Глобальні оголошення!



Прокат машинок на площі

Модератор: Сяна

Прокат машинок на площі

Повідомлення okcana » 28 серпня 2012, 20:30

Я живу в центрі нашого міста, і кожного дня ходжу з дитиною гуляти або в парк або на площу. Я завжди з насторогою ходжу по площі - бо по всій площі їздять ті велосипеди на прокат. Але сьогодні сталося те, чого я завжди боялася: ми із сусідкою і зі дітьми стояли на площі, діти танцювали, а ми за два кроки від них стояли. І тут ззаді наїжає велосипед на мою доцю, збиває її з ніг, дитина в плач (я ще в шоці, руки трусяться). Той хлопчик бідний також настрашився. Я підійшла до тих хлопців що дають на прокат, говорю їм, щоб загородили якось ту територію де їздять машинки, або якось слідкували за ними. Хіба може бути так щоб і люди (особливо маленькі діти) ходили і велосипеди їздили? А він мені відповідає, що в нього аж 10 машинок, як він має за ними встежити. Добре що з дитиною все добре, дякувати Богові, тільки дуже настрашилася, а могло б бути що завгодно. Дівчата, я не проти тих машинок, але якось би загородили, чи незнаю що, але так ж не повинно бути.
Вибачте за некоректно сформульовані речення, але в мене руки і ноги трусяться, голова розривається... неможу передати
okcana Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 701
З нами з: 18 вересня 2011, 14:21
Нагороди: 1
Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 935 раз.
Подякували: 607 раз.
Діти: дівчинка Настуся, 5 рочків

Re: Прокат машинок на площі

Повідомлення katia » 28 серпня 2012, 21:19

В парку Шевченка і гідропарку такаж ситуація.
katia Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 284
З нами з: 08 жовтня 2011, 17:19
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 153 раз.
Подякували: 138 раз.
Діти: Донечка Маргарита

Re: Прокат машинок на площі

Повідомлення Natalinda » 28 серпня 2012, 22:18

okcana, ой для мене то така болюча тема((((((((
Де ті машинки знають думаю всі. А де кіоски з соняшниковим насінням?
Практично два різні кінці площі.
Так от мій Юрчик і ще двоє діток форумських під самісінькими кіосками годували голубів. Ми, три мами, були поряд.

Враз в зграю голубів вїжджає на машинці хлопчик років 5, зіштовхується з моїм, який підходив до мене за насінням.......збиває його з ніг......дитина (моя) падає і той хлопчик переїжджає через нього двома колесами :scare: (від плеча і до ноги, тобто практично дитину по всій довжині переїхало).
Для мене самим тяжчим було те що я в момент переїжджання вже стояла перед дитиною на колінах :scare:

Дитину заспокоювали довго(((((((((( Дико переживала чи не зломав руку, бо як падав то якось так та ручка йому викрутилася....Ну відходила довго((((((( Добре (хоча це нічого не дало) що інші мами звернули увагу на те яка це саме машинка, бо я вже не бачила ні кольору, ні тим більше номеру.

Ну і що, пішли ми до тих хлопців, а то діти, на вигляд років по 16.
Ну я правда не до них мала намір скандалити, а до батьків того хлопчика. Спитала де батьки? Чому вони (хлопці), якщо самі не слідкують за машинками, не зобовязують це робити батькві. Один з них погнав шукати батьків. Чи то був тато чи дідусь незнаю, бо мужчина трохи старший.
Я запитала чому він не дивиться за дитиною, на що отримала відповідь "Я його вже наказав". При цьому дитина спокійно каталася в іншому кінці площі. Ніхто мене не запитав чи все добре з дитиною моєю, при тому що малий час від часу жалівся що болять ножки і починав плакати (як падав, то сильно позбивав коліна) В мене був сильний шок і від того що сталося і від реакції батька/дідуся(((( Я спромоглася лише сказати що наказувати він має себе, за те що не слідкує за малою дитииною, він на мене навіть не дивився.

А про загорожу....теж думаю що вона мала б бути, але перш за все не впевнена що оте їх розташування на площі є повністю законним, але полюбому платять комусь за це непогані гроші.

Було бажання йти в міськраду і зясовувати як то має бути і хто винен і щоб щось зробили, але чесно зараз такий стан що можу сісти і розплакатися і конструктивної розмови не буде. :cray:
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Прокат машинок на площі

Повідомлення TanenRom » 28 серпня 2012, 22:35

ой, як згадаю той випадок з Юрчиком то руки трусяться :cray:
треба неодмінно щось робити з тими машинками, щоб з іншою дитиною не сталась біда.
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Re: Прокат машинок на площі

Повідомлення Перлинка » 28 серпня 2012, 22:40

Наталінда,я б на твоєму мсці того так не лишила,підпишусь за закриття ,перенесеннячи загородження ,якщо будеш якось діяти .
Вони колись не пускали самих дітей на машинці,ходили постійнл поряд,видно вже були інциденти,а тепер ,очевидно,знову розперезались.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Прокат машинок на площі

Повідомлення Natalinda » 28 серпня 2012, 22:45

Та мені з голови це ніяк не виходить((((
Картаю себе що сижу отак вдома,, навіть тут не було сили написати(((( Якби не оксана то певно би і не розповіла((((
Думала перше нашу хепімаму попитати чи вона знає як то і з якого боку підходити до того
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Прокат машинок на площі

Повідомлення Перлинка » 28 серпня 2012, 22:49

Можна в міську раду ,Меру написати скаргу онлайн ,через їхній сайт
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Прокат машинок на площі

Повідомлення okcana » 28 серпня 2012, 22:50

Я також приєднаюся до Вас, давайте якось діяти! Якщо будемо мовчати, то ще не одна дитина пострадає, а наслідки можуть бути різними... до біди багато не треба...
okcana Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 701
З нами з: 18 вересня 2011, 14:21
Нагороди: 1
Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 935 раз.
Подякували: 607 раз.
Діти: дівчинка Настуся, 5 рочків

Re: Прокат машинок на площі

Повідомлення Natalinda » 28 серпня 2012, 22:57

Перлинка написав:Можна в міську раду ,Меру написати скаргу онлайн ,через їхній сайт

О, чесно кажучи навіть близько мені це в голову не приходило((((
Дякую!
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Прокат машинок на площі

Повідомлення taranjka » 28 серпня 2012, 22:57

за машинками ходять, тими маленькими для найменших. ці великі рахуються як велосипеди - дивитися за дітьми мають батьки.
мені раз біля озера візок з ше зовсім маленькою Амі чуть не перекинули. в останній момент зловила візок :crazy: насварила на дітей, то вони потікали. прийшла мамаша - і давай на мене наїжджати, бо я її синочка і дочку сварю, які наввипередки їхали (років 8), чо я по алейках гуляю якщо тут на машинках катаються.... то мене ше біш взлило. трохи посварила на тих, хто на тому прокаті. потім запитала про дозволи - але мала плакала то прийшлось того діла лишитись. попросила сестру, щоб потім пішла. вона дес через годину туди прийшла, то нікого вже не було. пішла до тих, що в центрі. спробувала про дозволи поговорити, а вони зібралися і закрились :cray:
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Далі

Повернутись до Що в Тернополі чувати?



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей