Глобальні оголошення!



Весь наш менталітет - у маршрутках?

Модератор: Сяна

Re: Балачки: ні про що і про все

Повідомлення Nymydora » 13 жовтня 2010, 07:30

Їду я вчора в маршутці, вдалося сісти на останнє вільне місце, я і сидю собі. Заходить мама з дівчинкою років 6-8. Мала так до мами: "О, нема де сісти". Я дивлюся, що дівчинка величенька, та й сиджу далі без всякої задньої думки (ну мавпа, мавпа). Аж тут мала підпливає до мене і без всяких передмов: "ДЄВУШКА, дайте мені сісти, я ж маленька, мені тяжко стояти". :D :D :D Ну я встала, єстєсссно, кажу: Сідай, будь ласка. Але була в шоці. Мала сіла, а мама їй: скажи дякую. Та: Дякую.

Отаке... Чи то я така неправильна, чи то діти тепер просунуті, хз :???: :???:
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Весь наш менталітет - у маршрутках?

Повідомлення Ira » 30 грудня 2010, 01:41

А сьогодні сідала в маршрутку з доцьою і ще й санки мала. То мало того, що ніхто з чоловіків у маршрутці не допоміг мені (а санки у нас трохи величенькі, їх було тяжко самій просунути у двері), то ще й шофер голосно возмущався тьотці, яка біля нього сиділа, що я б ще півгардеробу з собою взяла, і взагалі з таким треба їздити в таксі. Хоча маршрутка була на половину порожня і нікому зі своїми санками не мішала!!!! Я спочатку доцю висадила, а потім із санками зайшла, шофер зразу рушив, Лєра впала в тому брудному, всьму в болоті проході, я почала її піднімати, і санки ще толком не поставила. Якась жіночка не витримала, каже: "Та поможіть же нарешті, мужчини!". Але так ніхто і не зрухався :(
Ira Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 564
З нами з: 06 січня 2010, 15:02
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 326 раз.
Подякували: 390 раз.

Re: Жаліємось :(

Повідомлення Melisa » 30 грудня 2010, 01:43

:head: видно всі мужчини перевелись.
я отак ше пару таких повідомлень перечитаю, то феміністкою стану. :zybu:
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Re: Жаліємось :(

Повідомлення Natalinda » 30 грудня 2010, 01:49

Ой, Іра, так розумію і так співчуваю :emphaty: Оте їхнє рушання як людина ше не те що не сіла, а не зайшла толком :x Я вже вдома попередила що в наших мєсних маршрутках скоро почну шота рішать :x бо теж недавно з малим на руках чуть не впала :evil:
Тре їхні обовязки десь знайти і добре перечитати :x
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Жаліємось :(

Повідомлення Melisa » 30 грудня 2010, 01:54

http://www.tovarish.com.ua/print/Marshrutka.html
отут гарно
http://yakist.com/?act=comnews&id=1234
"Водій
Зобов'язаний:
- суворо дотримуватись визначеного маршруту та розкладу руху, забезпечувати безпечний та регулярний рух;
- зупинятися на кожній визначеній розкладом руху зупинці, у тому числі при виїзді з депо на маршрут та заїзді до депо;
- не від'їжджати від зупинки з відчиненими дверима і не відчиняти їх до повної зупинки, негайно зупинитися у разі відкривання дверей під час руху; ..."
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Re: Жаліємось :(

Повідомлення Ira » 30 грудня 2010, 01:58

Nelya написав: - не від'їжджати від зупинки з відчиненими дверима і не відчиняти їх до повної зупинки, негайно зупинитися у разі відкривання дверей під час руху; ..."

О-о-о, а таким водії особливо часто грішать!!!
Ira Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 564
З нами з: 06 січня 2010, 15:02
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 326 раз.
Подякували: 390 раз.

Re: Жаліємось :(

Повідомлення Nymydora » 30 грудня 2010, 12:58

у нас в сім'ї через таку ситуацію біда сталася: чоловікова бабуля виходила з маршутрки (18-ка), а шофер рушив, то вона впала і ногу в бедрі зламала. А бабулі вже 80... І нікому нічого не докажеш - всі кажуть: то не я
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Жаліємось :(

Повідомлення Nymydora » 30 грудня 2010, 13:00

Ira написав:А сьогодні сідала в маршрутку з доцьою і ще й санки мала. То мало того, що ніхто з чоловіків у маршрутці не допоміг мені (а санки у нас трохи величенькі, їх було тяжко самій просунути у двері), то ще й шофер голосно возмущався тьотці, яка біля нього сиділа, що я б ще півгардеробу з собою взяла, і взагалі з таким треба їздити в таксі. Хоча маршрутка була на половину порожня і нікому зі своїми санками не мішала!!!! Я спочатку доцю висадила, а потім із санками зайшла, шофер зразу рушив, Лєра впала в тому брудному, всьму в болоті проході, я почала її піднімати, і санки ще толком не поставила. Якась жіночка не витримала, каже: "Та поможіть же нарешті, мужчини!". Але так ніхто і не зрухався :(


козли!! перепрошую, дівчатка, не стрималася.
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Жаліємось :(

Повідомлення happymami » 30 грудня 2010, 14:25

Нимидорка, ми з тобою однаково мислимо)) Я теж мала написати КАЗЛИ!!!

А про маршрутки, в нас в будинку чоловік мав зламану ногу. Вже майже зажила. Стояв в маршрутці, хтів поміняти ногу, на яку спирався. Міняв. Водій рванув. Чоловік впав, зламав ключицю. ребра, тощо... Общім, жесть. Я тепер завжди як захожу то тримаюся чуть не двома руками
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Жаліємось :(

Повідомлення Ira » 30 грудня 2010, 15:13

Нічого собі! Оце ви, дівчата, взагалі жахіття порозказували! То я ще відбулась "льогким іспугом" :crazy:
Ira Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 564
З нами з: 06 січня 2010, 15:02
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 326 раз.
Подякували: 390 раз.

Далі

Повернутись до Що в Тернополі чувати?



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 9 гостей

cron