Глобальні оголошення!



Расистський скандал?

Модератор: Сяна

Re: Расистський скандал?

Повідомлення Yummy mummy » 07 лютого 2012, 00:22

Тань написав:бо проживаю на території одного з тернопільських вузів, де живуть і "вчацця" іноземці, зокрема і африканці, маю можливість (як і приклад Оксани Теслюк ) спілкуватись з неграми, а також безпосередньо з їхніми викладачами,а також з нашими студентами, які здобувають освіту закордоном,
тому маю свою сформульовану думку, яку нікому не навязую.

Цікаво як би ти писала, якби тобі довелося жити в студ.містечку з українськими студентами :хм: .....
Тань написав:А для того щоб так категорично заперечувати, потрібно хоча би наводити свої обгрунтовані міркування, а не з бухти барахти..

Як то так з бухти барахти, кожен пише з власного досвіду і своїх власних міркувань......
Я навчалася і зараз навчаюся в одному з терн.вузів, також навчалася закордоном - то з власного досвіду можу твердо сказати, що знову ж таки розумові здібності, культура, поведінка людей - зовсім не залежить від їхнього кольору шкіри......

Тань написав:не боячись що їх можуть відрахувати з вузу бо пплатять добрі гроші за навчання

А наші студенти, що не платять?????
Тань написав:taranjka написав:
то дівчата-африканці пройшлися, то пара арабів на траві сидить, крішнаїти співають і ше й двох євреїв з пейсами побачили

Це скоріше нагадує Африку чи Ближній Схід :-D :-D :-D Але щоб Європа асоціювалася з вище описаним :нєа: , то треба ще добре пофантазувати щоб таке придумати :lol:

Ух Тань, ти напевно в Європі не була :-D ......

Шалімар, то твоя малеча?
ЗображенняЗображення
Yummy mummy Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1163
З нами з: 18 січня 2011, 01:59
Нагороди: 5
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1227 раз.
Подякували: 1192 раз.
Діти: Boy and girl

Re: Расистський скандал?

Повідомлення Shalimar » 07 лютого 2012, 00:39

Тань написав:принаймі можна подивитися новини по телевізору і переконатися що в Європі зараз МОРОЗ :-D , СНІГ, ЛЮДИ ХОДЯТЬ В ШАПКАХ :-D , ЛЮТИЙ МІСЯЦЬ :-D , чи ти думаєш що я щось можу оригінальніше додати? =O

Ты "на дурочку" падаешь?
Таранька написала, что видя интернационал у озера, можно подумать, что находишься где-то в Европе.
А Ты ответила, что скорее в Азии на Востоке. Можешь пояснить свой ответ??
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Расистський скандал?

Повідомлення Shalimar » 07 лютого 2012, 00:42

Yummy mummy написав:Шалімар, то твоя малеча?

ага, только он там не совсем на себя похож)
ну и дело было летом)
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Расистський скандал?

Повідомлення eney » 07 лютого 2012, 10:29

я нічого проти темношкірих не маю, взагалі вони дуже виховані(принаймі тільки такі мені попадали), чого не можу сказати про арабів, мене дуже дратує їх ставлення до жінки, коли працювала в нічному клубі завжди хамили, дивились такими очима ніби я зара швидекнько роздягнусь і ляжу під них, фу. але наші тусовщики вели себе аналогічно арабам.
про газетьонку,закривати такі треба, ні тобі толерантності, ні адекватності, ні вірності в данних, от вирішили об+++++ когось і вперед. а наші націоналісти, скіни прочитають, подумають-о навіть "мудрі" людит проти них, тай підуть з дубінкамина на всіх хто не такого кольору.
за те як назвали наші дівчину-ображена, а вони свічку тримали, шоб так про неї написати? а може це її перший хлопець, якого вона щиро кохає? шо як людина іншого кольору то вона не має душі?цінностей?
памятаю як затягувала каляску в маршрутку, ніодин наш бравий козак не поміг, а от темношкірий встав, допоміг, місце уступив і війти поміг.
О спорт, ты - мир!
Пьер де Кубертен
eney Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 970
З нами з: 18 січня 2011, 17:03
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 695 раз.
Подякували: 786 раз.
Діти: В домі заплавляють Олексій і Марк.

Re: Расистський скандал?

Повідомлення taranjka » 07 лютого 2012, 11:32

Тань написав:Це скоріше нагадує Африку чи Ближній Схід :-D :-D :-D Але щоб Європа асоціювалася з вище описаним :нєа: , то треба ще добре пофантазувати щоб таке придумати :lol:

схожу картинку я бачила на набережній у Кракові, такшо я тут не сильно фантазувала

Тань написав:Напевно в нас різне уявлення про європейськість?

я писала про один епізод, а не про своє уявлення европейськості. не перекручуй.

Тань написав:Я не проти полікультурності, я за національну гідність, яка починається від себе :vo:

скільки можна плюватися "національною гідністю" - це взагалі до чого? на неї хтось наступає? твої націнтереси ущімляють чорні?
Тань написав: і причому без
taranjka написав: толпи дзобаючих сємки тернополян,
Невже окрім "толпи" ти не помічаєш людей, а можливо це твоє сродне середовище, в якому тобі комфортно?

якби мені було б комфортно в такому середовищі, я б такого не писала. мого середовища ти не знаєш і це не є тема для обговорення

Тань написав:Я не кажу що українці кращі чи гірші за африканців, можливо у нас навіть більше ментальних недоліків :-( , ніж у них,

ага, а те шо ти писала раніше не в щот :-D

Тань написав:але й так само свою дитину любиш не за те, що вона для тебе найкраща, а за те, що вона СВОЯ, рідненька ;-) .

а от моєї дитини нєтрож. це зовсім інші речі. я не буду любитиповажати якусь бидлоту, тіко того шо вона "своя". це яка? живе зі мною на одній території? вважається тернополяниномукраїнцем? в мене нема такої нацсвідомості, шоб "любити гівно бо воно СВОЄ"

п.с. для мене європейскість точно не починається з євроремонту :-D
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Расистський скандал?

Повідомлення Перлинка » 07 лютого 2012, 12:04

таранька звєрь :ррррр: :хлоп: ,порвала як ..... :-D ;-)
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Расистський скандал?

Повідомлення Alisa » 07 лютого 2012, 12:10

Європейськість, що починається з євроремонту - думка-бомба.
Фраза, що має стати афоризмом:)
Зображення
Alisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1510
З нами з: 13 квітня 2010, 12:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1395 раз.
Подякували: 1354 раз.
Діти: синуля

Re: Расистський скандал?

Повідомлення Тань » 07 лютого 2012, 14:27

taranjka написав:"любити гівно бо воно СВОЄ"

Тут ти права як ніколи, одразу відчувається професійний підхід до справи, "гівно" воно і в Африці "гімно", але я не це мала на увазі. Читай не тільки зміст написаного, але й смисл тобою прочитаного! У мене не зашкалює національна свідомість, так званий "шароварний націоналізм", я просто хочу наголосити, що євроремонт можна розуміти як не тільки ремонт квартири, але й ремонт мозгів, тобто змінити своє ставлення до "толпи", не називати їх "бидлом". Я проти того, щоб людей поділяти за коляром шкіри і відповідно до них ставитися, загалом у наш час, люди поділяються на дві категорії, на грішників, які вважають себе праведниками і на праведників, які вважають себе грішниками. Одним словом "не судіть..і не будете осуджені"
Мода - приходить і відходить, а шарм залишається завжди. Коко Шанель
Тань Офлайн


Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 86
З нами з: 11 лютого 2011, 12:29
Дякував (ла): 46 раз.
Подякували: 50 раз.
Діти: Донечка

Re: Расистський скандал?

Повідомлення Перлинка » 07 лютого 2012, 14:32

а ти до якої категорії відносишся?
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Расистський скандал?

Повідомлення Тань » 07 лютого 2012, 14:40

Перлинка написав:таранька звєрь ,порвала як .....

перлинко, не злорадствуй..
Мода - приходить і відходить, а шарм залишається завжди. Коко Шанель
Тань Офлайн


Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 86
З нами з: 11 лютого 2011, 12:29
Дякував (ла): 46 раз.
Подякували: 50 раз.
Діти: Донечка

Поперед.Далі

Повернутись до Що в Тернополі чувати?



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість