Глобальні оголошення!



Re: Мене дратує

Модератор: Сяна

Собача тема

Повідомлення Natalinda » 16 травня 2011, 21:33

І знову я :o І знову любителі тварин, зокрема собак готуйте тапки, або переконайте мене шо я не права.
В кої вєкі вибралися на Співучку погуляти з дитинкою і татком. Дитинка наша із задоволенням ходить, а то й бугає по алейкам і там же бігають собаки-телята, вищі за мого мацьопого Юрчика. Те теля мало того шо бігає по парку без повідка (тобто повідок є, але він чомусь в руках у власниці собаки, яка, маю підозру фіг би втримала ту свою Жульку, якби їй захотілося на когось накинутися) ше й без намордника, бо якусь там штучку має приносити в зубах.
І от те "песеня" женеться до нас :x Я швидко взяла дитину на руки і почала медитувати "Я не боюся собак Я не боюся собак Я не боюся собак" А жіночка до мене "Та ви не бійтеся, вона не вкусить, вона подумала шо то мої внуки, і того так побігла" :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: Ви представляєте :evil: :evil: :evil: :evil: Та та собаки мене з ніг скинути могла лєгко, я вже не кажу про малу дитину :evil: :evil: :evil: :evil:
Не буду вам описувати нашої "розмови", думаю приблизно здогадуєтеся.
Але скажіть мені як то так, пити пиво в парку не можна, а гуляти з телято-псами - можна

Дівчата де ви гуляєте з дітьми??????????????
Я так зрозуміла шо парк - то місце для вигулювання собак???????????
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: МЕНЕ ДРАТУЄ

Повідомлення гра з вогнем » 16 травня 2011, 21:38

Natalindaя про співучку не знаю. але в гідропарку є лиш одне місце для вигулу собак. просто так вигулювати їх де попадя не можна.
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: МЕНЕ ДРАТУЄ

Повідомлення Nymydora » 16 травня 2011, 21:44

Наталінда, підписуюсь під кожним твоїм словом - я завжди те саме говорю. Колись гуляли з племінницями в парку, як вони ще малі були, то якісь дітиська :!: :!: :!: через дитячий майданчик :!: :!: :!: вели без повідка :!: :!: :!: величезну псину. Ту собацюру за повідок дорослому важко втримати що вже про дитину сказати. :dash: :dash: Одним словом - це жах, і якось би то питання вирішити - але як, невідомо. Бо ж собаколюбителі завжди кажуть: ви не бійтесь, вона не кусається. :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: МЕНЕ ДРАТУЄ

Повідомлення Перлинка » 16 травня 2011, 21:45

я колись тоже з тьотьою в парку посварилась,бо змусила її песикам намордники повдягати

вона мені доказувала,що ті її підбулі мухи не образять

взагалі не розумію людей що мають бойові порди собак,навіть якшо вигулюють їх по правилам

стільки вже передач показували як тих псів клємає і гризуть господарів та їх дітей,нашо сподіватись на авось?
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: МЕНЕ ДРАТУЄ

Повідомлення Tajga » 16 травня 2011, 21:46

Ой, Natalinda, співчуваю!
Ті собаки, що безпритульні, що хазяйські, то просто якійсь капець! :scare: :scare: :scare: :dash: :dash: :dash:
Я сама багато чого не розумію... Не розумію, чого заводити теля у квартирі, де йому немає простору... Не розумію взагалі, навіщо те теля бійцівське, або мисливське, якщо хазяїн його ні в боях, ні в полюванні не використовує і не дресує належним чином... Та й до тої дресури має бути належне місце, майданчик облаштований... А щодо вигулу... Якби наших собачників, як американських змушували прибирати за собацюрами лайно і носити з собою в торбочці... Або штрафували на кругленьку суму, якщо не прибирають, не кажучи за невідповідний вигул без повідка та іншого.... Ех! Про що говорити! "А ведь всё могло бы быть иначе, если бы папа Карло перевернул полено, - с горечью подумала Мальвина, глядя на длинный нос Буратино..." :emphaty:
Думати не боляче. Вірити не страшно. :)

Бережи, Господи, мою родину, щоб єдність і злагода панували в ній.
Tajga Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1775
З нами з: 13 грудня 2010, 16:37
Звідки: селище мирного атома :)
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2646 раз.
Подякували: 3280 раз.
Діти: Давид 19.10.2007
Тереза 7.8.2009
Лев 16.11.2011
Маргарита 8.11.13

Re: МЕНЕ ДРАТУЄ

Повідомлення Nymydora » 16 травня 2011, 21:46

дивні люди... дивні. Але чому інші мають через них страждати?
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: МЕНЕ ДРАТУЄ

Повідомлення oksana.tesliuk » 16 травня 2011, 21:46

гра з вогнем написав:просто так вигулювати їх де попадя не можна


А хіба хтось за цим слідкує?! Хіба хоч одного власника собаки за це колись оштрафували?! В парках не вигулюють собак хіба дуже ліниві - ті, що не хочуть навіть далі власного під'їзду виходити.
oksana.tesliuk Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 895
З нами з: 11 лютого 2011, 23:58
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 804 раз.
Подякували: 1014 раз.
Діти: Андрій 23.11.2003
Микола 19.05.2011

Re: МЕНЕ ДРАТУЄ

Повідомлення гра з вогнем » 16 травня 2011, 21:51

oksana.tesliukніхто не слідкує. точніше не слідкував, коли у мене була собака. а як зараз не знаю.
я просто поділилася інформацією, що насправді є лише певні чітко окреслені місця для вигулу собак. в центрі таке місце є в гідропарку. даже в свому дворі чи де на алейці гуляти не можна (вигул в смислі)
напевно на бамі так само.
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: МЕНЕ ДРАТУЄ

Повідомлення oksana.tesliuk » 16 травня 2011, 22:02

гра з вогнем я без претензій :) Ті питання були риторичні. Для мене це теж болюча тема, бо колись на мене в парку кидався "телято-пес". Пам'ятаю, перша думка була - за що його краще вхопити, якщо таки стрибне на мене. Але воно зупинилося за півметра від мене, сіло на задні лапи і продовжувало гавкати, розкидаючи з морди піну на всі боки. Мені тоді було десь 18, але пам'ятаю ту подію як нині. А що вже казати про дітей?!
А про те, що в нас є спеціально відведені місця для вигулу собак, я навіть і не знала...
oksana.tesliuk Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 895
З нами з: 11 лютого 2011, 23:58
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 804 раз.
Подякували: 1014 раз.
Діти: Андрій 23.11.2003
Микола 19.05.2011

Re: МЕНЕ ДРАТУЄ

Повідомлення Lesya » 16 травня 2011, 22:30

Собаки- тема болюча. Біля нас їх вигулюють навіть на шкільному стадіоні. А в дворі на дит площадці взагалі оселилося 2 пси з номерами у вусі. Дитя грається в пісочку - от кісточку знайшло. А якщо та собака побачить ту кістку в руках дитини? :scare: :evil: :evil: :evil:

А щодо бійцівських породистих, які нікого не кусають... Брат колись розказував, як в Тернополі їх дресирують. В парку вибирають придатну собаку і командують "фас!". І спостерігають... А якщо діло йде до смерті то тоді розбороняють. А щоб те породисте випустило з морди жертву, то щелепи відкривають з допомогою палки, восновному металічної. Бо на жодні команди собака в стані збудження не реагує.
Зображення
Lesya Офлайн

Аватар користувача
Аптекар (провізор)
 
Повідомлень: 866
З нами з: 05 липня 2010, 19:17
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 548 раз.
Подякували: 1086 раз.
Діти: Синочок і дві лапочки дочки

Поперед.Далі

Повернутись до Що в Тернополі чувати?



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість