Глобальні оголошення!



Найбільша шопка України - в Тернополі

Модератор: Сяна

Re: Найбільша шопка України - в Тернополі

Повідомлення ksana » 29 січня 2012, 17:37

шопка стоятиме до Стрітення. але раджу не тягнути до останнього дня, якщо хочете подивитися. можуть почати її розбирати після 12 лютого
ksana Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1566
З нами з: 25 жовтня 2010, 01:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 883 раз.
Подякували: 1043 раз.
Діти: ще немає

Re: Найбільша шопка України - в Тернополі

Повідомлення КлубНіка » 03 лютого 2012, 10:40

ksana ніхто до 15 її не чіпатиме. Ставлять її довго, а розбирають всю, за пару годин :) Ламть не строить :)
КлубНіка Офлайн


 

Re: Найбільша шопка України - в Тернополі

Повідомлення Natalinda » 04 лютого 2012, 02:17

КлубНіка а може знаєш коли там все працюватиме? Ну шоб світилося, водичка дзюрчала?
Ми їздили вже з синочком, але хочеться ще раз коли все працює.
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Найбільша шопка України - в Тернополі

Повідомлення happymami » 04 лютого 2012, 02:21

Після Служб всьо світиться і грають колядки. Я колись забігала перед 17.00 в будній день, то вже теж світилося і грало
Правда, водичка не буде дзюрчати - замерзла. І кроликів мабуть уже забрали. Там же в церкві нема свого опалення
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Найбільша шопка України - в Тернополі

Повідомлення КлубНіка » 04 лютого 2012, 12:50

Світиться і працює там все,як вже написала Люба, перед і після служб.
Що там робиться зараз (маю на увазі чи є ще кролики і водичка чи дзюрчить) незнаю, бо мій чоловік вже півтора тижні на лікарняному. Але думаю,що водичка там вже давно замерзла, бо в церкві там через відсутність нормального опалення (там тільки уфо є) практично така ж температура як і на вулиці :(
КлубНіка Офлайн


 

Re: Найбільша шопка України - в Тернополі

Повідомлення Natalinda » 04 лютого 2012, 14:15

ну ми були біля 18, то я читала шо служба на 18, то несвітилося
Кролики були
Спробуємо в неділю може
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Найбільша шопка України - в Тернополі

Повідомлення КлубНіка » 04 лютого 2012, 15:03

Natalinda можливо просто забули включити, таке може бути. Але в неділю після служби на12 точно буде включено :)
КлубНіка Офлайн


 

Re: Найбільша шопка України - в Тернополі

Повідомлення КлубНіка » 14 лютого 2012, 20:56

16 лютого в четвер вже будуть розбирати шопку. Завтра останній день, коли можна на неї подивитись :)
КлубНіка Офлайн


 

Re: Найбільша шопка України - в Тернополі

Повідомлення happymami » 12 січня 2016, 15:04

Цьогорічну різдвяну шопку у церкві св. Апостола Петра розширили на 10 метрів та додали до неї військову тематику. Є у ній ще й нові ляльки та послання від Небесної сотні. А облаштовували шопку близько десяти днів. У церкві шопка стоятиме до 15 лютого.

- Цього року у шопці є дві новинки – вона більша, аніж попередня, - розповідає отець Юстиніан. - Минулорічна мала 20 метрів висоти і 37-40 ширини, а ця – 20 метрів висоти і 50 метрів ширини. Якщо на підготовку попередніх шопок йшло близько чотирьох – п’яти днів, то для цієї нам знадобилось близько десяти.

| +
Робота над шопкою тривала від 24 грудня до 2 січня. Одним із головних елементів шопки є фігури та ляльки, і цього року більшість з них оновили. А допомагали у цьому чотири художниці з церковної спільноти.
- При церкві я вже довго і знаю, що є потреба в допомозі підготовки шопки, - розповідає одна із помічниць Ірина Юркевич. - Тому вирішила допомогти тим, що вмію – малюванням. Ми розмальовували фігури царів, солдатів, монахів та святих.
Дівчата малювали фігури майже чотири дні і вкладали у цю роботу душу, щоб усе вдалось.
- Ця робота приносила дуже велику радість і, незважаючи на те, що ми цілий день були на ногах, не втомлювались, - каже дівчина. – І, чесно кажучи, це навіть не зовсім робота, це - заняття для душі. А ще це можливість бути причетним до відтворення такої великої історичної та релігійної події – народження Ісуса Христа.
Оскільки деяким лялькам по 16 років, то дівчатам довелось добре постаратись, щоб «зробити їм красу».

- У деяких ляльок було таке сиве волосся від пилу, що ми мусили його мити, - пригадує Ірина. – Ще для шопки привезли трьох нових царів, які кланяються, а попередніх царів ми перемалювали у пастушків. Ще я лялькам ліпила щоки, щоб гарно виглядали.
Помітним та новим елементом у цьогорічній шопці є елементи військової тематики. Праворуч від центру шопки з самого краю встановили фігури бійців АТО та зброю. Ще там стоїть скринька для збору коштів на допомогу бійцям.
- В нашій країні відбуваються воєнні дії, і ми хотіли підкреслити своє переживання за тих всіх бійців, які зараз там, які не можуть бути зі своїми сім’ями, - продовжує отець Юстиніан. - В тому воєнному куточку є макети, амуніція, і плакат з молитвою – таке звернення від Небесної сотні до усіх українців.
Отці запевняють, що зброя, яка є частиною шопки, не означає, що церква підтримує чи пропагандує насилля.
- Коли наш дяк їздив по різних організаціях і брав зброю в руки, то потім в інтернеті виставляли його фото зі зброєю, і було багато негативних відгуків, що як це так зброю до церкви, - каже отець Юстиніан. - Зброя в церкві – це не означає, що церква пропагандує насильство. Зброя підкреслює те, що наші військові хочуть захищати нашу країну. І зброя показує всю ту справжню небезпеку тої зони, де воюють бійці.
Отець Юстиніан звертає увагу на те, що фігури бійців та зброя в шопці розміщені найдалі від Ісуса Христа.
Найбільша в Україні шопка у церкві св.. Апостола Петра буде до 15 лютого. У церкві чекають на усіх тернополян та гостей міста.


Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Найбільша шопка України - в Тернополі

Повідомлення Sms » 12 січня 2016, 22:55

До чого в шопці військова тематика? :confused: Як на мене це зовсім недоречно! Церква і політика мають бути відокремлені одна від другої! А прославляти Христа і тут же поруч з його люлькою вкладати знаряддя вбивства... Сорі , але це зайве на всі 100%! Створити куточок "Небесної сотні" в музеї, на Майдані, у школах це одне, а у Церкві плутати "праведне з грішним", це перебор страшний! :pardon:
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Поперед.Далі

Повернутись до Що в Тернополі чувати?



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей