Глобальні оголошення!



Який зараз цирк на гастролях?

Модератор: Сяна

Re: Який зараз цирк на гастролях?

Повідомлення nadusha » 09 листопада 2014, 08:45

Ми теж вчора були. Сиділи в другому ряді. Жарко не було. Сподобалося все!!! Особливо українська мова! Костюми, номери, артисти, освітлення, клоун - все дуже добре! Малим 8 років і 4 роки, то сиділи добре, вже десь за 15 хвилин до кінця менший крутився, але висидів. Рекомендую! В нас залишився квиточок 1+1 надірваний і склеєний скотчом (питалася в касі казали, що можна використати без проблем!), можу віддати. Квитки треба купляти швидше, ніж перед виступом, бо дуже мало залишилось! Телефони в цирк 097 767 93 59, 093 954 98 24.
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Re: Який зараз цирк на гастролях?

Повідомлення inna6787 » 09 листопада 2014, 19:58

нам цирк теж сподобався, особливо акробатка. Але на рахунок місця, то жах. ми сиділи на 4 ряді. На мене, малого 5 років і малого 2,5 років - місця 15 см )))) Добре що якась дівчина взяла одного на руки, а я другого тримала на руках і ще 2 куртки. Якщо чесно, я вже так чекала кінця, бо замучилася з дітиськами чисто, але то через то, що я меншого тримала і він ще крутився-заглядав бо не все бачив. А так мені і дітям все сподобалось! Клоун був веселий не напряжний.
inna6787 Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 331
З нами з: 01 лютого 2013, 18:06
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 409 раз.
Подякували: 180 раз.
Діти: Два хлопчики: Назарчик (21.12.2009)
Ерік (15.06.2012)

Re: Який зараз цирк на гастролях?

Повідомлення Sms » 09 листопада 2014, 21:04

Ми нещодавно повернулись з цирку.Зі свіжими враженнями. Отож, в цирку ми були вперше. Помилок, яких допустилась я:
1. Взяла не 1 ряд!
2. Мала сьогодні не спала :(
Загалом 3 години з антрактом для нас виявились дуже довгими. Все таки малу треба було вкласти спати хоч на 40 хв. В 2 частині мала вже крутилась, вертілась. Але це мої помилки. Тепер, щодо цирку і публіки.
Я була в шоці від невихованості нашого глядача!!! По-перше, аплодисменти, яких не було чути під час виступу. Так крім того панянка, що сиділа поруч , зробила мені зауваження, що я невчасно з дитиною аплодуємо. Що треба аплодувати тільки після виступу :crazy: По-друге, жування і цямкання під час виступу артистів. :crazy: Таке враження, що прийшли не в цирк, а повечеряти поп-корном. По-третє, у кінці, артисти навіть не вийшли на сцену, бо як тільки конферансьє об'явив закінчення, зал встав і вийшов :dash:
Щодо самого цирку, сподобалось все. Особливо акробатка, ведмеді, жонглер. Клоун :wink: дуже позитивний і його не було забагато! Одним словом цирк дуже навіть непоганий, у порівнянні з іншими.
Однак, є певні незручності. Як на мене висота задніх рядів не дозволяє всім гарно побачити арену. Можна було б їх зробити вищими. По-друге, гардероб... В цирку таки жарко. Люди,як кілька сидять. Я тримала малу, куртки. Було дуже некомфортно :nea:
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Re: Який зараз цирк на гастролях?

Повідомлення Sms » 09 листопада 2014, 21:08

Сяна, які в Вас враження?
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Re: Який зараз цирк на гастролях?

Повідомлення Сяна » 09 листопада 2014, 21:22

Sms написав:Сяна, які в Вас враження?

в дечому ідентичні до твоїх))
але квитки я брала на 1-ий ряд, бо вже мала гірнкий досвід сидіння на останньому ряді(
і хоч вдома доця спала, але 3 години + добирання виявилися задовгими для неї - вдома зробила скандал на рівному місці, але в цирку поводилася дуже добре.нам трьом (ходили з чоловіком) сподобався цирк, доця була вперше - то рота не могла закрити від усього побаченого :hi: весело, не напряжно, цікаво, номери чергують один одного так, що не втомлюєшся дивитися і не зникає цікавість. Катя сказала, що буде акробаткою і вдома вже випробовує тюль :crazy:
з того, що не сподобалось - нема де подіти одяг, теж тримала у руках три куртки, ну і людей було більше, ніж місць - шкода тих, хто мусів стояти (у мене були знайомі, які купляли стоячі місця з малою дитиною, я так зрозуміла, що наперед не купляли, а перед самим витупом, то не хотіли додому вертатися і купляли стоячі)
загалом класно, не шкодує ніхто з моїх, а доця питала, коли знову підемо)))
Щасливий той, хто щасливий у себе вдома.
Толстой Л. М.
Сяна Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1479
З нами з: 12 березня 2012, 21:04
Звідки: Тернопіль)
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1072 раз.
Подякували: 1277 раз.
Діти: донечка

Re: Який зараз цирк на гастролях?

Повідомлення Natalinda » 09 листопада 2014, 21:30

Ну я цирк з гардеробом бачила лише в Києві, то напевне недолік усіх гастрольюючих цирків
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Який зараз цирк на гастролях?

Повідомлення Vikibee » 09 листопада 2014, 23:16

Ми теж були в суботу в цирку: повернулися задоволеними усі, дуже тішуся, що дівчата поділилися тим, що там тепло. Одягнулися легко, з цим проблем не було. Сиділи на другому ряді, гарно було все видно. Щоправда, були певні нюанси, коли дітки підбігали наперед, обступали бортики, щоб підібратися до клоунів. Біля мене сидів тато з хлопчиками, то постійно їх підпихав до переду, щоб там стояли, тоді зовсім не було видно. А так, все гарно було: і акробати, і звірі, і клони, врешті - решт. Їм великий плюс, бо Марічка моя боїться їх, питала, чи я її захищу :В): як вони будуть її чіпати, а клоуни виявилися добрими, нікого не тягнули нікуди, думаю, ми після цієї вистави не боятимемося їх більше. Загалом, я дуже тішуся, моя доня так аплодувала, пританцьовувала, не хотіла додому йти. Ага, ще казала, що вона вдома теж так покаже :crazy: як тьотя на канаті. Всю виставу питала мене, чи тьотя не впаде)))))
Моя молитва лине в Небеса! Стою я перед Богом на колінах: "Дай, Отче, миру, спокою в серця... Тебе благає щиро Україна..."
Vikibee Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 561
З нами з: 04 липня 2012, 10:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 862 раз.
Подякували: 335 раз.
Діти: Дівчинка Марічка.
Синочок Гліб

Re: Який зараз цирк на гастролях?

Повідомлення Marichka » 10 листопада 2014, 13:30

Такі гарні відгуки.А напишіть де пошукати про той цирк,бо мене райони цікавлять
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Який зараз цирк на гастролях?

Повідомлення Сяна » 10 листопада 2014, 13:55

Marichka, цирк називається Престиж. 11 листопада у Збаражі ніби мають бути
Щасливий той, хто щасливий у себе вдома.
Толстой Л. М.
Сяна Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1479
З нами з: 12 березня 2012, 21:04
Звідки: Тернопіль)
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1072 раз.
Подякували: 1277 раз.
Діти: донечка

Re: Який зараз цирк на гастролях?

Повідомлення flower » 10 листопада 2014, 20:24

Ми вже маємо білет, завтра йдемо :yes:
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Поперед.Далі

Повернутись до Що в Тернополі чувати?



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей