Глобальні оголошення!



Прокат машинок на площі

Модератор: Сяна

Re: Прокат машинок на площі

Повідомлення irinka » 10 червня 2015, 22:58

І я би підписалась, але підійти не зможу, бо буду на роботі. Достали вже з тими машинками-рибалками так що нема слів... :ireful: :crazy:
Зображення

Навіть якщо ти янгол, то знайдуться люди, яким не подобається шелест твоїх крил
irinka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3455
З нами з: 15 листопада 2011, 11:08
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 3448 раз.
Подякували: 1929 раз.
Діти: Хлопчик)

Re: Прокат машинок на площі

Повідомлення sky » 11 червня 2015, 09:09

Я сьогодні на 6 їду в Роксолану, то можем зустрітися і підпишу
Зображення
sky Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 280
З нами з: 07 березня 2012, 11:04
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 47 раз.
Подякували: 141 раз.
Діти: дівчинка 26.06.2012

Re: Прокат машинок на площі

Повідомлення taranjka » 11 червня 2015, 09:25

Давайте так, я сьогодні з 3 до 6 в районі центру, кому підходить - дзвоніть (0969185308 - Ліля)
на вихідні можу зустрітися в будь який інший час, можу ті в інший район підїхати :yes:
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Прокат машинок на площі

Повідомлення taranjka » 12 червня 2015, 08:18

десь з 11 до 12 сьогодні в сквері на Миру буду :)
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Прокат машинок на площі

Повідомлення nadusha » 13 червня 2015, 08:41

Ліля, в Центрі буду в понеділок коло 13ої. Зможем десь зустрітись?
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Re: Прокат машинок на площі

Повідомлення taranjka » 13 червня 2015, 09:39

можна, подзвониш
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Прокат машинок на площі

Повідомлення ІРЦЯ » 14 червня 2015, 12:09

До якого числа ви збираєте ті підписи ,бо я теж руками і ногами шоб всі ті атракціони позабирали(ососбливо на бульварі Д.Галицького і в центрі)
я підпишусь точно,можливо навіть своіх мамочок з двору підключу :wink:
Золотое правило жизни: не переживай из-за того, чего ты не в силах изменить, прими ситуацию такой, какая она есть. Ведь мы не пытаемся изменить погоду, а просто одеваемся по погоде.
ІРЦЯ Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 317
З нами з: 10 червня 2013, 16:24
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 430 раз.
Подякували: 342 раз.
Діти: Два синочки 5р. і 1р.

Re: Прокат машинок на площі

Повідомлення taranjka » 14 червня 2015, 12:31

в понеділок планую листа відправити. сьогодні після обіду планую гуляти в центрі, завтра десь в обідній час. можете зустрітися - дзвоніть.
якщо ні, то думаю це лише перший крок. будуть і інші.
перше, що ви можете зробити - не водити туди дітей, і не платити грошей. це і безпека ваших дітей, бо ці атракціони встановлені з порушеннями, вам квитків на них не дають, працівники там часто не офіційно - щось трапиться - ви навіть не знаєте на кого скаржитися.
заява, підписи до якої я збираю - в прокуратуру. щоб перевірили і усунули порушення.
я ще планую написати заяву в кілька управлінь. було б добре, якби такі заяви написало багато людей - бо поки ми тут на форумі, чи між собою жаліємося, нічого не зміниться. згідно положення, яке регулює оті всі літні майданчики - скарги громадян мають розглядатися і можуть бути причиною, для перегляду дозволів.

доречі, конкурс на майданчики був 29 травня, але ж ми всі памятаємо, що вони зявилися ще в квітні

поставити підпис, чи написати листа - не дуже складно, але якщо цього не робити - то мої зусилля будуть розглядатися як невдоволення кількох людей, коли навколо всім іншим добре :pardon:
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Прокат машинок на площі

Повідомлення nadusha » 14 червня 2015, 17:39

Текст листа- зразка можеш кинути на електронку? Звернення має бути друковане, писане від руки? Адресу кидаю в пп.
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Re: Прокат машинок на площі

Повідомлення nadusha » 06 жовтня 2015, 17:22

“Під час прогулянки на бульварі Данила Галицького збили дитячим веломобілем мою доньку, якій 2 роки 6 місяців. Це сталося 19 вересня об 11:30. Внаслідок наїзду дитину було травмовано в ногу”, – йдеться у листі, який надіслав на редакційну пошту Юрій Горбовий.

«Після наїзду дитина впала назад, вдарившись головою об бруківку бульвару. Коли я звернувся до представника прокату вище згаданих веломобілів – на підставі чого і як саме вони надають свої послуги (яким чином забезпечена безпека руху як тих, хто катається, так і тих – хто просто проходить повз), мені було повідомлено, що вони не несуть відповідальності за причинені дитині травми, оскільки мають табличку, причіплену до атракціону “Дитячий лабіринт”, в якій йдеться: батьки повинні слідкувати за своїми дітьми. Надавати будь-які документи особа, що здійснювала прокат веломобілів відмовилась. Проте дала контактний номер приватного підприємця, якому належали дані атракціони. Я зателефонував до нього, розповів про ситуацію і повідомив, що буду звертатись до правоохоронних органів. Ми домовились, що він приїде і повеземо дитину до травмпункту, щоб її оглянули лікарі», – зазначає Юрій Горбовий.

Після обстеження дитину було госпіталізовано з діагнозом закрита черепно-мозкова травма. Дитина була у медичному закладі на лікування від 19-го по 23 вересня: «Через необхідність госпіталізації дитини я був змушений брати відпустку для того, щоб бути поруч з дитиною. Оскільки дружині з двома дітьми (одна з яких на грудному годуванні) лягати в лікарню було нереально. Після виписки дитини з лікарні нас було направлено до дитячого лікаря та на огляд до невропатолога, які в свою чергу призначили додаткове лікування, та на тиждень залишили дитину вдома, відповідно дитина не ходить в дитсадок», – пише Юрій Горбовий.

За словами Юрія Горбового, представники правоохоронних органів прийняли його заяву. На редакційну пошту він також надіслав копії чеків щодо закупівлі медикаментів, документації з лікарні. Як зазначає Юрій Горбовий, фінансові збитки (вартість ліків, а також збитки через пропущені дні на роботі) становили понад тисячу гривень. Сім’я сподівається, що доб’ються компенсації цієї суми.

Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Поперед.Далі

Повернутись до Що в Тернополі чувати?



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей