Глобальні оголошення!



Автошкола - яку обрати

Модератор: Сяна

Re: Автошкола - яку обрати

Повідомлення erinaceus » 19 жовтня 2016, 16:33

nelly В деяких школах платиш лише за теоретичне навчання, а потім окремо за кожне практичне заняття на машині. То виходить на те саме. А тут сума за все разом. Тому і здається, що дорожче.
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Автошкола - яку обрати

Повідомлення taranjka » 12 вересня 2017, 14:59

підкажіть яка зараз вартість навчання? хто де ходив?
щось знаєте про школу від автодору, що на новому світі?
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Автошкола - яку обрати

Повідомлення Sam » 12 вересня 2017, 15:05

taranjka, я ходила на Польового, бо зразу біля мене, то державна, нас вчила директор, то так собі, одне заняття проводив інший викладач, то його підхід дуже сподобався, шкода, що він не вчив. З 1 серпня навчання 5100 +водіння 1 раз 170, наступні по 120. Має бути 10-12 виїздів. Зараз навчання 1.5 міс. Машини були такі собі: матіс, део, жигулі. Але то як кому, можеш почитати в інста відгуки Наталі Литвин, то точно в цю школу не захочеш, а мені нормально, інструктор був хороший, ні разу по його справах не їздила .
Sam Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 580
З нами з: 14 липня 2014, 17:08
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 717 раз.
Подякували: 562 раз.
Діти: Синочок і донечка

Re: Автошкола - яку обрати

Повідомлення erinaceus » 12 вересня 2017, 17:34

taranjka Я ходила зимою в Актив-драйв в Атріумі. Остання ціна, що я знаю, весною була 5000грн за все. Інструктори переважно хороші, хоч є і різні. В мене водіння вів наш викладач, то класно було. Загалом, сподобалось. А на Новому світі то ніби Mama3 ходила.
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Автошкола - яку обрати

Повідомлення кcuxa » 12 вересня 2017, 20:07

Sam написав:taranjka, я ходила на Польового, бо зразу біля мене, то державна, нас вчила директор, то так собі, одне заняття проводив інший викладач, то його підхід дуже сподобався, шкода, що він не вчив. З 1 серпня навчання 5100 +водіння 1 раз 170, наступні по 120. Має бути 10-12 виїздів. Зараз навчання 1.5 міс. Машини були такі собі: матіс, део, жигулі. Але то як кому, можеш почитати в інста відгуки Наталі Литвин, то точно в цю школу не захочеш, а мені нормально, інструктор був хороший, ні разу по його справах не їздила .

Я з директрисою стикалася по роботі (баба грім її всі бояться). Там секретарка без її відома навіть листів не бере.
кcuxa Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 472
З нами з: 18 лютого 2016, 01:37
Дякував (ла): 122 раз.
Подякували: 184 раз.
Діти: 2

Re: Автошкола - яку обрати

Повідомлення кcuxa » 12 вересня 2017, 20:08

хороший інструктор в автошколі від технічного коледжу (9 училище).
кcuxa Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 472
З нами з: 18 лютого 2016, 01:37
Дякував (ла): 122 раз.
Подякували: 184 раз.
Діти: 2

Re: Автошкола - яку обрати

Повідомлення taranjka » 08 листопада 2017, 15:15

о, розкажіть ще за коробки передач :) в Львові знайомій, яка вчилася в автошколі на механічній не дали здавати на права на автоматі :crazy: Що в нас з цим? в автошколах які машини? а в даі які? В правах справді пише автомат чи механічна? (бо я щось думаю, що знайому на гроші розвести хочуть)
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Автошкола - яку обрати

Повідомлення vikilandi » 08 листопада 2017, 15:38

taranjka а ти знаєш у чому відмінність автоматичної і механічної коробки передач?
З такими вимогами екзаменування на автоматі, можна усім, хто джойстик від компютера тримав у руках видавати права :scare: і тоді усі "автопілоти" будуть з правами і без обовязків :crazy:

.і в правах пише на якому кольорі їздити :mamba:
vikilandi Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1089
З нами з: 02 лютого 2016, 15:45
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 918 раз.
Подякували: 666 раз.

Re: Автошкола - яку обрати

Повідомлення erinaceus » 08 листопада 2017, 15:49

taranjka У нас майже у всіх автошколах механічні, лише одна чи дві школи, де є автомати. На якій машині вчишся їздити, на тій і здаєш. Якщо раптом твоя машина поламалася чи захворів інструктор, то можна здавати на машині ДАІ. Але там навряд чи є автомат, більшість машин старі.
Ну і ти так зразу не поїдеш на автоматі, якщо вчився на механічній, ну і звичайно навпаки. Зовсім інший алгоритм дій, та і ще й новачку важко переключитися. Треба, щоб показали що до чого, відчути різницю. Так що екзамен вона все одно б не здала :-)
У нас в посвідченні водія не пише, яка коробка передач. У деяких країнах є відмітка, залежно на чому вчився і здавав. Відповідно якщо посвідчення водія на керування автоматом, то за механіку ти не маєш права сідати.
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Автошкола - яку обрати

Повідомлення taranjka » 08 листопада 2017, 16:46

vikilandi так я в курсі в чому різниця, тому й питаю. Щодо твого порівняння, то ти про що? Якщо вчився на автоматі і на ньому здаєш, то поганий водій?

erinaceus вона і на тій і на тій вчилася, а папірчик з автошколи тільки з мех. А в ДАі їй сказали, що має бути папірчик де пише, що вона вчилася на автоматі, бо в них здавати на автоматі. Хоч логічно, якщо вона на механічній нормально катається, то на автоматі може здати. Думаю там просто гроші хотіли
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Поперед.Далі

Повернутись до Що в Тернополі чувати?



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей

cron