Глобальні оголошення!



В який супермаркет Тернополя не варто заходити?

Модератор: Сяна

Який з супермаркетів міста Тернопіль варто закрити?

Ви можете обрати до 4 варіантів відповіді

 
 
Переглянути результати

В який супермаркет Тернополя не варто заходити?

Повідомлення happymami » 21 лютого 2011, 14:47

Шойно прийшла додому з "Києва"і остаточно переконалася, шо я дурна, бо купую там товар і кожного разу кажу собі, що це було востаннє. До чого ж неякісне все, що я не годна. Але близько до дому. то виходить, шо дуна купую.
Купила нині апельсин. Дуже вже мене приперло. Якісь вони такі в червоні крапочки. Ледве вибрала 2 штучки звичайні оранжеві без тих крапок. Почистила, а всередині апельсинові дольки - червоні з оранжевим. І мають гіркуватий присмак. Я так розумію, що то сицілійські якісь апельсини, чи вопше схрещені з грейпфрутом, чи чим там. Спеціально перевірила етикетку. Пише - АПЕЛЬСИН ваг. І все. Блін. Ну а якшо я дитині купую? ну не буде вона такого гіркого їсти. І от щоразу на шось таке в них напорюся і далі купую. Нерозумна. А які магазини ви обходите стороною? Чи купуєте шось в одному, а інші товари - в іншому?
І взагалі - яким супермаркетам чи "точкам" надаєте перевагу
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Блек-ліст тернопільських супермаркетів

Повідомлення Ludmila » 21 лютого 2011, 15:16

Як йду з роботи, то переважно скупляюся в "ТЕКО", що на вул. Острозького. Роблю це тільки тому, що він найближчий супермаркет по дорозі додому. Однак - частенько товар там (особливо молокопродукти) прострочений, тому добре дивлюся на дати, обслуговування ніяке, ціни, звісно, завищені в порявняння навть з Сільпо чи Барвінком.. Тому , на мою думку, варто закрити цей "супер"-маркет і відкрити на його місці щось людське. :flag:
А "Барвінок" на Злуки мені дуже подобається. :thumbsup:
Зображення
Ludmila Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 271
З нами з: 22 вересня 2010, 10:34
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 1
випускниця школи материнства (1)
Дякував (ла): 496 раз.
Подякували: 325 раз.
Діти: дівчинка Сашенька

Re: Блек-ліст тернопільських супермаркетів

Повідомлення Vika » 21 лютого 2011, 18:26

Київ то взагалі жах а не супермаркет . До того ж не має значення який . Всі однакові . вічно сморід стоїть , а мясний відділ - то взагалі окрема історія . Правда я давно вже там нічого не купляла .
Vika Офлайн


 

Re: Блек-ліст тернопільських супермаркетів

Повідомлення pan_kotskyy » 21 лютого 2011, 19:23

От де, де, а в суп "Київ" на східному вся ковбаса ну така вже зморщена і засохла на зрізі, що ясно з яких вона віків там стоїть, ще певно з тих коли я ковбасу їла як їстивний продукт. Да, і крем я там прострочений раз була купила, а моя свекруха пару раз туди носила товар повертати і асортиментик там не дуже... щось він ледве виживає той магазин чи що...
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Re: Блек-ліст тернопільських супермаркетів

Повідомлення pan_kotskyy » 21 лютого 2011, 19:25

А от який магазин мені подобається, то Калина на Алясці, менший від Києва на третину, а все, що треба є. біля нього mala-karta живе.
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Re: Блек-ліст тернопільських супермаркетів

Повідомлення TanenRom » 21 лютого 2011, 19:30

о, за Київ на Східному я підтримую - Жах а не супермаркет :scare:
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Re: В який супермаркет Тернополя не варто заходити?

Повідомлення КлубНіка » 21 лютого 2011, 20:08

Київ то не супермаркет, а жах! Недавно хотіла купити там творог, беру, дивлюсь на дату, пише "вжити до 9.02" (це якраз було 9.02) ну і понятно, що я неберу того сиру. І тут мені в догонку продавщиця(ну чи як та жінка що розкладає там називаєця) каже "пані беріть,творог свіжий!" Кажу їй ну як свіжий?! як пише що вжити до сьогоднішнього дня. -"та то там перепутано! то дата виготовлення". Я була в шоці :extesi: невже вона думала що я така дурна :(
КлубНіка Офлайн


 

Re: В який супермаркет Тернополя не варто заходити?

Повідомлення happymami » 21 лютого 2011, 20:16

От шо мене приколює, що були ж на грані вже закриття ті Київи. Коло мене то вже прилавки реально пусті були і магазин не працював якийсь час. І тут чую по радіо реклама - оновлений Київ, всі діла, ціни від виробника, а сервіс... таким і лишився. Дивлюся, як там часто охорона міняється і робиться зрозумілим, що там і працювати неможливо...
В нас Київ - на базі колишнього совкового магазину зробили. Відповідно працівники ті ж, совкові, з замашками совкових тьоть-продавщиць типу, "чьо нада" і "у нас всє булочкі свєжиє" :(
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: В який супермаркет Тернополя не варто заходити?

Повідомлення TanenRom » 21 лютого 2011, 21:00

у нас біля дому також з совкового магазину зробили супермаркет Універсальний - нічого проти продуктів, їх якості, цін, наповненості магазину сказати не можу, зате продавці залишились ті самі - обслуговування бажає кращого :scare:
а найбільше мене нервує те, ось підходжу до цукерок і прошу: "зважте мені ось того печеня", а вона мені: "там є все розважено - беріть скільки хочете". блін, я хочу кілограм, а там розфасовано по 200 грам, ну нафіга мені брати 5 пакетів :ugeek:
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Re: В який супермаркет Тернополя не варто заходити?

Повідомлення eney » 21 лютого 2011, 22:35

берегиня, на дружбі, навіть не заходьте туди :ugeek:
О спорт, ты - мир!
Пьер де Кубертен
eney Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 970
З нами з: 18 січня 2011, 17:03
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 695 раз.
Подякували: 786 раз.
Діти: В домі заплавляють Олексій і Марк.

Далі

Повернутись до Що в Тернополі чувати?



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей