Глобальні оголошення!



Весь наш менталітет - у маршрутках?

Модератор: Сяна

Re: Весь наш менталітет - у маршрутках?

Повідомлення erinaceus » 16 жовтня 2014, 13:28

А от по місту не дуже спішать помагати :sad: Ні двері притримати в магазин, ні на сходах помогти, та й навіть на пішохідних переходах далеко не всі пропускають...
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Весь наш менталітет - у маршрутках?

Повідомлення pan_kotskyy » 16 жовтня 2014, 16:20

erinaceus написав:А от по місту не дуже спішать помагати :sad: Ні двері притримати в магазин, ні на сходах помогти, та й навіть на пішохідних переходах далеко не всі пропускають...

Так, допомагати не спішать, я теж не дуже спішила коли ще не була в ситуації з калясками-дітьми. Не те щоб я сиділа відвернувши голову, коли мамі з дитиною треба було місце уступити, часом щось-десь і допомагала, але, думаю, зазвичай не сильно зауважувала. Бачу по своєму брату, в якого ще дітей нема. Якось приїхав він відвезти мене з моїми малятами в село, я збираюсь, язик на бороду, щоб нічого і нікого не забути, і що йому скажу, то допоможе, і коли старші сиділи в машині, я несла молодшого плюс сумки плюс закрити двері, то вздріла картину як мій брат собі стоїть біля машини і задумливо крутить ключі в руках... така собі нірвана... він просто не був в моїй ситуації.
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Re: Весь наш менталітет - у маршрутках?

Повідомлення Новенька » 16 жовтня 2014, 19:38

У мене був випадок, правда вже давно. Зайшла в маршрутку я будучи вже на 8 місяці (може і більше), і людей повно, і може й ніхто і не бачив. Я стала так спиною до сидячих, щоб дуже увагу не привертати. А стала біля двох стареньких, і бабуля шепнула щось дудулі, і він дав мені місце (хоча сиділо дуже багато молодиків, вже потім побачила). Оце мені було стидно :=): :=): :=): , я віднєкувалась, а вони наполягали і я сіла. Добре що вони скоро вийшли, то мене попустило.
Ось випадки бувають різні.
Новенька Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 381
З нами з: 31 травня 2012, 10:30
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 667 раз.
Подякували: 489 раз.
Діти: Донечка

Re: Весь наш менталітет - у маршрутках?

Повідомлення Галина » 16 жовтня 2014, 19:46

Новенька, в мене теж так бувало, що пенсіонери місце уступали, а молоді жіночки міряли мене поглядом і відверталися до вікна. :pardon:
Було навіть таке, що я вагітна на 3-му місяці, ще не дуже видно дала місце вже добре пузатій вагітній.
Якось частіше місце мені молоді хлопці-чоловіки уступали ніж молоді дами.

Ще колись був випадок їхала в троліку ще студенткою. Сиджу, передімною через одне 2 вільних місця, заходить розмальована причесана бабулька і стає коло мене і дивиться. Потім на весь тролік та ви подивіться шо за молодьож пішла старшим місце не уступить, розсілася тут. Люди їй кажуть так он сідайте, а вона далі своє, що за виховання, як то старість не поважати. Я тупо встала і вийшла на наступній зупинці. Настрій ще більше псувати не мала бажання.
Галина Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2526
З нами з: 21 травня 2010, 19:58
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3341 раз.
Подякували: 2248 раз.
Діти: 3 дівчинки-красунечки

Re: Весь наш менталітет - у маршрутках?

Повідомлення erinaceus » 16 жовтня 2014, 21:10

Галина написав: Якось частіше місце мені молоді хлопці-чоловіки уступали ніж молоді дами.

І на переході жінки пропускають ну дуже рідко :yes: Переважно зупиняються чоловіки, хоч жінок-водіїв в нас зараз предостатньо.
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Весь наш менталітет - у маршрутках?

Повідомлення Dana » 17 жовтня 2014, 12:03

оооо... ТЕМА ПІШОХІДНИХ ПЕРЕХОДІВ НУ ПРОСТО ЗАЧЕПИЛА ЗА ЖИВЕ!!!! В нас водії маньяки... вони навіть не бачать знаку пішохідний перехід, не те що батьків з візком і дитям.... і то є жах... таке враження, що треба з якимись світлофором ручним переходити дорогу... таким щоби всіх водіїв засліпило! і вони нарешті зупинились... і про двері: в нас народ не навчений, що спершу людей треба випустити з відкись, а вже потім заходити. Думають чим пошвидше зайти, а місця то небуде якщо не випустити лудей із кіоску, магазину... і т. д. Ну але то не всі, шана і повага всім тим, хто таки залишається культурною Людиною!!!
Зображення

Гарні мужики на дорозі не валяються, вони лежать на дивані!
Dana Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 88
З нами з: 16 грудня 2013, 23:16
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 101 раз.
Подякували: 114 раз.
Діти: Марчелло, 1рік

Re: Весь наш менталітет - у маршрутках?

Повідомлення lyudmilka » 17 жовтня 2014, 14:39

Dana написав:В нас водії маньяки... вони навіть не бачать знаку пішохідний перехід, не те що батьків з візком і дитям.... і то є жах... таке враження, що треба з якимись світлофором ручним переходити дорогу... таким щоби всіх водіїв засліпило! і вони нарешті зупинились...

то супер-ідея!!! якби взятись і зробити отаку акцію - типу флешмоб! щоб вийшло кілька людей з отими ручними (навіть просто з паперу) світлофорами червоними в напрямку водіїїв і перейшли кілька разів на зелене світло за правилами... привернути черговий раз увагу не було б лишнім. :cry:
"Немає ніяких ключів до щастя. Двері завжди відчинені." Мати Тереза
lyudmilka Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 109
З нами з: 15 травня 2013, 21:18
Звідки: тернопіль
Дякував (ла): 85 раз.
Подякували: 83 раз.
Діти: Anna Adel

Re: Весь наш менталітет - у маршрутках?

Повідомлення erinaceus » 17 жовтня 2014, 15:06

Dana +100500!
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Весь наш менталітет - у маршрутках?

Повідомлення TaniaPicaSSo » 17 жовтня 2014, 15:06

Мене з коляскою була якось чуть не збила на пішоходному переході жінка-водій з малою дитиною на задньому сидінні. І не збила лиш тому, що я встигла відскочити назад, а вона так і поїхала далі :scare:
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Весь наш менталітет - у маршрутках?

Повідомлення erinaceus » 17 жовтня 2014, 15:55

TaniaPicaSSo Зараз тому і дозволили, щоб дитина їздила на передньому сидінні, але в автокріслі. Щоб батьки не відволікалися назад. Але могла би принаймні вибачитися...
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Поперед.Далі

Повернутись до Що в Тернополі чувати?



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей