Глобальні оголошення!



Тернопіль - наш дім. Клуб шанувальників міста і його жителів

Модератор: Сяна

Re: Тернопіль - наш дім. Клуб шанувальників міста і його жит

Повідомлення erinaceus » 25 липня 2017, 19:05

TaniaPicaSSo Як я читала, має бути фонтан. Новий, сучасний і екологічний.
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Тернопіль - наш дім. Клуб шанувальників міста і його жит

Повідомлення TaniaPicaSSo » 25 липня 2017, 19:06

erinaceus клас :dance:
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Тернопіль - наш дім. Клуб шанувальників міста і його жит

Повідомлення taranjka » 25 липня 2017, 20:38

а який це екологічний фонтан? :confused:
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Тернопіль - наш дім. Клуб шанувальників міста і його жит

Повідомлення TaniaPicaSSo » 25 липня 2017, 20:43

taranjka я так розумію, що екологічність полягає в тому, що вода тектиме циклічно, а в старих фонтанах вода стікала просто в каналізацію.
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Тернопіль - наш дім. Клуб шанувальників міста і його жит

Повідомлення erinaceus » 25 липня 2017, 23:32

TaniaPicaSSo написав:taranjka я так розумію, що екологічність полягає в тому, що вода тектиме циклічно, а в старих фонтанах вода стікала просто в каналізацію.


Саме так :yes:
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Тернопіль - наш дім. Клуб шанувальників міста і його жит

Повідомлення erinaceus » 24 серпня 2017, 09:27

TaniaPicaSSo Урочисте відкриття фонтану та дзеркала Співочого поля у неділю, 27 серпня, 22.00 год. Парк Національного відродження.
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Тернопіль - наш дім. Клуб шанувальників міста і його жит

Повідомлення nadusha » 07 вересня 2017, 10:45

На бульварі Шевченка 10 вересня відкриють макет Парафіяльного костелу, який колись був на місці ЦУМу і був зруйнований радянською владою в 1955-му році.

Макет вже завершують виготовляти завдяки місцевим ентузіастам та доброчинцям. Ідея створити міні-версію костелу належить краєзнавцю Тарасу Циклиняку. Він у 2013-му році познайомився із художником Дмитром Мулярчуком. Тоді думали створити пам’ятну таблицю чи барельєф, а лише в 2014-му році виник задум виконати саме макет.

Паперовий макет розробив тернополянин Володимир Кріса. А меценатами проекту виступила українська сім’я, котра нині проживає за кордоном.

Тарас Циклиняк у Фейсбуці зазначає, що вдячний всім, хто вірив у цей проект і докладався до його створення. Зокрема львівським ливарникам, які зробили бронзовий макет і старожилам, котрі ділились спогадами і досвідом.



Макет парафіяльного костелу - не просто ще одна цікавинка для туристів, але, перш за все, згадка майбутнім поколінням про красу, яка існувала на місці універмагу.

Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Re: Тернопіль - наш дім. Клуб шанувальників міста і його жит

Повідомлення nadusha » 21 листопада 2017, 10:08

У Тернополі та області зніматимуть продовження фільму "Червоний". Зараз завершені переговори і підписані усі необхідні документи. Новий фільм стане приквелом до першої частини стрічки.
— Нам вдалось переконати знімальну групу, продюсера і режисера, що Тернопіль ідеально підходить для цих зйомок. Також ми знайшли реального історичного персонажа, який є прототипом "Червоного" і мав схожу історію, як і головний герой фільму. Власне, за життєвими фактами цього чоловіка буде знято і третю частину фільму. Цікаво, що цей тернополянин дожив до 1999 року і він застав ті часи, коли Україна стала незалежною, тому можна говорити про те, завершення історії "Червоного" матиме щасливий кінець, — розповів заступник міського голови Леонід Бицюра.
Зйомки фільму обіцяють розпочати у січні 2018 року. Уже зараз говорять про залучення до процесу зйомок більше 700 людей. Вибрано основні локації та навіть кінопавільйон, де будуть відтворені необхідні елементи фільму.
Відтак, кінокоманда працюватиме у парку Загребелля, у кількох тернопільських двориках, центральній частині міста. Деякі сцени зніматимуться у Кременці.

Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Re: Тернопіль - наш дім. Клуб шанувальників міста і його жит

Повідомлення erinaceus » 31 грудня 2017, 17:11

Таку класну арку поставили біля Галицького торгового дому! Краса, як в казці :love: І взагалі, до нас як гості приїжджають з інших міст чи з-за кордону, то всім дуже подобається, як оздоблені Валова і Сагайдачного.
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Тернопіль - наш дім. Клуб шанувальників міста і його жит

Повідомлення nadusha » 16 січня 2018, 12:29

12-річні Богдан Козій і Віталія Турчин – нові зірки в українському кінематографі. Вони зіграли головні ролі у фантастиній комедії «Фокстер & Макс». Обрали тернопільських акторів серед інших 500 талановитих дітей.
Стрічку відзняли на замовлення Держкіно у Києві. Її бюджет – понад 40 мільйонів гривень, 90 відсотків з яких виділила Україна. Виробництвом фільму «Фокстер & Макс» займається кінокомпанія «Prоnto Film». Режисер фільму – Анатолій Матешко, який відомий українцям завдяки картинам «День народження Буржуя» і «Трубач».
За сюжетом комедії, школяр Макс знаходить балончик з нано-фарбами, і малює графіті собаки. Творіння хлопчика оживає і стає собакою-нанороботом з суперможливостями. Про це дізнається небезпечний злочинець, який починає за ними полювати. Картина наповнена екстремальними моментами, перегонами на автостраді та захоплюючими погонями з елементами паркуру.
У широкий прокат комедія вийде восени цього року. Тизер фільму глядачам вже запропонували у YouTube.

Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Поперед.Далі

Повернутись до Що в Тернополі чувати?



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 12 гостей

cron