Глобальні оголошення!



Райони Тернополя: ваші відгуки

Модератор: Сяна

Райони Тернополя: ваші відгуки

Повідомлення Русік » 18 серпня 2013, 21:54

Вирішили придбати більшу квартиру. Але люди ми не місцеві, і хоч і живемо в Тернополі 15 років, з особливостями проживання в різних районах незнайомі.
Вибір великий, всюди є свої переваги та недоліки. Шукаємо новострої, будинки "з історією" не розглядаємо.
Який район для вас вас є ідеальним місцем для сім"ї з дітками? Бажано, конкретні вулиці. Ще краще - будинки))

І навпаки - чому ви би не рекомендували жити в тому чи іншому районі?

Наразі цікавлять такі місця:
- чи правда, що на Чайківського не дуже розкупляють квартири в новобудовах, бо там раніше був цвинтар?
- багатоповерхівка на Злуки, 8 (де Нова пошта склад 4) - чи не заливає там подвір"я під час рясних дощів (весь час бачу, що район Універсаму залитий під час зливи), і чи не чути там стічними водами (казали люди, що десь там колектори чи щось типу того)
Дорогу осилит идущий!
Русік Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 966
З нами з: 23 лютого 2010, 17:37
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2)
Дякував (ла): 896 раз.
Подякували: 1209 раз.
Діти: Козаки Микола та Сашко + козачка Катерина

Re: Райони Тернополя: ваші відгуки

Повідомлення Liza » 19 серпня 2013, 16:02

на Злуки, навпроти "Універсаму" - каже мій чоловік - часто заливає дощами. він не знає конкретно про подвір"я дому, але ж якщо біля магазину заливає, то напевне і на подвір"я не дуже є як заїхати/зайти. та й давно поговорюють, що в р-ні "Універсаму" був цвинтар. мій чоловік бачив надгробні плити, що валялися в р-ні парку - їх туди могли перемістити з р-ну "Універсаму". мало лі шо...
про Чайковського не знаю.
мама-спецназ
Liza Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1259
З нами з: 18 листопада 2009, 18:30
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 3424 раз.
Подякували: 893 раз.
Діти: Святослав (06.09.2009),
Дарина (20.03.2012),
Ждан (22.11.13).

Re: Райони Тернополя: ваші відгуки

Повідомлення Liza » 19 серпня 2013, 16:05

ну от в нас, на "Канаді", якісь дорогі квартири. ну нормально тут. ми хочемо змінити квартиру, не змінюючи райончику.

ми зараз теж таким цікавимося.

мій чоловік не хоче квартири в новобудовах на вул.Коновальця (біля нас), бо там проходила колись лінія електропередач і це негативно вплинуло на щось там - детальніше не пам"ятаю.
мама-спецназ
Liza Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1259
З нами з: 18 листопада 2009, 18:30
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 3424 раз.
Подякували: 893 раз.
Діти: Святослав (06.09.2009),
Дарина (20.03.2012),
Ждан (22.11.13).

Re: Райони Тернополя: ваші відгуки

Повідомлення nelly » 19 серпня 2013, 21:23

Русік написав:багатоповерхівка на Злуки, 8 (де Нова пошта склад 4) - чи не заливає там подвір"я під час рясних дощів (весь час бачу, що район Універсаму залитий під час зливи), і чи не чути там стічними водами (казали люди, що десь там колектори чи щось типу того)

ми живемо через дорогу то нічим не смердить, подружка живе в цьому домі то все ок, правда якщо вікна на дорогу то вікна постійно брудні і трохи шумно, але це проблема кожного будинку біля дороги. Єдине чим мені тут трохи не добре, що в школу треба йти через велику дорогу, а все інше просто супер: зупинка, садок, в центр близько, парк близько :love:
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Райони Тернополя: ваші відгуки

Повідомлення Liza » 19 серпня 2013, 22:34

ще про вул.Глибока. ми там цікавилися однією квартиркою в новобудові. підозрюю, що там теж є проблема з затопленням дощовою водою. одна знайома пані з вул.Татарської - біля вул.Глибокої - хотіла продати свій будинок, в т.ч. через ті потопи.
мама-спецназ
Liza Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1259
З нами з: 18 листопада 2009, 18:30
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 3424 раз.
Подякували: 893 раз.
Діти: Святослав (06.09.2009),
Дарина (20.03.2012),
Ждан (22.11.13).

Re: Райони Тернополя: ваші відгуки

Повідомлення Кокетка » 19 серпня 2013, 23:27

а я люблю Дружбу ( в районі маг КАРПАТИ), дуже :yes: , я тут виросла, і дендропарк близько, на шашлики ходитичи загоряти), і лікарня і магазини) аптеки) стоматологія) і школи садіки, до центру близько, до парків теж, тай район тихий , правда у нас тут з новобудов то лиш коло Надзбручанської 2 здали та ще не весь заселений вроді)
Люди охоче вірять тому, в чому б хотіли бачити правду.
Кокетка Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 906
З нами з: 20 березня 2013, 16:22
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 869 раз.
Подякували: 787 раз.
Діти: два синочка

Re: Райони Тернополя: ваші відгуки

Повідомлення Liza » 19 серпня 2013, 23:31

Щодо Коновальця - я трохи недозрозумiла свого чоловiка. Уточнюю - вiн не впевнений, чи не закопано пiд землею тi ЛЕП, що там колись проходили на стовбах. Якщо закопанi, ане десь переведенi в обхiд, то тоди там е сильнi магнiтнi поля.
мама-спецназ
Liza Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1259
З нами з: 18 листопада 2009, 18:30
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 3424 раз.
Подякували: 893 раз.
Діти: Святослав (06.09.2009),
Дарина (20.03.2012),
Ждан (22.11.13).

Re: Райони Тернополя: ваші відгуки

Повідомлення westa » 20 серпня 2013, 13:04

На Новому Світі зараз багато новобудов. Район спокійний , близько озеро. З мінусів - одна школа №2 і одна маршрутка №6 , але якщо є власне авто , або квартира ближче до центру , то це не проблема.Є 2 садочки , школа народних ремесел , дві церкви ( УПЦ КП і УГКЦ ).
Зображення



Все завжди закінчується добре! Якщо все закінчилося погано, значить це ще не кінець !
westa Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 370
З нами з: 08 квітня 2012, 16:15
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 520 раз.
Подякували: 418 раз.
Діти: синочок Богданчик

Re: Райони Тернополя: ваші відгуки

Повідомлення sky » 20 серпня 2013, 14:42

Я живу на злуки 8 будинок супер.багато діток гуляє нормальна дитяча площадка,багато мамусь з якими приємно поспілкуватись. І нічого не заливає. Іще плюс близько парк, магпзини, аптеки.
Зображення
sky Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 280
З нами з: 07 березня 2012, 11:04
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 47 раз.
Подякували: 141 раз.
Діти: дівчинка 26.06.2012

Re: Райони Тернополя: ваші відгуки

Повідомлення Русік » 20 серпня 2013, 15:06

sky, а не заважає заправка поряд з майданчиком?
Дорогу осилит идущий!
Русік Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 966
З нами з: 23 лютого 2010, 17:37
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2)
Дякував (ла): 896 раз.
Подякували: 1209 раз.
Діти: Козаки Микола та Сашко + козачка Катерина

Далі

Повернутись до Що в Тернополі чувати?



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron