Глобальні оголошення!



Наші провайдери

Модератор: Сяна

Re: Наші провайдери

Повідомлення taranjka » 27 вересня 2014, 09:13

а в кого провайдер канаданет?
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Наші провайдери

Повідомлення TanenRom » 27 вересня 2014, 09:36

Ліля у моїх батьків він вже майже 5-ть років - задоволені.
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Re: Наші провайдери

Повідомлення erinaceus » 07 жовтня 2018, 22:11

В кого інтернет від CanadaNet? Як враження?
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Наші провайдери

Повідомлення taranjka » 08 жовтня 2018, 13:07

erinaceus в мене вже роки три. Загалом задоволена. Дешево, в мене мінімальний тариф, швидкості вистачає (3 ноути і 2 планшети можуть одночасно використовуватисяґ0. Обслуговування теж норм. Якщо нет пропадає, то з 9 до 9 без проблем додзвонитися, якщо на відстані не вирішиться проблема, то досить швидко приїжджають їх працівники. Випадків, щоб на довго пропадало - не було. Мінус - нема ніяких нагадувань про оплату (на приваті в рахунках мені не завжди показує що вже борг) і я можу забути оплатити і відключать вночі (правда вони дають скількись там днів просрочки). Але в робочий час можна подзвонити і вони включають, щоб я могла через приват оплатити. Ще дають якесь безкоштовне тб, але ми ним не користуємося.
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Наші провайдери

Повідомлення erinaceus » 08 жовтня 2018, 15:29

taranjka В мене знайомі жаліються, що в них нет слабкий. Але тарифний план нормальний і швидкість на виході така, як і заявлена. Але в них купа техніки, все завжди включене і працює на повну. Плюс роутер слабкий, не витягує ті всі гаджети. Хочуть міняти на іншого провайдера. Не можу ніяк до них донести, що справа не в CanadaNet, а в кількості техніки і необхідності потужнішого роутера :crazy:
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Наші провайдери

Повідомлення nelly » 08 жовтня 2018, 16:24

Ліля, якщо маєш на картці постійний залишок то включи регулярний платіж, то ж сума стабільна. Ще один головняк пропаде
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Наші провайдери

Повідомлення taranjka » 08 жовтня 2018, 17:34

erinaceus в канаданет після 9 вечора і десь до 9 ранку в всіх одна швидкість - максимальна :) мала досвід з київстаром і колумбусом (чи як воно тепер називається). київстар норм, хоч пару раз в рік ставалися проблеми з кабелем, але досить швидко лагодили. + що підтримка цілодобова ну і в мене був тариф телефон і домнет. Колумбус якраз ніколи нормальної швидкості не давав, і в моєї знайомої яка досить недавно їх покинула (а покинути їх то теж проблема) бо нет пропадав, ніхто не приходив лагодити, відключали через якісь помилки, а остання крапля в неї - це нарахували борг за тб, хоч вона його не підключала і не користувалася :crazy:
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Поперед.

Повернутись до Що в Тернополі чувати?



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей