Глобальні оголошення!



Який зараз цирк на гастролях?

Модератор: Сяна

Re: Який зараз цирк на гастролях?

Повідомлення TaniaPicaSSo » 19 червня 2015, 23:40

Ми були сьогодні в цьому цирку. Я довго вагалася, чи йти, бо і в дитинстві цирки не дуже любила, а тепер то тим більше, плюс не вважаю це взагалі правильним по відношенню до тварин так з ними поводитись. Але все ж спокусилися піти з малою, була впевнена, що їй сподобається побачити тваринок вживу. Ну і так, вона була в захваті від тварин. Але я, як доросла, не була сильно вражена і знайшла надто багато недоліків. Дуже незручно сидіти. Хоча ми сиділи в так-званій "віп-ложі", але це були місця в пластмасових стільцях, які стояли просто на землі в страшній пилюці. Хто сидів у секторах, сиділи не в пилюці, але сидіти на лавках теж, гадаю, не дуже зручно. Ще й до того місця в квитках не вказані, лише номер сектору, бачила, що хто прийшов пізніше, не могли знайти собі місця, бо все вже було зайнято, хоч місць продають лише певну кількість, але на лавці можна розсістись по-різному, і широко і тісненько. А про ту пилюку, то дихати до кінця вистави ставало усе важче. Бо та арена, де виступали звірі, теж вкрита піском-землею, і під час вистави то все здіймалося вгору, плюс штучний дим для ефекту, плюс запахи попкорну і солодкої вати, все разом створювало задуху. І також все дуже брудне, ми прийшли додому брудні, як з городу. І по плечах теж добре дуло, бо два виходи - вхід для глядачів та для артистів - знаходяться напроти один одного.
Програма досить стандартна циркова. Гімнасти-акробати, клоун, звірята. Звісно, робота артистів цирку дуже важка, вимагає довгої підготовки, роки праці, тому, можна сказати, що вони своє чесно відпахали, не схалявили, але мене не уміляють коні, які танцюють вальс, чи як слон робить реверанс. Для чого все це, я не розумію. Думаю, для глядачів, як дорослих, так і малих, цікаво просто подивитися вживу на тварин, а не на трюки, яким їх навчили. Тобто тварин реально шкода :sad: Гадаю, більше ми в цирк ходити не будемо.
А про віруси - майже впевнена, що це неправдиві слухи. Якби так було, то вже би то набуло сильного розголосу. Але на питання, як можна заразитись від тварин в цирку, відповідаю - запросто. Під час антракту та після вистави можна вилізти на слона, на верблюда, покататись на поні. Моя Марта сиділа на слоні, тому, як щось підчепимо, відразу дам вам знати :wink:
П.С. Хто йде на виставу, підготуйте екстра-кеш для фоткання з тваринами. Всі ці задоволення вартують по 100 грн :crazy: Але я по очах Марти побачила, що не вилізти на слона сьогодні вона просто не зможе. Я думала, вона буде боятись, але вона навіть не хотіла злазити потім :impossible:
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Який зараз цирк на гастролях?

Повідомлення Ulkanet » 20 червня 2015, 01:27

TaniaPicaSSo я думала, що то тільки я одна не розумію для чого цирк і що в ньому гарного і захоплюючого :=):

була в цирку один раз (мені було 10 р.) - і то в якомусь примітивному: дуже боялася за ту тьотю що літала на шнурках, того мотоцикліста що їздив під куполом, і було дуже мені школа тих тваринок (хоча на арені їх не бють і не мурдують, але я ж то вже знала як вони дресируються :sad: )
мої вдома не приймають моєї позиції про цирк :sad: без моєї згоди купили квитки, щей підставили мене з поїздкою на фестиваль :cry:
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Який зараз цирк на гастролях?

Повідомлення erinaceus » 20 червня 2015, 14:39

І я не любитель цирку. Якісь вони мені такі здаються збідовані і примітивні, принаймні ті, що до нас приїжджають. І тварин шкода... А от шоу Цирк дю Солей, це звичайно зовсім інший рівень. На таке я би пішла :dreams:
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Який зараз цирк на гастролях?

Повідомлення Sms » 20 червня 2015, 21:02

Ми були в цирку:) Найбільше захоплення викликав слон і леви. В дитинстві дивилась на тигрів в клітці з одним дресирувальником і не було страшно, а тут ну дуже вже переживала за нього :impossible: Слониха дуже гарна:) Мала залізла на ню і не боялась :))) Загалом окрім звірів, яких всі дуже й дуже чекали, сподобались дівчина, що крутила обручі та еквелебрист. Клоун виявився не смішним :( Хоча номер з авто малій сподобався. Навіть сміялась :))) З того, що не сподобалось - пилюка:( І мала гримнулась на спину і голову з того пластикового стільця, бо земля нерівна:(
Фото і відео заборонені, дівчата безкінечно махали руками і кричали...
Похресник, якому 10 років сказав, що дуже б пошкодував, якби не пішов. Цирк вартий уваги! :yes:
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Re: Який зараз цирк на гастролях?

Повідомлення Оксанютка » 22 червня 2015, 17:39

Були ми вчора. Нам сподобалось, правда в другій частині малий вже почав трохи нудитись,то врятував номер з машинкою,тепер всім розказує, що бачив в цирку машинку.Справді, дуууже сподобалась слониха.Номер з левами для мене був одним з найкращих.Ми задоволені!!!
Оксанютка Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 286
З нами з: 19 березня 2012, 11:19
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 210 раз.
Подякували: 150 раз.
Діти: Два хлопчики-горобчики

Re: Який зараз цирк на гастролях?

Повідомлення okcana » 22 червня 2015, 22:08

І ми вчора були з Настусею в цирку. :yes: Сиділи в першому секторі. Гарно було видно, тільки трохи незручні лавки ще й з цвяхом, то чуть не порвала штани.
Але в загальному нам також сподобалося, навіть дуже, особливо слониха))) Настуся фотографувалася на ній, ще просить тата щоб пішов вже він з нею. Завтра як буде гарна погода підемо за фотографією. Дитина дуже задоволена!
okcana Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 701
З нами з: 18 вересня 2011, 14:21
Нагороди: 1
Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 935 раз.
Подякували: 607 раз.
Діти: дівчинка Настуся, 5 рочків

Re: Який зараз цирк на гастролях?

Повідомлення Ameli » 28 червня 2015, 22:44

І ми були на останньому виступі....ой і сподобалося і не дуже. не знаю чогось мої нерви отих гімнасток і акробатів не витримували, а добила машина оте прикольне пікання то вибачте мене і впісятися можна :impossible:
О і за туалет....я була шокована що на такі ціни на квитки і ще купа додаткових грошів з всього чого тільки можна не поставити біотуалетів...ну яка там Європа...то Африкою попахувало...Бо вони думали що всі підуть до Орнави...ага як дитині треба вже то до тої орнави і не добіжиш.
Слон то гарний але як малій ногу тримав в роті і як переступав через дівчаток..4 тони ваги, ну якось Дуже вже за велика ціна такого виступу.
Мала меньше розуміє то сподобалося багато))) Від коней в захваті але їй вони все подобаються, а ці дуже гарні і доглянуті і вичесані а гриви які покупані.
І навіщо то лева цілувати...ну прикольно але ж то хижак. Одним словом шоу є шоу глядач вимагає а вони і раді старатися.
Але пішли, подивилися, маю що вам написати, прогулялася з малою, зустріла знайомих яких 6 років не бачила, такщо позитиву набагато більше))))
Я мама, а мама ніколи не буває самотньою. - К. Деньов
Ameli Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 738
З нами з: 08 квітня 2013, 23:40
Нагороди: 2
багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 947 раз.
Подякували: 595 раз.

Re: Який зараз цирк на гастролях?

Повідомлення flower » 29 червня 2015, 10:14

Нам сподобалось,а найбільше звірі. Слон взагалі крутий! І леви! І машина!
Амелі, щось забагато критики в тебе на номери. Це ж цирк, їм треба щось показати, чимось здивувати, збентежити чи розсмішити. Чого ти тоді туди ішла?
Відсутність туалетів це дійсно мінус. Прийшлось дитину виводити надвір на травичку на території. До Орнави то хіба дорослий піде, і то далеко так іти не хочеться.
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Який зараз цирк на гастролях?

Повідомлення Ameli » 29 червня 2015, 10:51

flower ну це суто моє бачення...значить я цирку не люблю. а чого йшла? бо мала хотіла, а чого всі йдуть? чого так зразу Оля? ну така я значить не циркова натура і тому так все сприймаю. ок на другий раз піде муж або якась з бабців)))
А що треба писати тільки Хороше?
ну добре а то зараз напишу того чого не треба.
Добре хоч за туалети однієї думки)))
Я мама, а мама ніколи не буває самотньою. - К. Деньов
Ameli Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 738
З нами з: 08 квітня 2013, 23:40
Нагороди: 2
багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 947 раз.
Подякували: 595 раз.

Re: Який зараз цирк на гастролях?

Повідомлення flower » 29 червня 2015, 11:12

Ameli написав:А що треба писати тільки Хороше?

Та ні, але що не номер то дефект.
Мені наприклад гімнасти не дуже сподобались, як на мене слабенькі. У тих менших цирках і то кращі номери були, а може мені вже настільки проїлося, бо то вже 3й цирк за рік. Але загальне враження гарне. Якраз в тих номерах з машиною, левами, слоном і була сама ізюминка, бо еквілібристи, гімнасти є всюди і номери у них схожі.
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Поперед.Далі

Повернутись до Що в Тернополі чувати?



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron