Глобальні оголошення!



Бездомні собаки

Модератор: Сяна

Re: Бездомні собаки

Повідомлення Кокетка » 25 вересня 2014, 21:42

я теж не люблю собак ( всяких і чужих на поводку і бездомних) коли почала їздити на велисипеді це стало особливо актуально :yes: собака летить на тебе і гавкає :scare: то страшненько. Чоловік купив нам обом фонарики з шокером
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
собаки дуууууже бояться того звуку що видає шокер, вони бігом тікають, або роблять вигляд що вони не при ділах і то не вони щойно скажено гавкали на тебе атак... мимо тут проходять))
коли я не з великом то у мене є отака шокер --помада (маленька , в сумочці мало місця займає)
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
теж додає впевненості коли гонять собаки кругом)) можете собі купити щоб впевненіше було проходити мимо собак. Їх ще не скоро перестріляють , і програму по дозволах ще не скоро профінансують, то шокер .......... маленький....... але вихід :yes:
Люди охоче вірять тому, в чому б хотіли бачити правду.
Кокетка Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 906
З нами з: 20 березня 2013, 16:22
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 869 раз.
Подякували: 787 раз.
Діти: два синочка

Re: Бездомні собаки

Повідомлення Anjuta » 25 вересня 2014, 21:55

Кокетка, до тебе небезпечно підходити :В): не тільки собакам
Anjuta Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 693
З нами з: 16 січня 2012, 12:44
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 739 раз.
Подякували: 540 раз.
Діти: Хлопчик Арсенчик !

Re: Бездомні собаки

Повідомлення Natalinda » 25 вересня 2014, 22:04

Кокетка ти таке всяке знаєш :aplo: але я щось не зовсім зрозуміла як такою штукою користуватися :confused: це типу як собака на тебе наскочить, то тре бігом шукати в сумочці?
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Бездомні собаки

Повідомлення Кокетка » 25 вересня 2014, 22:04

Аня)) ну я таки адекватна :crazy: ))) ну і не варто до мене підходити по злому))) а тим більше гавкати на мене))) :ha:
Люди охоче вірять тому, в чому б хотіли бачити правду.
Кокетка Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 906
З нами з: 20 березня 2013, 16:22
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 869 раз.
Подякували: 787 раз.
Діти: два синочка

Re: Бездомні собаки

Повідомлення Кокетка » 25 вересня 2014, 22:10

Natalinda написав:Кокетка ти таке всяке знаєш :aplo: але я щось не зовсім зрозуміла як такою штукою користуватися :confused: це типу як собака на тебе наскочить, то тре бігом шукати в сумочці?

Наталя, то як бачиш собаку то витягуєш ту штуку і нажимаєш кнопочку червону :yes: )) бо чорна кнопочка то фонарик))) :hi: ну як на тебе зненацька нападуть, то ти напевне не знайдеш в сумочці)( це дивлячись яка сумочка)і вміння орієнтуватися в ній)) але як стая біжить то можна наперед витягнути) чесно кажучи я своєю помадою ще не скористалася)) але як на гайовій на мене напала купа злих собак я велосипедом їхала, то я пошкодувала що нема в мене шокера ( на той час лиш в чоловіка був, я думала мені не тре буде)
Люди охоче вірять тому, в чому б хотіли бачити правду.
Кокетка Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 906
З нами з: 20 березня 2013, 16:22
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 869 раз.
Подякували: 787 раз.
Діти: два синочка

Re: Бездомні собаки

Повідомлення Радмила » 25 вересня 2014, 23:15

Цікаво чи помагає вони проти підбулей? Я десь читала що вони навпаки стають агресивніші.
Зображення
Зображення
Щастя є
Радмила Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1144
З нами з: 29 листопада 2009, 15:06
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 1321 раз.
Подякували: 1747 раз.
Діти: Старша донечка Менша донечка

Re: Бездомні собаки

Повідомлення Кокетка » 25 вересня 2014, 23:34

Радмила написав:Цікаво чи помагає вони проти підбулей? Я десь читала що вони навпаки стають агресивніші.

взагалі-то собаки бояться шуму ( тріщання) того який видає шокер, ( він дуже неприємний і я сама підскакую від нього) до собаки, то я не притуляла , і шокером її не "шокувала" .. тобто на відстані (2-3-5метрів) потріщати і вони втікають ,в різні боки) ближче просто вже не підбіжать) то не тре чекати коли собака нападе, а потім її з шокера лякати))то вже буде пізно
Люди охоче вірять тому, в чому б хотіли бачити правду.
Кокетка Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 906
З нами з: 20 березня 2013, 16:22
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 869 раз.
Подякували: 787 раз.
Діти: два синочка

Re: Бездомні собаки

Повідомлення TattyMummy » 22 червня 2015, 12:40

Хто знає куди можна звернутись - у нас в дворі багато бездомних собак, живуть на дитячому майданчику, страшенно гавкають постійно під вікнами... :dash: :dash: :dash:
Зображення
Зображення
TattyMummy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 956
З нами з: 09 лютого 2010, 22:33
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 828 раз.
Подякували: 776 раз.
Діти: Двоє синочків і заюся доця

Re: Бездомні собаки

Повідомлення 1Liliya » 22 червня 2015, 16:47

За інформацією можете звернутись до ЖЕКу або в міськвиконком, вони мають знати і вас направлять куди треби
1Liliya Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 70
З нами з: 29 квітня 2015, 11:53
Звідки: Івано-Франківськ
Дякував (ла): 2 раз.
Подякували: 28 раз.
Діти: Дві дівчинки, хлопчик

Re: Бездомні собаки

Повідомлення stella123 » 23 червня 2015, 21:20

Кокетка написав:я теж не люблю собак ( всяких і чужих на поводку і бездомних) коли почала їздити на велисипеді це стало особливо актуально :yes: собака летить на тебе і гавкає :scare: то страшненько. Чоловік купив нам обом фонарики з шокером Прихований текст собаки дуууууже бояться того звуку що видає шокер, вони бігом тікають, або роблять вигляд що вони не при ділах і то не вони щойно скажено гавкали на тебе атак... мимо тут проходять))
коли я не з великом то у мене є отака шокер --помада (маленька , в сумочці мало місця займає) Прихований текст теж додає впевненості коли гонять собаки кругом)) можете собі купити щоб впевненіше було проходити мимо собак. Їх ще не скоро перестріляють , і програму по дозволах ще не скоро профінансують, то шокер .......... маленький....... але вихід :yes:

Дякую за цінну інформацію. Я панічно боюся собак. Йду напрягати чоловіка, щоб він купив мені таку штуку.
Зображення
Якщо зараз дуже погано, то в найблищому майбутньому буде дуже добре.
stella123 Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 268
З нами з: 20 серпня 2012, 22:59
Звідки: м. Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 199 раз.
Подякували: 124 раз.
Діти: дівчинка Полінка 23.09.2012

Поперед.Далі

Повернутись до Що в Тернополі чувати?



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей