Глобальні оголошення!



Тернопільські тематичні тролейбуси

Модератор: Сяна

Тернопільські тематичні тролейбуси

Повідомлення TaniaPicaSSo » 23 лютого 2015, 15:51

Тематичних тролейбусів в Тернополі є вже декілька. Особисто їздила в "Тролейбусі щастя", патріотичному під назвою "Україна єдина" чи якось так. А сьогодні ще перше їхала тролейбусом під назвою "Тернопіль романтичний".
Чи їздили ви в таких тролейбусах? Якщо так, то як ви до них ставитесь - вам подобаються такі оформлення?
У мене до них ставлення неоднозначні. З одного боку, сама ідея зробити кожен тролейбус тематичним дуже цікава. Але з іншого боку, втілення цих ідей досить таки примітивні, як на мене. Вирізані сердечка чи якісь інші картинки з листівок чи журналів дивляться естетично не дуже гарно, як на мене. Але водночас, напевно, краще так, ніж ніяк. Принаймні, є що роздивитись, поки їдеш. Особливо, коли їдеш з дитиною. Нас не раз виручали якісь звисаючі пацьорки зверху. Тобто в цілому мені ті тролейбуси більше подобаються, ніж не подобаються, але хотілось би, щоб трошки краще їх оздоблювали. Щоб було більше матеріалу почитати, наприклад. Більше малюнків, напевно. Був ще раніше екскурсійний тролейбус, ну він і є напевно, але просто по маршруту він не їздить, здається, лише на замовлення. То там були, пам"ятаю, дитячі малюнки.
Цікаво також, хто їх оформлює, ті тролейбуси. Бо по стилю виглядає так, наче діти. Якщо це так, то це, звісно, дуже добре для самих дітей, що мають можливість до такого долучитися, проявити фантазію. Але то добре, якщо це добровільно відбувається. Бо погано, якщо це примусово.
Цікаво, які ваші думки з цього приводу.
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Тернопільські тематичні тролейбуси

Повідомлення irinka » 23 лютого 2015, 16:17

Добре що і так зробили! :yes: Але то таке, наші люди як завжди знайдуть до чого доколупатися))))
Зображення

Навіть якщо ти янгол, то знайдуться люди, яким не подобається шелест твоїх крил
irinka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3455
З нами з: 15 листопада 2011, 11:08
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 3448 раз.
Подякували: 1929 раз.
Діти: Хлопчик)

Re: Тернопільські тематичні тролейбуси

Повідомлення Anjuta » 23 лютого 2015, 20:44

оформлюють студенти педагогічного, в якомусь з них читала....і там писало що можна долучитися в педагогічному на якусь кафеду треба дзвонити ніби.
Anjuta Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 693
З нами з: 16 січня 2012, 12:44
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 739 раз.
Подякували: 540 раз.
Діти: Хлопчик Арсенчик !

Re: Тернопільські тематичні тролейбуси

Повідомлення TattyMummy » 23 лютого 2015, 21:20

Мене ті тролейбуси дратують, хоча дітям подобаються. Але воно все так примітивно зроблено... Розглядала якось декор на Миколая в такому тролейбусі. Немає одного стилю оформлення, що хто сів і склепав, те й причепили. І справді виглядає, що те все робили діти.
З однієї сторони це добре, що студенти проявляють ініціативу і щось роблять для міста. З іншої - все дуже примітивне і без відчуття стилю, смаку...

Ще студенти пед. унівеситету робили писанки такі великі, ставили їх біля церков (біля катедри і тієї, що біля університету) - це виглядало гарно. І прикрашали писанками на шнурочках дерево біля Катедри - також гарно виглядало.
Зображення
Зображення
TattyMummy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 956
З нами з: 09 лютого 2010, 22:33
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 828 раз.
Подякували: 776 раз.
Діти: Двоє синочків і заюся доця

Re: Тернопільські тематичні тролейбуси

Повідомлення Ленка » 23 лютого 2015, 23:11

Якби не прочитала тему то навіть би не знала що такі тролейбуси є, хоча в одному недавно їхала :crazy: Зайшла сіла і щось про своє думала. і аж в кінці замітила що на стелі щось висить, вроді сердечка були. Капець.
Самое главное и ценное в жизни — это семья! Сначала, в которой ты рождаешься, а затем, которую создаешь!
Ленка Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 327
З нами з: 18 листопада 2012, 00:39
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 209 раз.
Подякували: 271 раз.
Діти: Ана і Іка

Re: Тернопільські тематичні тролейбуси

Повідомлення Natalinda » 23 лютого 2015, 23:43

мені веселіше в такому троліку їхати
я так розумію що на щось краще треба витратити кошти :pardon: а коштів зараз практично ніде і ні в кого((((
мені ініціатива подобається, Юра любить розглядати, розпитувати, на Миколая то хотів вчити вірша саме з тролейбусу, бо ми якось сиділи прямо перед віршем і я йому читала його)
Я б таким чином якісь новини доносила
типу якась дитина десь перемогла в якосмусь конкурсі, навіть оцей захід що Надюша проводила, щось таке про що не всі знають, про особливих і неособливих діток
але не як рекламу, а інформаційно
типу от є такий заклад, ось літки яке свято провели
ось була олімпіада з амтематики і учениця 2якоїсь школи виграла і фотки!!!!
Історія тернополя але у фотках. дуже мало тексту, ае багато фоток
але то все гроші((((
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Тернопільські тематичні тролейбуси

Повідомлення TaniaPicaSSo » 24 лютого 2015, 00:04

Natalinda на те, що ти кажеш, я думаю, треба не більше грошей ніж на те, що там вже є.
Я теж більше за те, щоб в такий спосіб доносити якісь новини чи актуальну інформацію. Лиш би, як ти кажеш, не впустити туди рекламу. Або ж робити ці тролейбуси просто естетичними для сприйняття. Бо такий підхід "що-небудь краще, ніж нічого" мені не імпонує. Якщо вже щось робиш, роби це якісно і гарно.
Чесно кажучи, здивована взнати, що це робили студенти. Виглядає на рівень школи. Окремі елементи, до речі, досить непогані, але в загальному таке дуже посереднє.
І який би той тролейбус не був, думаю, кожні 2-3 місяці його треба оновлювати. Змінювати інформацію та декор. Бо люди їздять переважно одні й ті самі, і через якийсь час перестаєш звертати на це увагу.
А так вже зовсім, щоб помріяти, я би рекомендувала обвішати тролейбуси репродукціями відомих картин. Зробити "тролейбус мистецький" наприклад. А інший "тролейбус науковий", де можна розвісити якісь пізнавальні факти. І "Тернопіль історичний" можна зробити, як ти кажеш Наталінда з історією та фотографіями міста. "Інформаційний тролейбус" з цікавими новинами з життя міста- Ще може бути "дитячий тролейбус", з малюнками, картинками для дітей :dreams:
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Тернопільські тематичні тролейбуси

Повідомлення Ameli » 24 лютого 2015, 00:12

Дівчата ви ще напишіть які то номери тролейбусів. а то я в такій глуші живу що і троліки біля мене не ходять (правда і до маршрутки топати довго :hi: )
Я мама, а мама ніколи не буває самотньою. - К. Деньов
Ameli Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 738
З нами з: 08 квітня 2013, 23:40
Нагороди: 2
багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 947 раз.
Подякували: 595 раз.

Re: Тернопільські тематичні тролейбуси

Повідомлення TaniaPicaSSo » 24 лютого 2015, 00:16

Ameli та всі, які не хочеш. Ми їздимо 1, 2 і 11, то серед них точно є тематичні. Тролейбус щастя то 11, сьогодні їхали тим романтичним, то була двійка. Але мені здається, що номера маршрутів у них часом міняються. Той самий тролейбус щастя колись був 2, здається.
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Тернопільські тематичні тролейбуси

Повідомлення Natalinda » 24 лютого 2015, 00:16

давайте щось придумаємо і зробимо, думаю не відкажуть)
в руслі зарашніх подій можна було б зробити і тролейбус присвячений АТО
теж якась інформація скільки тернополян пішли, яку допомогу місто надало
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Далі

Повернутись до Що в Тернополі чувати?



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 6 гостей

cron