Глобальні оголошення!



Наїзди смітника

Модератор: Сяна

Наїзди смітника

Повідомлення alenka » 25 серпня 2015, 00:04

Доброго всім дня і ночі.
Вибачайте, що не вітаю нікого, хоч і свято сьогодні у нашої держави.
День у мене видався важкий, неприємний і залишив глибокий слід власного безсилля.

Бо зіткнулися ми сьогодні із брудом, смородом, гниллю, тобто із смітником. У всіх розуміннях цього слова :).
Навіть не так - не ми зіткнулися, а він сам прикотився, прямо як у відомій цитаті "Невиноватая я, он сам пришел".

Кому цікаво - читайте далі, як ми провели День незалежності.

Отже, вирішили ми відвезти своїх дітей на дачу, заїхали до батьків забрати чоловікову сестру з малою. Стоїмо всі взуті у коридорі, двоє малих від нетерплячки кола довкола нас
нарізають поки третя взувається, і тут чуємо приємну мелодію - так мило, виявляється, спрацьовує наша сигналізація, якщо машина зазнає сильного удару.
Чоловік вийшов першим подивитися, а ми вже на сходах отримуємо від нього дзвінок - машину подер смітник.

Сказати, що це нас спантеличило - це нічого не сказати. Я вже уявила великого сміттєвоза, який не вписався у вузькій вулиці і зачепив нашу машинку. Насправді, все значно банальніше.
Звичайна людська халатність і безкарність. Абсолютно звичайнісінька для нашої держави-іменинниці. На нашу машину скотився незафіксований сміттєвий контейнер прямо у самісінькому
центрі міста при величезній купі свідків.
Я пропущу кількохгодинні стояння біля машини, обдзвонювання всіх можливих інстанцій, починаючи від ДАІ, міліції, страхової компанії, компанії-власника сміттєвих баків "Альтфатер
Тернопіль", знайомих міліціонерів, адвокатів, і закінчуючи Відділом зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації Тернопільської міської ради.
Не хочеться вдаватися в подробиці спілкування із всіма цими інстанціями, до деяких приходилося телефонувати разів із 7-8. Одні футболили до інших, далі знову по колу. Ми вже
потомилися, і реально треба було щось робити. Міліція поїхала а ми так і залишилися серед міста притиснуті смітником, бо чоловік відмовився сам забирати смітник(і правильно зробив,
бо той мандрівник через пів годинки б знову покотився кудись, зачепивши чужі авто чи гуляючих пішоходів. І Здогадайтеся кого б зробили винним? Звичайно мого чоловіка, бо ж свідків знайшлося б багато, які б засвідчили,
що він його прикотив на старе місце) .

Лише після дзвінка до знайомих, наших знайомих, наших знайомих... і т.д. та в Відділ зв'язків до нас нарешті приїхав експерт, щоб оцінити завдані машині збитки. І вже самим останнім (теж
після дзвінка в Раду) до нас під'їхав сам директор Орденас Василь Михайлович і власноручно відкотив смітника на його місце, після чого поставив на гальма, при цьому розповідаючи, що
він і був на гальмах,отже котитися зовсім не міг, адже до цього він жодного разу так не скочувався( уявляєте, це ж не рецидив). Другого смітника він теж при нас поставив на гальма, кажучи що і цей котитися не
міг.

Ось така смердюча історія.
Ще з самого початку, міліцонер нас "заспокоїв " - що ми ітак нічого не доб'ємося. А потім і директор "Альтфатер Тернопіль" м"яко і по доброму підказав, що краще б ми не лізли і не
псули СОБІ нерви, бо в нього проблем не буде. І ЯКЩО ми виграємо в суді їхня страхова усе-усе одразу ж нам відшкодує.

О ще цікавеньке із розмови із цим паном - на початку нашого знайомства, ми окреслювали ситуацію, яка відбулася тут без нього - що була міліція, зняли покази у свідків... на що ми
почули дуже цікаву гіпотезу: - це напевно саме ці свідки і штовхали нещасного смітника на нашу машину.
Ці його слова я зрозуміла так: стоїть смітник, намертво зафіксований гальмами, і звичайно ж нікуди не рухається. І тут на нього накидаються декілька аккуратно, святково вдягнених
людей(наші свідки), до речі дехто з них був у білих вишиванках. Вони пхають його метрів 10-12. Учтонюю, що смітник за словами директора на гальмах!!!, отже він пручається :), і
пхати його важкувато. Коли смітник вдаряється об нашу машину, вони на гальмах розвертають його вдаряють знову об машину і він застрягає в районі задніх фар нашої машини, звісившись
колесом із тротуару на дорогу. І всі ці люди залишаються чекати на власника машини, щоб залишити свої свідчення про те, що смітник скотився сам. Це при тому, що довкола прогулюються
і відпочивають на лавочках десятки святково вдягнених, з нагоди Дня незалежності, тернополян.
Пишу вам, не тому, що хочу когось поінформувати, чи ще сподіваюся щось змінити. Дівчата, друзі мої, і мої знайомі - пишу для вас із надією, що ви напишете мені пару заспокійливих слів. Бо в моєму розумінні
ситуація дуже сумна. Бо гірко та прикро стає від власного безсилля (адже нам неодноразово дали зрозуміти, що суд ми не виграємо, а в нашої машинки передні, задні двері, крило заднє подерті ),і від неспроможності щось змінити в головах тих
людей, котрі залишили смітники без опущених гальм на гірці.
І навіть боюся задуматися над тим,чим би це все закінчилося, якби ми таки вийшли на 2 хв швидше, адже під тим смітником могла опинитися котрась із моїх малих, під час посадки в авто...
Зображення
| +
Зображення Зображення Зображення

Тож будьте обачні, і не дивуйтеся, якщо побачите сміттєві контейнери, які спокійно катаються по місту без своїх власників, і без повідка, безкарно нищачи майно жителів міста.
ЗображенняЗображення
alenka Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 266
З нами з: 18 березня 2010, 15:13
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 243 раз.
Подякували: 316 раз.

Re: Наїзди смітника

Повідомлення Ulkanet » 25 серпня 2015, 00:44

як я тобі співчуваю!!! :cray:
і як я тебе розумію!! бо ті перевізники сміття думать, що вони Боги! і їм правила не писані! :dash:
в нас постійні конфлікти через ті смітники і ті сміттєві баки. Те, як вивозять в нас сміття - це жах!!! половину тих баків висипають на дорогу! а потім ті баки як небудь "кидають" - один в ліво, другий вправо, кришки позакривають - а їх потім неможливо руками відкрити. :ireful: :ireful: :ireful: починаєш відкривати кришку - бак котиться! :ireful: ті баки понаїжджають один на одного! :dash: я дивуюся, як то в нас вони ще не скотилися до 8 будинку і неполамали шламбаун. :ireful: поставили нам сітки на пластикові пляшки. так ті перевізники сміття ті сітки там понищили - то машиною наїдуть, то баки на них "зїдіть" всі.
якийсь жах одним словом! :dash: :dash:
невже не можна бути людьми і по людськи виконувати свою роботу?? :cry: :cry:

я б на вашому місці нікого не слухала, вимагала відшкодування!!! міліція не хоче мороки і так каже, той теж пан "смітттттяр" (хочеться його назвати словом на букву Г****н :ireful: ) теж саме - залякує - щоб ви його не чіпали. :dash: Не дайте їм себе залякати!!! Там знаку про заборону парковки не має!! а сміттєвібаки мають стояти в спеціально облаштованому місці - а не посеред тротуару!! На що та санстанція дивиться??? як би їм побільше хабарів набрати??? хто дав дозвіл на те щоб на тротуарі стояли смітники??? не раз бачила там купи сміття по тротуарі накидані :dash:
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Наїзди смітника

Повідомлення alenka » 25 серпня 2015, 00:59

Спробуємо позиватися, але є нюанси деякі. Тобто ми обмежені часом , бо чоловік тільки сьогодні виходить на роботу після довгого і тяжкого лікарняного, роботи навалилося просто море.
А з 1.09.2015 року подання заяви в суд як фізичними так і юридичними особами стає платним, вартість - від 487,2 грн і до 6090 грн.
Тобто держава, як завжди, допомагає простим людям сидіти спокійно і не псути собі нерви тими судами.

Сьогодні чоловік поїде в сервіс, щоб оцінити точну сумму завданих збитків, а там далі буде видно, як ми те все будемо встигати.
ЗображенняЗображення
alenka Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 266
З нами з: 18 березня 2010, 15:13
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 243 раз.
Подякували: 316 раз.

Re: Наїзди смітника

Повідомлення alenka » 25 серпня 2015, 01:20

о ми сьогодні навіть в новини потрапили
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

пост в новинах викладено в 16:35, сигналізація спрацювала біля 13-ї години, як бачите ми з сестрою вже висимо на задньому плані, бо ноги вже не тримали, а "віз і нині там", тобто контейнер.
ЗображенняЗображення
alenka Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 266
З нами з: 18 березня 2010, 15:13
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 243 раз.
Подякували: 316 раз.

Re: Наїзди смітника

Повідомлення alenka » 25 серпня 2015, 13:10

Ось іще на одному сайті зявилася новина про нас:
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

Сумму орієнтовну ми вже знаємо. Для нас - дуже велика, а ще + послуги незалежного експерта і адвоката. Ми дуже ризикуємо, не вірячи в результат, але поки плануємо не відступати.
Ну і на сьогоднішній ранок контейнерів у сфотографованому місці вже не виявилося. Хтось дуже швидко зреагував (може й гірше для нас буде, бо ж в нашій державі можна заднім числом оформити документи і виявиться раптово, що смітників там і не було ніколи офіційно, тому компанія відповідальності не несе, а наші фото - це Photoshop. Або, наприклад, виявиться, що ці смітники якісь хулігани серед білого дня, святкового і вихідного, непомітно притягли самовільно з якогось іншого місця). Таке швидке реагування таки про щось говорить, але от знати б про що...

Але я радію, що хоч щось приємного виявилося у цій ситуації. Мешканці і приїжджі не будуть вже милуватися на контейнери і сміття, гуляючи центром біля них, відпочиваючи у скверику.( все рівно планували скаржитися в міську Раду, щоб їх забрали кудись, де вони менше кидаються в очі і не псують виглад та враження про наше місто, адже ж в нас поки когось не покалічить, то говорити про те що вони стають небезпечні, стоячи незафіксованими на гірках, нічого не дасть)
ЗображенняЗображення
alenka Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 266
З нами з: 18 березня 2010, 15:13
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 243 раз.
Подякували: 316 раз.

Re: Наїзди смітника

Повідомлення flower » 25 серпня 2015, 16:00

alenka а машина застрахована? що в страховій кажуть?
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Наїзди смітника

Повідомлення alenka » 25 серпня 2015, 17:09

так машина застрахована, але тільки автоцивілкою, тобто тільки від ДТП - а це взагалі не ДТП, бо машина не рухалася.
Це псування майна, тернув би нас хтось іншою машиною, або якби ми рухалися дорогою - було б ДТП, і все було б простіше вияснити.
ЗображенняЗображення
alenka Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 266
З нами з: 18 березня 2010, 15:13
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 243 раз.
Подякували: 316 раз.

Re: Наїзди смітника

Повідомлення okcana » 25 серпня 2015, 22:25

alenka, і я співчуваю, але свою правду треба доказувати бо вона на Вашому боці! Хоча в нас, на превеликий жаль, усе вирішують гроші ((( Тримайтеся!!! І Слава Богу що не було тієї миті дітей біля машини!!!
okcana Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 701
З нами з: 18 вересня 2011, 14:21
Нагороди: 1
Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 935 раз.
Подякували: 607 раз.
Діти: дівчинка Настуся, 5 рочків

Re: Наїзди смітника

Повідомлення TattyMummy » 25 серпня 2015, 22:52

співчуваю, як маєте можливість - обов"язково добивайтесь компенсації. І не тільки нехай добивайтесь компенсації матеріальної шкоди, але й моральної. Можна тільки собі уявити, як воно те все вам нерви "з"їло" та ще й до того всього всі плани на день були зруйновані.
Зображення
Зображення
TattyMummy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 956
З нами з: 09 лютого 2010, 22:33
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 828 раз.
Подякували: 776 раз.
Діти: Двоє синочків і заюся доця

Re: Наїзди смітника

Повідомлення TaniaPicaSSo » 26 серпня 2015, 10:29

alenka а ніяка веб-камера все це не зафіксувала? Все-таки самий центр, навпроти якісь магазини є.
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Далі

Повернутись до Що в Тернополі чувати?



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей