Глобальні оголошення!



Re: Мене дратує

Модератор: Сяна

Re: МЕНЕ ДРАТУЄ

Повідомлення Natalinda » 17 травня 2011, 10:15

Я тоже хочу шоб дитина не боялася собак, але ж подумайте собі, він з радості вискакує на дитину, бо чогось подумав шо то внук хазяйки яких в неї 4 і дитина падає і перелякується (або ж розбиває голову об асфальт). Той переляк може пройти, а може на все життя залишитися. І хто винен? Я? Того шо з дитиною в парку погуляти захотіла?
В нас собака є, велика, віврачка, правда не породиста, я ж її не вигулюю ні посеред села, ні посеред міста.
Чоловік казав шо приріже того пса, а власниця з усміхом, "Ну то приріжте, мені легше буде"
То нашо ж ти його заводила, то раз, і чого ти його не усипиш, то два :evil:
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

Добре як добре, а як жити і любити і собак тій дівчині про яку я писала вище з постійними проблемами з грудьми
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: МЕНЕ ДРАТУЄ

Повідомлення Natalinda » 17 травня 2011, 10:19

Sawwku, lore1ei але це таки на подвірї, тобто на приватній території, де ви просто пройшли збоку і все, звісно страшновато, бо не знаєш яка там та огорожа, а от парк-вулиця.....

От якби треба було брати дозволи, так як на зброю, і відчитувася шороку де той пес і шо з ним.....але то явно не приорітет для ВРУ вони для себе вигідні закони розробляють, шо їм наші діти і собаки :cry:
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: МЕНЕ ДРАТУЄ

Повідомлення Sawwku » 17 травня 2011, 10:21

lore1ei написав:а ти думаєш в приватному секторі інакше?

я впевнена, що навіть гірше. коли йдемо до моїх батьків в гості, то за 20 хв дороги серце раза 3 як мінімум вискакує, через відкриті калітки. і фіг його знає що там (ззовні табличка "в дворі злий пес"). особливо страшно коли дитина примотана, і від того рухи скованіші, навіть патикою по морді не влупиш при потребі :o
Sawwku Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1560
З нами з: 18 січня 2011, 11:07
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 837 раз.
Подякували: 912 раз.
Діти: маленьке сонечко Анютка
01,01,2011

Re: МЕНЕ ДРАТУЄ

Повідомлення lore1ei » 17 травня 2011, 10:24

Natalinda, на вулиці де ми жили був собака що постійно гавкав.
Хата в кінці вулиці, там ще є багатоповерхівка, так от хтось звідти пристрілив ту собаку.
lore1ei Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1384
З нами з: 04 січня 2010, 15:54
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1104 раз.
Подякували: 1772 раз.
Діти: Дівчинка

Re: Мене дратує

Повідомлення Liza » 23 травня 2011, 14:30

а я ще про собак.
(не пам"ятаю, чи писала тут). колись мені подруга розповіла. вона гуляла з донечкою (віком менше 3-х років) в парку. побачили собаку. вона каже доці: "дивись: собачка". а гоподиня тої собачки (подруга сказала, що собака велика) почала роздратовано огризатися, мовляв, плати, якщо хочеш дивитися на собачку, і ще "позаводили тут дітей - немає де собаку вигуляти" (!!!!!!!). то було в Парку Національного Відродження. після такої історії від подруги я дитині не кажу "подивись - собачка", якщо неподалік є господар.
мама-спецназ
Liza Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1259
З нами з: 18 листопада 2009, 18:30
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 3424 раз.
Подякували: 893 раз.
Діти: Святослав (06.09.2009),
Дарина (20.03.2012),
Ждан (22.11.13).

Re: Мене дратує

Повідомлення taranjka » 23 травня 2011, 14:35

о, а від Дарини собаку якась перелякана хазяйка забирала, з словами "хто зна шо в тих дітей в голові, ше вдарить мені мою...". собака була десь за метри два, і дитиа нерухомо на нї дивилася :) :lol: :lol:
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Мене дратує

Повідомлення Marta » 23 травня 2011, 15:10

taranjka написав:о, а від Дарини собаку якась перелякана хазяйка забирала, з словами "хто зна шо в тих дітей в голові, ше вдарить мені мою..."

))) я свою Лізу недавно сама забирала від собак, хазяйка каже "Та не бійтеся, він не вкусить!", а я кажу "Та я за собаку переживаю"))), бо моя зразу бере їх за шию дусить, обнімає, за хвіст тягне, ганяється за ними, собак шкода))...
Зараз вже не так, зараз більше розуміє.
А за собак- так, колись мою маму в дитинстві вівчарка повалила на землю, так хотіла гратися, мама довший час заїкалася, поки віск не вилили...
Я вважаю так- є собаки різних порід, для чогось виведені спеціально. Наприклад, сторожові, бійцівські, мисливські, кишенькові, поводирі, т.д. І кожна порода має свою мету і має бути реалізована. От наприклад, доберман.
Це собака, якщо я не помиляюсь, виведена для охорони території. Але території "по периметру", тобто їй охороняти великі об"єкти, а не сидіти в тісній квартирі.
Собакам потрібен простір, крім декоративних, тому я можу тільки пожаліти собак, які не реалізовують свій потенціал і те, для чого вони і були виведені, вони коли попадають надвір пару раз в день, то їм інколи просто "зриває дах" і вони носяться, як навіжені, не чуючи часом і господаря.
Але то не вина собак.
А про господарів- в нас нема умов в місті для того, щоб тримати собаку- будь-яку, нема цих самих місць для вигулу, в нас на Бамі стараються вигулювати в посадці за домом (не всі, але мої сусіди так роблять), а в центрі, наприклад, де гуляти з собакою?..Ну хіба взагалі не тримати.
Коротше, болюча тема.
Marta Офлайн


 

Поперед.

Повернутись до Що в Тернополі чувати?



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

cron