Глобальні оголошення!



Дольова участь у Тернополі

Модератор: Сяна

Дольова участь у Тернополі

Повідомлення ІРЦЯ » 04 січня 2015, 18:02

Розказуйте, хто брав квартиру на виплату? В якій компаніі? Який перший внесок?
Квартира була здана в визначений термін?
Рекомендуйте,або навпаки не радьте конкретного забудовника.
Чи все обіцяне компанією-забудовником було виконане, чи навпаки на вас лише добряче заробили?

: Прохання не писати про те що зараз все не стабільно, краще відразу купити готову квартиру і т.д. Це і так всім понятно. :yes:
Золотое правило жизни: не переживай из-за того, чего ты не в силах изменить, прими ситуацию такой, какая она есть. Ведь мы не пытаемся изменить погоду, а просто одеваемся по погоде.
ІРЦЯ Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 317
З нами з: 10 червня 2013, 16:24
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 430 раз.
Подякували: 342 раз.
Діти: Два синочки 5р. і 1р.

Re: Дольова участь у Тернополі

Повідомлення ІРЦЯ » 05 січня 2015, 00:26

Дівчата невже ніхто не стикався останнім часом з цим питанням( можливо ваші знайомі)
Чи хоч взагалі будують,чи все тимчасово "заморожено"? :help:
Золотое правило жизни: не переживай из-за того, чего ты не в силах изменить, прими ситуацию такой, какая она есть. Ведь мы не пытаемся изменить погоду, а просто одеваемся по погоде.
ІРЦЯ Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 317
З нами з: 10 червня 2013, 16:24
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 430 раз.
Подякували: 342 раз.
Діти: Два синочки 5р. і 1р.

Re: Дольова участь у Тернополі

Повідомлення Радмила » 05 січня 2015, 02:03

Я можу розказати, але не на загал.
Зображення
Зображення
Щастя є
Радмила Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1144
З нами з: 29 листопада 2009, 15:06
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 1321 раз.
Подякували: 1747 раз.
Діти: Старша донечка Менша донечка

Re: Дольова участь у Тернополі

Повідомлення Галина » 05 січня 2015, 08:34

ІРЦЯ, Біля мене йде будівництво стабільно. Кожен день бачу, як працюють будівельники.
Галина Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2526
З нами з: 21 травня 2010, 19:58
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3341 раз.
Подякували: 2248 раз.
Діти: 3 дівчинки-красунечки

Re: Дольова участь у Тернополі

Повідомлення denamama » 05 січня 2015, 11:56

Можу розказати дещо - в Тернополі небагато компаній, яким можна довіряти - може раптом аж 3 )
перший внесок - не менше 30%, решту - помісячно рівними сумами десь до здачі, або за пару місяців до здачі.
Через скачки курсу ціна зараз на новобудови в районі 500$ за кв.м.
І саме через ці стрибки курсу в травні і вересні-жовтні був "бум" продажів - люди скидали валюту по вигідному курсу, тому на даний момент однокімнатну квартиру раніше кінця 2016-2017 року здачі не знайти.
Непогані варіанти з творчими майстернями - повноцінна квартира, тільки мінус, що останній поверх і що не можна приписатись, зате значно дешевша.
Бажано квартиру купляти в цегляному будинку - звуко-, і теплоізолція кращі.
Обов*язково з*ясувати чи земля на якій будинок будується, знаходиться у власності, чи в оренді.
І найголовніше - як вносяться гроші - з 2011 року згідно закону, гроші мають вноситись через інвестиційні фонди, які виступають гарантом того, що якщо раптом компанія збанкрутує, то гроші вам буде повернуто, або добудоване житло. Якщо ж вас вговорюють вносити гроші готівкою на рахунок непонятного об*єднання по типу кооперативу - не раджу - дуже ризикуєте.
Зараз в Тернополі якраз промишляє одна фірмочка - "Набережний квартал" - славнозвісна контора, яка пропонує житло за низькими цінами, дуже швидко будує перші секції, збирає гроші на наступні і зникає
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
denamama Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 209
З нами з: 22 червня 2010, 10:07
Звідки: Тернопiль
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 75 раз.
Подякували: 171 раз.
Діти: Два хлопаки

Re: Дольова участь у Тернополі

Повідомлення denamama » 05 січня 2015, 12:01

А ще забула - квартири здаються сирі, чорнова штукатурка, панелі (якщо це будинок не монолітний) - часто криві і на стиках не сходяться (це брак самих панелей), тому стелі, стіни, підлогу - все прийдеться доробляти.
Вікна ставлять нормальні, але можна було б і кращі, тому поцікавтесь, чи можна відмовитись від вікон (маєте написати заяву і проконтролювати, нагадувати їм, щоб вам вікон не ставили), поставите собі кращі.
Здача іноді затримується на квартал, плюс на виготовлення документів про право власності у вас піде до місяця часу.
А загалом, звичайно, що новобудова це краще житло, просторіше, нові комунікації, здебільшого заселяють молоді сім*ї, плюсів багато, тільки б мати гроші)
denamama Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 209
З нами з: 22 червня 2010, 10:07
Звідки: Тернопiль
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 75 раз.
Подякували: 171 раз.
Діти: Два хлопаки

Re: Дольова участь у Тернополі

Повідомлення taranjka » 05 січня 2015, 12:39

я не в курсі, як з всякими грошовими моментами, пишу по факту. Престижбуд - здали практично вчасно, документи оформили, ми тільки попідписували договори.
квартира сира, але стіни рівненькі - майстри казали ідеальні, так само підлоги. вікна поставили середнього цінового варіанту. водоканал захотів, щоб на лічильниках були чіпи, то вони поставили їх за свій кошт (1000 грн)
але були моменти на яких зекономили, але дрібні. загалом задоволені
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Дольова участь у Тернополі

Повідомлення ІРЦЯ » 05 січня 2015, 13:01

А за Креаторбуд і Тернопільбуд хтось щось може сказати?
Золотое правило жизни: не переживай из-за того, чего ты не в силах изменить, прими ситуацию такой, какая она есть. Ведь мы не пытаемся изменить погоду, а просто одеваемся по погоде.
ІРЦЯ Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 317
З нами з: 10 червня 2013, 16:24
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 430 раз.
Подякували: 342 раз.
Діти: Два синочки 5р. і 1р.

Re: Дольова участь у Тернополі

Повідомлення taranjka » 05 січня 2015, 13:25

в Тернопільбуді знайомі брали кілька років тому, то стан квартири був в жахливому стані - дуже криві стіни і підлога. найбільші затрати пішли на рівняння того всього :pardon:
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Дольова участь у Тернополі

Повідомлення Касівочка » 05 січня 2015, 15:18

Наскільки знаю від знайомої, допустимо, в Добробуді ще менше як рік тому можна було порівняно недорого вступити в дольову, але тепер всюди ціни піднялись за м.кв. І зараз дійсно знайти напряму однокімнатну нелегко, особливо якщо це гарний розвинений район. В такому випадку тільки 1-2 поверх зводять, а вже практично всі 1-кім. розібрані :sad: Часто передивляюсь пропозиції від посередників, різниця добре відчутна, що брати напряму в компанії, а що в них, але якщо вибору чи часу чекати на здачу немає, доводиться брати що є, і по таких цінах..
Мене от власне цікавить (якщо хтось має такий досвід), в скільки приблизно відсотків від вартості квартири обходиться середній (не мінімальний і не супер-пупер) ремонт сирої кімнати 42кв.м. в новобудові, включаючи і/о та утеплення підлоги.
А, і ще - от ви зробили гарний ремонт, заселились, йде осінь-зима, а сусідів навколо не дуже-то і густо. Виходить, ви окрім того, що опалюєте свою квартиру, грієте ще й пусті хати і стіни сусідів по боках чи знизу-зверху? А коли вони починають робити свої ремонти, чи не "вилізе" це на ваших ремонтах, бо ж немає такого, щоб всі все одночасно зробили, і не факт що сусіди адекватні та розуміючі попадуться? :confused:
Касівочка Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 224
З нами з: 06 грудня 2011, 21:03
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 174 раз.
Подякували: 224 раз.
Діти: Дві доцьки

Далі

Повернутись до Що в Тернополі чувати?



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron