Глобальні оголошення!



Прокат машинок на площі

Модератор: Сяна

Re: Прокат машинок на площі

Повідомлення taranjka » 06 жовтня 2015, 18:08

Мені й досі приходять відписки по моєму зверненні - футболять від інстанції до інстанції :pardon: на цьому все й завершиться - ті атракціони до середини жовтня заберуть ( а мнс десь в тому часі піде перевіряти). Скарг крім моєї нема (письмових), в міськраді все владнали, в міліції теж. Прокуратура перенаправляє на міського голову, а там всі друзі
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Прокат машинок на площі

Повідомлення nadusha » 09 грудня 2015, 12:42

Є відповідна петиція на сайті міськради.
Пропоную прибрати з людних місць сервіси прокату дитячих транспортних засобів, так як вони становлять небезпеку для здоров`я та життя мешканців міста. В соц. мережах та на сторінках новин можна знайти десятки підтверджень коли дитячі машинки наїжджають на людей.

Підписуйте. Залишилось 49 днів для збору підписів, вже є майже половина необхідних підписів.
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Re: Прокат машинок на площі

Повідомлення nadusha » 28 березня 2016, 23:26

Була недавно в Центрі, і в парку, і на бульварі Д.Галицького. Так гарно і спокійно, коли нема машинок, атракціонів, але сезон скоро розпочнеться... Скучаєте за тим гамором? Пропоную скласти петицію на сайт міськради, та, що в попередньому дописі - не набрала достатньо підписів. Пропонуйте варіанти, як саме написати.
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Re: Прокат машинок на площі

Повідомлення nadusha » 31 травня 2016, 15:50

Отут вже є петиція. Треба зібрати 250 підписів.
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Re: Прокат машинок на площі

Повідомлення taranjka » 31 травня 2016, 16:01

Це вже друга, попередня не зібрала 250 голосів.
Мені минулого року відписати з тих інстанцій, що там порушень нема, діяльність і безпеку контролюючи ті хто надав ці послуги, і вони всі чемні. Ніхто на них не жалівся. З чуток - то атракціони якогось свободівця з районів.
Після минулорічгого збору підписів мені десяток людей написали що я дурна (це я помякшено) і хочу забрати в дітей дитинство
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Прокат машинок на площі

Повідомлення Тиха » 05 червня 2016, 22:47

Ох, яка я зла ще від учора! Випросила дитина покататись на тому паровозикц Томасу, що іздить біля озера. Мало того, що то просто здирництво, бо беруть плату і з дитини, якою б малою вона не була, і з мами (тобто фактично забавка коштує 30 грн за сім хвилин),то ще й здирництво з аооматом тютюну :scare: Я очам своім не повірила, що водій паровоза курить :dash: І докричатись-достукатись до нього не можливо. Тобто всі пасажири змушені були дихати тютюновим секондом. Зробила зауваження чоловікові, який збирав гроші, та слабо вірю, що щось зміниться після цього :dash:
Тиха Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 536
З нами з: 27 липня 2013, 19:08
Нагороди: 2
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 397 раз.
Подякували: 277 раз.
Діти: Хлопченя

Re: Прокат машинок на площі

Повідомлення nadusha » 12 червня 2016, 20:57

Атракціони з Театрального майдану у Тернополі не будуть прибирати
Попри те, що петиція з вимогою прибрати з території Театрального майдану дитячі атракціони набрала необхідну кількість підписів, мерія нічого змінювати не буде.
Як зауважив заступник міського голови Владислав Стемковський на це є декілька причин.
«Петицію щодо встановлення дитячих атракціонів біля Театрального майдану розглянуто. Повідомляємо, що місця для розміщення сезонних об’єктів сфери послуг відпочинку та розваг на території міста, зокрема біля Театрального майдану, визначено рішенням міської ради.
В процесі підготовки проект даного рішення, як регуляторний акт, було оприлюднено на сайті міської ради для ознайомлення мешканців та можливості надання пропозицій в місячний термін, після чого проведено громадські слухання щодо обговорення.
Будь-яких зауважень щодо доцільності розміщення на вказаній території ігрових атракціонів не надходило.
Тому, їх встановлення на вул. Грушевського відповідає план–схемі, погодженої відповідними структурними підрозділами міської ради.
Управлінням житлово-комунального господарства, благоустрою та екології при укладанні договору на розміщення вказаного об’єкту з суб’єктом господарювання враховано зауваження мешканців ж/б №1 на вул.Грушевського щодо влаштування мінімального звукового музичного супроводу, щоб не створювати незручності для мешканців.
Одночасно інформуємо, що на адресу міської ради також надійшла петиція протилежного змісту щодо підтримання наявності атракціонів в центральній частині міста», – зазначив Владислав Стемковський у своїй відповіді на електронну петицію.
Додамо, тернополяни вважають, що атракціони перетворили центральний майдан на дешевий цирк-шапіто. Саме тому вони просили демонтувати їх з центральної частини міста,

Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Re: Прокат машинок на площі

Повідомлення Mama3 » 23 серпня 2016, 00:12

Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

Забрати приватні платні атракціони з центральної площі Тернополя, зі скверів, бульварів та громадських місць запропонував депутат міської ради Назар Зелінка. Відповідне звернення він зробив під час сесії 19 серпня. Свій депутатський запит він підготував на основі звернень виборців, які скаржилися на розміщення атракціонів поблизу дитячих майданчиків, на їх невідповідний санітарний та технічний стан.
Mama3 Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 615
З нами з: 08 листопада 2013, 01:09
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1389 раз.
Подякували: 522 раз.
Діти: Два хлопчики Володя та Олежик і дівчинка Марічка

Re: Прокат машинок на площі

Повідомлення nelly » 23 серпня 2016, 08:44

та так,осінь на носі іх і так трeба будк прибрати...
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Прокат машинок на площі

Повідомлення nadusha » 22 жовтня 2016, 11:52

На скверах, майданах та бульварах Тернополя більше не буде вуличних атракціонів. Тепер атракціони лише в парках. Про це написав депутат Назар Зелінка у себе на сторінці у "Фейсбуці". "Щойно сесія міської ради підтримала мою пропозицію до змін правил благоустрою міста, яка була підтримана громадськими слуханнями, в наступній редакції: Розміщення сезонних об'єктів сфери послуг, відпочинку та розваг на території міста Тернополя можливе тільки у спеціальних місцях на території парків міста на підставі річного або сезонного (01.04 - 31.10, 01.11 - 31.03) договору з комунальним підприємством «Об'єднання парків культури і відпочинку м.Тернополя". У святкові дні, у випадку разового розміщення сезонних об'єктів в сфері послуг, відпочинку та розваг, місця розміщення Об'єктів можуть визначатись розпорядженням міського голови."

Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Поперед.Далі

Повернутись до Що в Тернополі чувати?



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

cron