагороди: 2
багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 947 раз.
Подякували: 595 раз.

Re: Курси першої медичної допомоги

Повідомлення Natalinda » 08 квітня 2016, 08:46

Я зустрічала вже цю інформацію, теж зацікавилася, але от зустріти б її перед відпусткою, от було б добре
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Курси першої медичної допомоги

Повідомлення Радмила » 09 квітня 2016, 16:32

Вони групи набирають постійно. Подзвонити, залишити координати. І як буде нова група формуватись, вам передзвонять. Моя група вже 14 - та.
Зображення
Зображення
Щастя є
Радмила Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1144
З нами з: 29 листопада 2009, 15:06
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 1321 раз.
Подякували: 1747 раз.
Діти: Старша донечка Менша донечка


Повернутись до Тернопільска довідка



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей