Глобальні оголошення!



Перевірка газових лічильників

Модератор: Сяна

Перевірка газових лічильників

Повідомлення nelly » 02 березня 2016, 21:20

От прийшли до мене мужчинчики зняли лічильник бо його тре раз в 5 років перевірити і кажуть що 99 % що він перевірку не пройде бо коли включив на газі дві камфорки то колечко в ньому навіть не крутилося. Сказала що рішення по ньому буде після 10 числа Питання: чи можна морозитися від покупки нового лічильника чи хтось пробував не купдяти а на тимчасовому бути. І якщо не можна то де купити його дешевше, бо вони мені сказали що в районі 700 грн а я щось не готова викидати просто так такі гроші(((
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Перевірка газових лічильників

Повідомлення Ulkanet » 02 березня 2016, 21:42

ой, я вже писла що мамі зняли лічильника газового, а він крутить на 1,3 більше :dash:
але ж моя мама сама мудра :dash: блін аж нерви беруть з того всього :dash:
вони її нагрузили, вона вуха порозвішувала - ні перерахунків не зробили, щей 300 грн дала їм на нового лічильника. який вони привезли аж за 2 місяці. а потім всі показники до купи збили і нарахували пару тисяч грн :crazy: про перерахунок вони їй тоже натрусили, що то їй нічого не дасть і т.д. коли брат приїхав за 4 місяці - то йому хамським тоном сказали що "абонент" претензій не заявляв на перахунок і ви (брат) хто такі??? :dash:
можу закластися, що вони поміняли наш старий лічильник на такий самий на заводі безкоштовно, а 300 грн поклали собі на лапу. :dash:
сусід казав, що мають забрати старий лічильник і поміняти на новий безкоштовно - але тої самої моделі. попробуй пошукати інфу в них на сайті. бо так можна щомісяця лічильники міняти :ireful: сусід каже, що йому поміняли безкоштовно, але він такий троха крутелик і в нього по хаті і надворі камери стоять :crazy: певно працівники налякалися :hi: ну або він собі пишу набиває :hi:

а ти сама помічала що лічильник зле крутиться??? замало кубів накручуєте???
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Перевірка газових лічильників

Повідомлення nelly » 02 березня 2016, 21:46

не знаю ніби не мало хоча ми цю зиму майже не палили котлом бо в нас тепла квартира, перевірка по ходу планова але то був старий лічильник а вони по ходу всі погано крутять, бо вони сходу мені сказали навіть не перевіряючи що тре буде міняти(
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Перевірка газових лічильників

Повідомлення Ulkanet » 02 березня 2016, 21:52

спитай в них документ згідно якого твій лічильник "старий і не пригодний і потребує заміни". не висновок експертизи - а саме той де пише, що лічильник такої моделі не можна використовувати.
троха погрузи їх. може тобі і поміняють задурно. що 700 грн на дорозі знайшла??? :dash: вони ітак то собі карман поставлять. ніякої квитанції чи акту виконаних робт ти не отримаєш. дорочі можешвних про це запитати. чи видадуть вони акт виконаних робіт і чи видадуть кватанцію на оплату??
вони коли бачать, що люди шарять - то так не нагліють.

з тим газом тепер якийсь дурдом :dash:
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Перевірка газових лічильників

Повідомлення Ulkanet » 02 березня 2016, 21:53

в нас тоже модель стара, такий круглий лічильник. а пивезли такий самий круглий, старий 2005 року випуску :dash:
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Перевірка газових лічильників

Повідомлення erinaceus » 02 березня 2016, 23:13

Ми так міняли лічильник на воду. Здали на повірку і через деякий час він перестав крутити. Здали їм на ремонт. Через декілька місяців знов та сама історія. Кажуть, він вже дуже старий. Краще поміняти. Ну ок. Купили на ринку самі, тоді ще було відносно недорого - 170грн. Але і він після того вже два рази ламався :crazy: Короче, що старий, що новий. Фігня та сама. Чи то вода настільки погана, чи ще якісь неполадки в системі - хз... Або просто лох - это судьба :ha:
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Перевірка газових лічильників

Повідомлення Ulkanet » 02 березня 2016, 23:27

erinaceus така подача води :dash:
знайома розказувала, кілька місяців тому в них розірвало фільтр :scare: був якийсь збій і завеликий тиск води пішов - і фільтр розірвало, добре що вони були вдома. а то під ними салон меблевої фабрики - ото би мали клопоту :scare:
а ще в лічильниу трубка тоньша ніж та по якій вода приходить до вас і йде по хаті. тому якщо в хаті ніхто не проживає і сильні морози - лічильник замерзає :crazy: відповідно ламається. в нас в новобудові було пару таких випадків.
лічильник замерз, а коли прийшла весна - почав "капати" - побачили, аж коли сусідів почало топити.
а вода дійсно йде брудна - якраз після отих їх чищень системи. там таке ге тече...
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Перевірка газових лічильників

Повідомлення taranjka » 02 березня 2016, 23:32

erinaceus Періодична повірка, обслуговування та ремонт (у тому числі демонтаж, транспортування та монтаж) засобів вимірювальної техніки (результати вимірювань яких використовуються для здійснення розрахунків за спожиті для побутових потреб електричну і теплову енергію, газ і воду), що є власністю фізичних осіб, здійснюються за рахунок суб’єктів господарювання, що надають послуги з електро-, тепло-, газо- і водопостачання.
тобто з 1 січня 2016 року всі перевірки і заміни робляться не за "наш" рахунок :wink:
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Перевірка газових лічильників

Повідомлення nelly » 03 березня 2016, 00:56

taranjka тобто можна вибивати з них безкоштовний лічильник??? Яким документом це регламентується?
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Перевірка газових лічильників

Повідомлення taranjka » 03 березня 2016, 01:02

nelly завтра знайома юриста має мені відписати.ьце нововведення, але його не афішують
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Далі

Повернутись до Що в Тернополі чувати?



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей