Глобальні оголошення!



В Тернополі не дають спокійно померти

Модератор: Сяна

В Тернополі не дають спокійно померти

Повідомлення happymami » 07 березня 2012, 01:12

Відтепер після того, як у домі з’явився покійник, необхідно викликати до нього правоохоронців, окрім дільничного терапевта, якого раніше було достатньо, щоб констатувати смерть...
...тепер, передусім, родичі покійника повинні телефонувати на «102», тож на місце смерті виїжджають представники правоохоронних органів, і бригада медиків. Медики констатують смерть та її причини, правоохоронці з’ясовують, чи немає криміналу у події. По факту проведеного дослідження видається довідка, яка направляється до управління внутрішніх справ...
http://poglyad.te.ua/podii/u-ternopoli- ... o-pomerty/


Цими днями в нашому селі померла одна бабуся, якій було 90 років. То родичі були шоковані, коли до них заявилася міліція. Так, ніби в 90 років причина смерті не очевидна
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: В Тернополі не дають спокійно померти

Повідомлення Marichka » 07 березня 2012, 01:31

Добре,що вчасно зявилась.Я про міліцію.Наш дільничий має більше як 10 сіл,то поки приїде...А без нього зачіпати не можна покійного...
Думаю,міліція буде мати подяки і по телефоні це вирішувати.А то бабця вмре ввечері,до ранку всі будуть чекати і її не зачіпати,або до обіду:)
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: В Тернополі не дають спокійно померти

Повідомлення КлубНіка » 07 березня 2012, 11:38

Люб, то тільки на папері так. Коли померла моя бабця, то ми звичайно позвонили перше лікарю який по телефону, запитав скільки років, що стлось і далі була фраза " приїдете коло обіду за довідкою". І все, ніхто навіть не приїхав. Те саме було місяць тому як помер дідусь, тато мій позвонив на швидку (бо дідо мій мав рак, і до нього щодня приїжала швидка щоб морфій колоти) то там також по телефону сказали, щоб самі приїхали за довідкою, і ніхто не приїжав. Якщо не приїжають лікарі, то що вже говорити про міліцію.
Я лише раз бачила що міліція приїжала до покійника, коли помер чоловік моєї сусідки, то йому 38 років було, в нього тромб коло серця зробився і він митєво просто впав і помер. То тоді дійсно приїжала міліція, його в морг забирали, вскритіє робили. Ну але то він був молодий і здоровий, а до старих вони не їдуть.
Випадок в твому селі, то певно якесь виключення з правил, певно якась перевірка була, от і приїхав дільничий.
КлубНіка Офлайн


 

Re: В Тернополі не дають спокійно померти

Повідомлення happymami » 07 березня 2012, 11:54

Ага. Було б добре, якби то дійсно так тільки на папері було. Ну бо не надто приємно, думаю, родичам померлого ще пояснювати шось міліції.
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: В Тернополі не дають спокійно померти

Повідомлення Lesya » 07 березня 2012, 13:53

По логіці, то міліція повинна підключатися, коли медики констатують насильну смерть, самогубство... Так ніби злочини всі розкриті і їм просто зайнятися немає чим.
Зображення
Lesya Офлайн

Аватар користувача
Аптекар (провізор)
 
Повідомлень: 866
З нами з: 05 липня 2010, 19:17
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 548 раз.
Подякували: 1086 раз.
Діти: Синочок і дві лапочки дочки

Re: В Тернополі не дають спокійно померти

Повідомлення Олюся » 26 серпня 2014, 04:40

happymami написав:
Відтепер після того, як у домі з’явився покійник, необхідно викликати до нього правоохоронців, окрім дільничного терапевта, якого раніше було достатньо, щоб констатувати смерть...
...тепер, передусім, родичі покійника повинні телефонувати на «102», тож на місце смерті виїжджають представники правоохоронних органів, і бригада медиків. Медики констатують смерть та її причини, правоохоронці з’ясовують, чи немає криміналу у події. По факту проведеного дослідження видається довідка, яка направляється до управління внутрішніх справ...
http://poglyad.te.ua/podii/u-ternopoli- ... o-pomerty/


Цими днями в нашому селі померла одна бабуся, якій було 90 років. То родичі були шоковані, коли до них заявилася міліція. Так, ніби в 90 років причина смерті не очевидна


таке порядок дій був ще й у 2003 році в місті, ще й якщо не було ніякої серйо3ної болячки (обовя3кове було 3аключення ЛКК( від якої людина могла померти то обовя3ково проводиться ро3тин в мор3і
А в селі так робили лише як помирав не старенький, не пенсіонер
Олюся Офлайн


Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 28
З нами з: 23 липня 2014, 16:27
Дякував (ла): 17 раз.
Подякували: 25 раз.
Діти: два синочка: Сашулька - 27.08.2009
Владік - 29.05.2013

Re: В Тернополі не дають спокійно померти

Повідомлення Natalinda » 26 серпня 2014, 07:57

Олюся в селі тепер теж до всіх треба викликати, наскільки я знаю
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик


Повернутись до Що в Тернополі чувати?



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість