Глобальні оголошення!



Сміттєва біда Тернополя

Модератор: Сяна

Сміттєва біда Тернополя

Повідомлення мешканка » 22 березня 2010, 14:51

ууууу! ну, забилам би точно.... но що в нас за люди такі? ну не люди а свині, вибачте на слові....наш будинок новий, в нашому під"їзді тільки ми живемо... ну скажіть мені, чому, коли роблять люди ремонти-то виносять все сміття і складають біля під"їзду...якщо більш культурні-то в мішках, а як менш-то на купу висипають... мовляв, пізніше приїде машина і забере...і так ті машини вже їдуть ще з осені...коли був сніг-то так в очі не кидалося...а тепер: собаки і діти порозтягували по всьому дворі... ну як серед смітника живеш...виходиш, а під ногами і пінопласти і якісь обрубки чогось...і все що хочеш. ну люди добрі, вам же теж тут жити...ну що за менталітет дурноватий, що хтось за тобою має прибрати... то викиньте серед свої хати, тай обминайте... і це людям вистарчає грошей на дорогі ремонти, а, щоб вивести те все-то нема!!! :twisted: ну точно позабивалам би... :evil: Вбачте, шановні форумчани, але якось мала випустити пар... :cry:
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: МЕНЕ ДРАТУЄ

Повідомлення Naya » 22 березня 2010, 18:16

Я розумію...
точніше не розумію....
не розумію, як можна гадити отак, зрубувати ту гілку на якій сидиш..
Ти от зачепила болючу для мене тему....
Я можу на таке годинами сваритися...
Наш відпочинок на природі часто закінчується моїм злим настроєм, бо приходять свинюки в ліс і залишають за собою гору пластику і бутилок, свинюшник...
Ну як так. Природа терпелива, але колись і їй терпець ввірветься...
Для нас ніколи не складає проблеми прибрати за собою. А чого для інших то проблема? Невже напиваються до поросячого писку?

А в будинку батьків мого чоловіка вже поставили вхідні двері на кодовий замок, а в ліфті все одно срач і запах сечі.....
Ну, точно за таке забилам би :twisted:
Naya Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1247
З нами з: 17 листопада 2009, 13:58
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1093 раз.
Подякували: 1240 раз.
Діти: Синочки Жданчик та Мирославчик

Сміттєва біда Тернополя

Повідомлення Naya » 24 березня 2010, 10:30

Читала в новинах, що на деяких сміттєвих контейнерах Тернополя з"явився напис " Сміття викидати під міську раду".
А ще обіцяють вже вкотре збудувати сміттєпереробний завод.
Але ми вже майже потопаємо в тому смітті, з дитиною страшно пройти повз ті контейнери, яких в нас за горою мусору вже й не видно. І знову той сморід, що був в кінці літа. А потім певно знову будуть чимось пшикати і смердітиме ше більше.
Який вихід?
Може справді виносити мусор під міську раду? :D
Naya Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1247
З нами з: 17 листопада 2009, 13:58
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1093 раз.
Подякували: 1240 раз.
Діти: Синочки Жданчик та Мирославчик

Re: Сміттєва біда Тернополя.

Повідомлення Melisa » 24 березня 2010, 10:33

Можна було б спробувати, але не впевнена, що подіє. Шкода тих, хто прибирає територію під мерією. Вони ж там ні в чому не винні, а прийдеться прибирати і прибирати, якщо більшість надумає все-таки виносити туди сміття.
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Re: Сміттєва біда Тернополя.

Повідомлення Naya » 24 березня 2010, 10:40

Або тоді під ЖЕК.
Ніяк не візьму в толк за які ж послуги він нам рахунки присилає: під"їзд мріє про ремонт роками, та й про просте прибирання також, сміття не вивозиться...
Naya Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1247
З нами з: 17 листопада 2009, 13:58
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1093 раз.
Подякували: 1240 раз.
Діти: Синочки Жданчик та Мирославчик

Re: Сміттєва біда Тернополя.

Повідомлення mala-karta » 25 березня 2010, 00:53

ой, Леся.

Та бачиш, проблема в тому, що нема куди везти. То не то, що ЖЕК не хоче.

То вже бульше до мерії.

А в нас поки ще чисто :)
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Сміттєва біда Тернополя.

Повідомлення alenka » 28 березня 2010, 00:09

в нас точно на смітниках, які теж ледь виглядають з-за гір сміття, висіли заклики про викидання сміття під мерію. А вчора навіть були якісь збори жителів вулиці і громадської організації "За чисте місто", і вже сьогодні наша вуличка дружно прибирала сміття біля смітників, і переносила його подалі від людських вікон. Так що в нас сьогодні був справжній суботник :) Тепер на наш двір любо глянути - така чистота :yahoo: .
ЗображенняЗображення
alenka Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 266
З нами з: 18 березня 2010, 15:13
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 243 раз.
Подякували: 316 раз.

Re: Сміттєва біда Тернополя.

Повідомлення мешканка » 28 березня 2010, 00:21

alenka написав:в нас точно на смітниках, які теж ледь виглядають з-за гір сміття, висіли заклики про викидання сміття під мерію. А вчора навіть були якісь збори жителів вулиці і громадської організації "За чисте місто", і вже сьогодні наша вуличка дружно прибирала сміття біля смітників, і переносила його подалі від людських вікон. Так що в нас сьогодні був справжній суботник :) Тепер на наш двір любо глянути - така чистота :yahoo: .
Молодці!!! :clapping:
Як завжди, все в руках людей...Хтось смітить і нарікає, що брудно...а хтось, навпаки, своє прибирає, тай ще й чуже... Звісно, проблема зі сміттям досить серйозна, але нарікати на владу нічого не вирішить, треба якось самим пробувати те все вирішити... Якби всі викидали сміття в тугих, добре зав"язаних пакетах, то й бруду було б менше...
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Сміттєва біда Тернополя.

Повідомлення Naya » 28 березня 2010, 11:36

ну і виносимо в тугих зав"язаних мішках.
але контейнери повні. куди нести? лишаємо під контейнерами. Як і всі сусіди.
а собаки те все розривають...
звісно, все в руках людей.
Але в послуги Жеку входить вивіз сміття, то за що ми платимо?
я б не платила їм ні копійки, якби то була моя квартира. а так знімаємо і по договору оплачуємо всі послуги.
але ж злить.. :twisted:
Naya Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1247
З нами з: 17 листопада 2009, 13:58
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1093 раз.
Подякували: 1240 раз.
Діти: Синочки Жданчик та Мирославчик

Re: Сміттєва біда Тернополя.

Повідомлення мешканка » 28 березня 2010, 13:15

Ой, далеко не всі виносять в пакетах...бачила, як прямо з відра поверх баку висипали... :twisted: ну як так, скажіть... :o
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Далі

Повернутись до Що в Тернополі чувати?



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість